24 marca, 2016

Aktualności


DEBLOWY PUCHAR LATA ZE SKODĄ – AUTO WIMAR
 

TURNIEJ MASTERS 3.10.2020 

UWAGA!!!!! ZMIANA HARMONOGRAMU (czytaj tu…)

 
————–
I Memoriał Krzyśka Gołębiewskiego
Towarzyski turniej deblowy dla przyjaciół
 
 
Plan gier
 
Szanowni Gracze!
 
Zaczynamy wszyscy o godz.: 11:00 (poniżej grupy oraz kolejność gier).
 
Każda grupa rozgrywa mecze systemem każdy z każdym na jednym korcie. Mecz to jeden set do 6 gemów bez przewag; tie-break przy stanie 6/6. (Grupa 3-parowa gra mecz do 9 gemów). Do ćwierćfinałów wychodzą 2 najlepsze pary z każdej grupy.
 
 
W trakcie turnieju zapraszamy na poczęstunek i jednocześnie prosimy, aby wszyscy uczestnicy pozostali na turnieju do jego zakończenia.
 
Ogólna kolejność rozgrywania meczów to:
1-4, 2-3, 1-3, 2-4, 1-2, 3-4
Wyjątkiem od tej reguły może być sytuacja, gdy zawodnicy inaczej ustalą lub gdy jedna z par dotrze na turniej troszkę później (zgłoszone wcześniej)
 
gr 1 kort nr 1
Mickowski G., Hadryś P.
Styczeń J., Ostrowski P.
Leszko G., Nowak R.
Nawrocki M., Lewczuk A.
 
gr 2 hala nr 2
Jankowski R., Kałuża K.
Berdowski M., Ladanyi S.
Samarcew M., Koczerski S.
 
gr 3 hala nr 3
Kamiński A. Żytkiewicz M.
Mąka M., Pytel C.
Studencki J., Hadryś S.
Pepel A., Kłos J.
 
gr 4 hala nr 4
Pietrzykowski P., Bartoszewicz R.
Pacholczyk P., Szałowski T.
Jutrzenka R., Beszczyński W.
 
 
Serdecznie zapraszamy 🙂
 
 

—————————-

DEBLOWY PUCHAR LATA ZE SKODĄ – AUTO WIMAR

TURNIEJ III

25.07.2020 

Finał:

Leszek Naskręcki, Andrzej Benowski – Rafał Sitarz, Jakub Wojciechowski  7/6 6/4

Półfinały:

Leszek Naskręcki, Andrzej Benowski – Robert Jankowski, Krzysztof Kałuża   6/3 6/3

Rafał Sitarz, Jakub Wojciechowski – Andrzej Kamiński, Cezary Pytel  6/3 3/6 10/5

Ćwierćfinały:

Robert Jankowski, Krzysztof Kałuża – Krzysztof Matejko, Maciej Żytkiewicz  6/3 6/3

Andrzej Kamiński, Cezary Pytel – Grzegorz Soszka, Marek Rosiak 3/6 6/3 10/3

GRUPA  A  

Krzysztof Matejko, Maciej Żytkiewicz – Andrzej Kamiński, Cezary Pytel  6/7

Rafał Sitarz, Jakub Wojciechowski – Wiesław Beszczyński, Jacek Kłos  6/2

Wiesław Beszczyński, Jacek Kłos – Krzysztof Matejko, Maciej Żytkiewicz  3/6

Andrzej Kamiński, Cezary Pytel – Rafał Sitarz, Jakub Wojciechowski  5/7

Krzysztof Matejko, Maciej Żytkiewicz – Rafał Sitarz, Jakub Wojciechowski  2/6

Wiesław Beszczyński, Jacek Kłos – Andrzej Kamiński, Cezary Pytel  6/4

GRUPA  B  (kort nr 2)

Leszek Naskręcki, Andrzej Benowski – Robert Jankowski, Krzysztof Kałuża  9/8

Robert Jankowski, Krzysztof Kałuża – Marek Rosiak, Grzegorz Soszka  2/9 

Marek Rosiak, Grzegorz Soszka – Leszek Naskręcki, Andrzej Benowski  7/9

————————–

TURNIEJ II

Wyniki z 11.07.2020:

Finał:

Jarosław Styczeń, Sławomir Zakolski – Tymoteusz Kaczmarek, Kacper Kłos  6/4 4/6 10/7

Półfinały:

Marcin Barwikowski, Grzegorz Stefaniak – Andrzej Kamiński, Cezary Pytel  7/6 6/3

Jarosław Styczeń, Sławomir Zakolski – Kacper Kłos, Franciszek Kłos  6/4 6/4

Ćwierćfinały:

Marcin Barwikowski, Grzegorz Stefaniak – Grzegorz Soszka, Marek Rosiak  7/6 6/4

Sławomir Zakolski, Jarosław Styczeń – Patryk Borzęcki, Macie Żytkiewicz 7/5 6/7 11/9

Andrzej Kamiński, Cezary Pytel – Mateusz Nawrocki, Adam Lewczuk  7/5 6/2

Kacper Kłos, Franciszek Kłos – Leszek Naskręcki, Szymon Naskręcki   6/4 6/3

Finał turnieju pocieszenia:

John Wenham, Hipolit Rowicki- Jacek Kłos, Maciej Klimkiewicz  6/3 6/4

Półfinału turnieju pocieszenia:

Jacek Kłos, Maciej Klimkiewicz – Andrzej Natański, Andrzej Zych  6/3 6/3

John Wenham, Hipolit Rowicki – Robert Jankowski, Krzysztof Kałuża  6/3 6/4

GRUPA  A  

Patryk Borzęcki, Maciej Żytkiewicz – Andrzej Natański, Andrzej Zych  9/2

Andrzej Kamiński, Pytel Cezary– Patryk Borzęcki, Maciej Żytkiewicz  9/3

Andrzej Natański, Andrzej Zych – Andrzej Kamiński, Cezary Pytel  9/1

GRUPA  B  

Kacper Kłos, Franciszek Kłos – Mateusz Nawrocki, Adam Lewczuk  9/3

Maciej Klimkiewicz, Jacek Kłos – Kacper Kłos, Franciszek Kłos  4/9

Mateusz Nawrocki, Adam Lewczuk – Maciej Klimkiewicz, Jacek Kłos  9/8

GRUPA  C   

Robert Jankowski, Krzysztof Kałuża – Grzegorz Soszka, Marek Rosiak  7/9

Grzegorz Soszka, Marek Rosiak – Leszek Naskręcki, Szymon Naskręcki  9/4

Leszek Naskręcki, Szymon Naskręcki – Robert Jankowski, Krzysztof Kałuża  9/7

GRUPA  D  

John Wenham, Hipolit Rowicki – Marcin Barwikowski, Grzegorz Stefaniak  6/9

Jarosław Styczeń, Sławomir Zakolski – John Wenham, Hipolit Rowicki  9/6

Jarosław Styczeń, Sławomir Zakolski  – Marcin Barwikowski, Grzegorz Stefaniak  9/1

—————————————-

DEBLOWY PUCHAR LATA 2020

DEBLOWY PUCHAR LATA ZE SKODĄ – AUTO WIMAR GROUP

Turniej I

27 VI 2020



Wyniki:

Finał:
Barwikowski M. Stefaniak G. – Kaczmarek T. Kłos K. 9/4
Półfinały:
Barwikowski M. Stefaniak G. –  Rosiak M. Piekut R. 9/6
Kaczmarek T. Kłos K. –  Soszka G. Wenham J.

Ćwierćfinały:
Barwikowski M. Stefaniak G. – Jutrzenka R. Beszczyński W.   9/0
Kaczmarek T. Kłos K. – Pytel C.  Styczeń J.   9/6
Soszka G. Wenham J. – Kamiński A.  Żytkiewicz M.  9/4
Rosiak M. Piekut R.  – Jankowski R.  Kałuża K.   9/4

GRUPA A
Kamiński A.  Żytkiewicz M. – Ahmadi P. Jaczewski J.    9/6
Barwikowski M. Stefaniak G. – Kamiński A.  Żytkiewicz M.    9/5
Ahmadi P. Jaczewski J. – Barwikowski M. Stefaniak G.    0/9

GRUPA B
Jankowski R.  Kałuża K.  –  Matejko K.  Leszko G.    9/2
Kaczmarek T. Kłos K. – Jankowski R.  Kałuża K.     8/9
Matejko K.  Leszko G. – Kaczmarek T. Kłos K.    3/9

GRUPA C
Jutrzenka R. Beszczyński W.  – Soszka G. Wenham J. 1/6
Piotrowski A. Piotrowski S.  –   Kłos F. Kłos J.  6/1
Soszka G. Wenham J. – Kłos F. Kłos J.   6/3
Piotrowski A. Piotrowski S.  – Jutrzenka R. Beszczyński W.   2/6
Kłos F. Kłos J.  – Jutrzenka R. Beszczyński W.    3/6
Piotrowski A. Piotrowski S. – Soszka G. Wenham J. 3/6

GRUPA D
Piekut R., Rosiak M. – Ciułkowski T.  Nawrocki M.   9/4
Styczeń J.  Pytel C.  – Piekut R., Rosiak M. 9/5
Ciułkowski T.  Nawrocki M. – Styczeń J.  Pytel C.  9/7

————————-

Drodzy Debliści!

Serdecznie zapraszamy na I Turniej Deblowy o Puchar Lata, który odbędzie się 27 VI 2020r. (sobota) od godziny 10:00 ka kortach otwartych (ul. Przylesie). W miarę potrzeby (zła pogoda, itp.) możliwe będą pojedyncze mecze w halach przy ul. Modlińskiej.

Zapisy do 25.06.2020 do 23.00

dyrektor turnieju:Maciej Żytkiewicz 602 605 845  aup@wp.pl

Wpisowe 60 zł/os.

Zapewniamy dużo gry (grupy + Play Off)  – na razie bez cateringu ze względu na obostrzenia COVID.

Zapraszamy wszystkich amatorów (osoby mające kiedykolwiek do czynienia z wyczynowym tenisem.

Pary do weryfikacji przez Organizatora – szczególnie pary z instruktorem

Pomożemy również w znalezieniu pary 🙂

W razie pytań, wniosków, wątpliwości prosimy o kontakt do Organizatora.

Planowane terminy turniejów:

I – 27.06.2020

II – 11.07.2020

III – 25.07.2020

IV – 8.08.2020

V – 22.08.2020

TURNIEJ MASTERS DLA 8 NAJLEPSZYCH PAR Z RANKINGU: 26.09.2020

Każdy turniej będzie punktowany, wyniki z 4 najlepszych (turniej z najgorszym wynikiem odrzucamy) będą decydować o kwalifikacji do turnieju Masters. System punktacji dopuści możliwość zakwalifikowania się do turnieju Masters przy nieobecności nawet na 3 turniejach.

Serdecznie zapraszamy!

 

———————————

WRACAMY !

Szanowni Państwo,

W związku z otwarciem obiektów tenisowych 4 maja w II etapie przywracania aktywności sportowej w Polsce, proponujemy wcześniejsze przygotowanie obiektów do niezbędnych wymogów sanitarno-epidemiologicznych, koniecznych do prawidłowego funkcjonowania obiektów w obecnej sytuacji.

Procedury obowiązujące podczas pandemii COVID-19 dla klubów tenisowych i graczy (amatorów i zawodników):

 

Dla graczy:

  • rekomendowane jest przyjście na obiekt tenisowy w stroju sportowym, niekorzystanie z szatni na terenie obiektu (szatnie zamknięte)
  • obowiązuje zasłanianie twarzy w momencie dotarcia na dany obiekt sportowy, natomiast przebywając na korcie tenisowym nie ma obowiązku zakrywania twarzy
  • obowiązuje limit czterech osób na kort (plus trener w przypadku zajęć szkółki)
  • rekomendowane jest systematyczne odkażanie rąk (np.: co 15 min.) – obowiązkowe przy wejściu na obiekt i po zakończeniu gry
  • piłki powinny być znaczone i przyporządkowane tylko do danego kortu
  • konieczna jest rezygnacja z procedury „podawania sobie ręki” po grze. Można ją zastąpić np. skinieniem głową
  • po zakończeniu gry rekomendowane jest niezwłoczne opuszczenie obiektu (niegromadzenie się)

Dla klubów:
4 maja zostaną udostępnione obiekty infrastrukturalne o charakterze otwartym. W przypadku kortów tenisowych zostaną udostępnione obiekty otwarte i półotwarte, czyli konstrukcje umożliwiające wentylację poprzez rozsuwane ściany boczne.

  • zalecana jest rezerwacja kortów online lub telefonicznie. W innym przypadku recepcja obiektu powinna znajdować się w odległości nie mniejszej niż 30 m od najbliższego kortu
  • płatności powinny być dokonywane kartami płatniczymi
  • brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC); należy umieścić przy umywalkach instrukcje BHP mycia rąk
  • obowiązkowa dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt,
  • na każdym korcie powinny być udostępnione dozowniki do dezynfekcji rąk (po obu stronach kortu)
  • korzystanie tylko i wyłącznie z osobistego sprzętu treningowego, klub nie może prowadzić wypożyczalni sprzętu treningowego
  • odległość pomiędzy kortami treningowymi minimum 5 m (licząc między liniami singlowymi). Jeżeli ta odległość nie jest zachowana, to pomiędzy kortami obowiązuje odstęp jednego kortu lub pomiędzy kortami bezwzględnie powinna być siatka oddzielająca sąsiadujące korty
  • na korcie należy zachować odległość pomiędzy ławkami min. 5 metrów. Jeżeli to możliwe (utrzymanie właściwej odległości miedzy ławkami z sąsiadujących kortów) sugerujemy ustawienie ławek dla graczy po przeciwnych stronach kortu
  • w przypadku opadów deszczu nie ma możliwości wejścia na halę i dokończenia treningu, chyba że obiekt posiada rozsuwane ściany boczne
  • na obiekcie, w widocznym miejscu, musi być tablica informacyjna, na której obowiązkowo będą zamieszczone informacje o obowiązujących procedurach (sugerowane umieszczenie przepisów w kilku widocznych miejscach, np. przy każdym wejściu na kort)
  • obowiązuje zasłanianie twarzy (maseczka zakrywająca nos i usta) do momentu dotarcia do kortu docelowego, natomiast przebywając na korcie tenisowym nie ma obowiązku zakrywania twarzy. Po zakończeniu gry i opuszczeniu kortu należy ponownie nałożyć maseczkę

Zgodnie z Rozporządzeniem z 2 V 2020r na kortach tenisowych będą obowiązywać następujące obostrzenia:

  • na jednym korcie tenisowym mogą przebywać w tym samym czasie nie
    więcej niż 4 osoby i 1 trener korzystające z tego kortu, z wyłączeniem jego obsługi,
  • podmiot uprawniony do udostępnienia obiektu wyłącza osobom korzystającym z obiektu możliwość korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza toaletą),
  • zapewnia osobom korzystającym z obiektu lub sprzętu środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego,
  • dezynfekuje urządzenia i sprzęt sportowy po każdym użyciu i każdej grupie korzystających,
  • zapewnia 15-minutowe odstępy pomiędzy wchodzącymi i wychodzącymi grupami korzystających lub w inny sposób ogranicza kontakt pomiędzy grupami korzystających,
  • osoby korzystające z obiektu lub sprzętu są obowiązane do dezynfekcji rąk, wchodząc i opuszczając obiekt.
źródło: ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 2 maja 2020 r.
w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii
  •  

ZAPRASZAMY PONOWNIE 🙂

———————————-

Obóz Tenisowo-taneczny 2020r.

W związku z zaistniałą sytuacja epidemiczną oraz braku jasnych wytycznych dotyczących warunków sanitarnych i prawnych kwestie organizacyjne obozu letniego dla dzieci pozostają w zawieszeniu. Termin na razie nie ulega zmianie (obiekt jest dla nas zarezerwowany na pobyt) ale czy obóz dojdzie do skutku okaże się niestety bliżej końca roku szkolnego 🙁

(czytaj dalej)…

——————–

Młodzieżowa Liga Tenisowa Runda V  7 III 2020r. (czytaj dalej…)

—————–

Amatorski turniej tenisowy GPW ranga 4.  –  1 III 2020r. (czytaj dalej…)


EDWARD HADRYŚ

Powstaniec Warszawski ps. „Kadryl”

1928 – 2020


SZLACHETNA PACZKA 2019r. (dalej)


Liga Tenisowa KIDS’ CUP  Runda II 16 XI …(dalej)


Kontynuacja cyklu turniejów amatorskich w kat. +35  (dalej)

——————————————————————————————————————–

Rozpoczynamy nowy cykl Ligi Tenisowej KIDS. Już 19 X I Runda… (dalej)

——————————————————————————————————————–

Nadal ciężko w to uwierzyć.

Przecież sport to Jego życie. Ileż osób, którzy się przewinęli na naszych kortach zazdrościło tego sposobu poruszania się, nadgarstka, serwisu wiedzy o tenisie.

Tyle można by pisać o Nim ale to zbędne…

Takim Cę Krzysiu zapamiętamy

IV m. w I Turnieju Masters Ligi Tenisowej Kortland

9 IX 2012r.

SONY DSC

SONY DSC

 

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie na wczorajszy Piknik w ramach którego odbyły się najważniejsze mecze sezonu.

Blisko 80 osób nie może się mylić co do jakości i poziomu meczów finałowych – kibicowania i brawa były jednoznaczne 🙂

Zakończenie sezonu 2019-2020 odbędzie się 21 VI 2020 roku.

——–


2018/2019


Młodzieżowa Liga Tenisowa Runda VII 26 IV 2019r. (czytaj dalej)


Amatorski Turniej Tenisowy  GPW ranga 4  31 III 2019r. (czytaj dalej)


Młodzieżowa Liga Tenisowa Runda VI 24 III 2019r. (czytaj dalej)


Amatorski Turniej Tenisowy +35   24 II 2019r. (czytaj dalej)


Młodzieżowa Liga Tenisowa Runda V 17 II 2019r. (czytaj dalej)


Amatorski Turniej Tenisowy  20 I 2019r. rozlosowana drabinka (czytaj dalej…)


Serdecznie zapraszamy na wakacje 🙂


LIGA TENISOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

IV runda  – 12 I 2018r. … (czytaj dalej)


Akcja „SZLACHETNA PACZKA 2018” (czytaj dalej)


II TURNIEJ AMATORÓW +35

25 XI br. serdecznie zapraszamy wszystkich amatorów do udziału w II turnieju z cyklu…(czytaj dalej)


LIGA TENISOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

II turniej  – 18 XI 2018r. …(czytaj dalej)

——————————————————–

I turniej 28 X 2018r. – rozlosowane drabinki turniejowe….(czytaj dalej)

 
—————————————————–
AMATORSKI TURNIEJ TENISOWY +35
 

W minioną niedzielę rozegraliśmy pierwszy turniej z cyklu. (czytaj dalej…)

———————————

Serdecznie zapraszamy na inauguracyjny turniej

——————————————————-

23 IX to historyczny dzień dla naszego Klubu! Rozpoczęła się działalność…. (czytaj dalej)

——————————————————–

PIKNIK i FINAŁY KORTLAND 2017/2018
 
W miniony weekend odbył się na naszych kortach doroczny Piknik z Finałami wszystkich naszych cyklicznych, całorocznych turniejów.
 
Odwiedziło nas ponad 80 osób a dzięki Restauracja Buchnikowa Chata oraz Domowe wędzenie nie tylko zwycięzcy mogli skosztować rarytasów kuchni polskiej.
Volkswagen – najlepszy z Zasady pokazał jeden ze swoich najładniejszych samochodów, którym zwycięzca turnieju Kortland Cup o Puchar Wójta Gminy Jabłonna będzie mógł pojeździć przez weekend.
 
Dzieci i młodzież za swoje wysiłki sportowe zostali nagrodzeni nie tylko gromkimi brawami ale również cennymi nagrodami od sponsorów między innymi kwiatami z Gospodarstwa Ogrodniczego Anna Berdowska, gadżetami od Rowamex Robert Warzecha, FAAC Polska Simply Automatic.
 
Jednym z najcenniejszych nagród był dwudniowy pobyt w Avangard Resort w Świnoujściu!
 
Niezwykły koloryt dał nam występ MAJ – Trio Akustycznie Marysia Głuchowska, Andrzej Pisarzewski Janusz Staszek, którzy nie tylko zaśpiewali evergreen’y ale również stworzyli niezapomnianą oprawę muzyczna przy dekoracji zawodników.
 
Udało się również w ramach nowego pomysłu zrealizować pierwszy trening (choć krótki) w dyscyplinie tenisa na wózkach!!! Dzięki Edwinowi Skrzatowi zebrani na korcie uczestniczyli w historycznej chwili, kiedy to w Gminie Jabłonna pierwszy raz odbyła się gra w tenisa na wózkach. Nie trzeba mówić, że widzowie byli pełni podziwu ale jednak nikt nie odważył się wypróbować takiej formy gry…
 
Bardzo dziękujemy naszym sponsorom, bez pomocy których nie byłoby możliwe zrealizowanie tych turniejów 🙂
 
Wójt Gminy Jabłonna pan Jarosław Chodorski oraz pracownicy Gminy Jabłonna,
BERDOWSKI Gospodarstwo Ogrodnicze Mirosław i Anna Berdowska, Volkswagen – najlepszy z Zasady, Kuchnie Świata, KIA Krzewscy Bielany, FAAC Polska Simply Automatic, Restauracja Buchnikowa Chata, Strzelnica FSO, Fizjo-Clinica Gabinet Fizjoterapii i Osteopatii, Rowamex Robert Warzecha, Avangard Resort Świnoujście, Domowe wędzenie.
 
Poniżej pełne wyniki:
 
KIDS’ Cup Masters
I m. Bartek Żuchowski
II m. Marysia Kozak
III m. Bartek Prusinowski
IV m. Emil Klimek
 
FUTURES’ CUP Masters dziewczęta
I m. Basia Siwek
II m. Iga Majstruk
III m. Kasia Szlubowska
IV m. Kasia Krzewska
 
FUTURES’ CUP Masters chłopcy
I m. Michał Grzegory
II m. Mikołaj Tomczykowski
III m. Filip Musiał
IV m. Przemek Nałęcz
 
Masters Ligi Zielonej Ligi Tenisowej Kortland
I m. Jarosław Topolski
II m. Mietek Traczyk
III m. Jacek Paziewski
IV m. Robert Zaczek
 
Masters Ligi Niebieskiej Ligi Tenisowej Kortland
I m. Mario Grochowski
II m. Grzegorz Mickowski
III m. Grzegorz Stefaniak
IV m. Sławomir Zakolski
 
KORTLAND CUP o PUCHAR WÓJTA GMINY JABŁONNA
I m. Tomasz Szałowski
II m. ex aequo Tymoteusz Kaczmarek, Karol Janiec, Rafał Sitarz.
 
Wszystkim, którzy to czytają życzymy udanych i bezpiecznych wakacji a po wakacjach zapraszamy do ponowienia zmagań na naszych turniejach 🙂
 
Załoga Klubu Tenisowego Kortland

—————————————–

————————————

Mamy już pary półfinałowe Masters Ligi Tenisowej Kortland … czytaj dalej

————————————

Pierwszy sukces Mikołaja Tomczykowskiego! … czytaj dalej

—————————————————————-

KORTLAND CUP o PUCHAR WÓJTA GMINY JABŁONNA

TURNIEJ IV

26-27 maj 2018r.

Dzień pierwszy już za nami. Z powodu aury mecze grupy 1 i 2 zostały przeniesione na jutro na godz. 10:00 na korty w halach.
Jutrzejsze mecze Turnieju Głównego rozpoczną się od 12:00 na kortach otwartych i w halach. W drabince turniejowej górne połówki Turnieju Głównego i Pocieszenia będą rozgrywane na kortach otwartych a dolne połówki w halach. Zawodnicy, którzy przegrają swoje pierwsze mecze w Turnieju Głównym trafiają do Turnieju Pocieszenia jako np, LL1 (Lucky Loser meczu nr 1 górnej połówki, analogicznie z dolną połówką)
Poniżej komplet wyników dzisiejszych oraz drabinki:
——————-
Mecze zaczynamy o 8:30 na kortach otwartych. Mecze to dwa sety od 2/2 bez przewag. Grupa 4-osobowa gra jeden set do 6 gemów bez przewag.

Kolejność meczów: 1-3 a następnie zwycięzca decyduje czy gar następny mecz czy odpoczywa. W grupie 4-osobowej kolejność to 1-4, 2-3, 1-3, 2-4, 1-2, 3-4.Jeśli przedpołudniowe mecze nie odbędą się ze względu na deszcz turniej zostanie rozegrany w niedzielę systemem pucharowym z wydłużonymi meczami. Do Turnieju Głównego trafiają zawodnicy z I-II miejsc w grupie. Do Turnieju Pocieszenia kwalifikują się zawodnicy z III miejsc po rozgrywkach grupowych oraz przegrani z I rundy Turnieju Głównego.

Rozlosowane grupy:

gr 1 korty otwarte 8:30
Traczyk Mieczysław
Studencki Jarosław
Kadaj Ireneusz

gr 2 korty otwarte 8:30
Kłos Jacek
Osiński Mariusz
Kadaj Grzegorz

gr 3 korty otwarte 11:00
Ladanyi Sandor
Brajan
Stefaniak Grzegorz

gr 4 korty otwarte 11:00
Paluszewski Artur
Kłos Fanciszek
Mickowski Sławomir

gr 5 hala 1 14:00
Berdowski Mirosław
Warnel Dariusz
Witzke Artur

gr 6 hala 3 15:00
Kłos Kacper
Mickowski Krzysztof
Szafrański Jacek

gr 7 hala 2 17:00
Szałowski Tomasz
Matyjasek Bogdan
Janiec Karol
Salak Marek

—————————————————————————————–

FUTURES’ MASTERS

20/V/2018r.

Wyniki meczów grupowych:

———————-

Kolejność gier:    1-3, 2-4, 1-4, 2-3, 3-4, 1-2

Formuła: pełny set od o/o z przewagami, tradycyjny tiebreak przy stanie 6/6.

O kolejności decyduje:  – ilość wygranych meczów

– przy dwóch z równą liczbą zwycięstw bezpośredni mecz

– przy trzech z równą liczba zwycięstw bilans gemów

– przy równym bilansie gemów pozycja w Rankingu Generalnym


—————————————————————————————————————

FUTURE’S CUP

MASTERS kat. dziewcząt i chłopców

20 V 2018r.

———-

KIDS’ CUP turniej MASTRES

9 VI 2018r.

————————————————————————————————————-

TURNIEJ IV

25 III 2018r.

Drabinki turniejowe oraz harmonogram gier już dostępne… czytaj dalej

————————————————————————————————————-
KORTLAND CUP o PUCHAR WÓJTA GM. JABŁONNA 🙂
TURNIEJ III
17-18 III 2018r.
 
Ranking Generalny po zakończonym turnieju Głównym… czytaj dalej
 
 
 
 
czytaj…
——————————————————————–
I AMATORSKI TURNIEJ W TENISIE +35
 
 

Chyba panowie w minioną niedzielę nagrali się w I Amatorskim Turnieju Tenisowym +35, skoro finał turnieju głównego i turnieju pocieszenia zakończył się po 21:00 

Mecze byli niezwykle zacięte, porze to niektórzy musieli czekać na sier mecze ponadmiarowo.

Turniej wygrał Paweł Stańczak, który w finale pokonał wracającego do zdrowia Mariusz Piorun 6/3.

W finale pocieszenia Marek Korszeń po ponadgodzinnej wajchę dopiero w tiebreaku wygrał z Markiem Salakiem.

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i traktowanie turnieju z zacięciem sportowym (np. walka do końca, zwycięstwo po obronieniu 4 piłek meczowych!!!!!).

 
 
 
—————————————-

FUTURES’ CUP

Cykl amatorskich turniejów tenisowych dla dzieci i młodzieży w wieku 11-14 lat

W nowym roku również zapraszamy do udziału!

Cykl jeszcze się nie skończył, emocje rosną!


Ale się porobiło!!!

Basia Siwek już drugi turniej wygrywa i wychodzi na prowadzenie w Rankingu Generalnym. Nie miała już tak łatwiej przeprawy jak na poprzednim turnieju, w ćwierćfinale broniła nawet piłek meczowych przeciwko Zosi Cygarowskiej – debiutantki turnieju.

Na końcowy sukces ma jeszcze szansę aż pięć zawodniczek więc zapowiada się megawalka do samego końca!

Poniżej wyniki i Ranking po III turniejach

Wśród chłopców również doszło do kilku niespodzianek. Niektórzy chłopcy zagrali poniżej i naszych i ich własnych oczekiwań ale wydaje się, że tylko doświadczenia meczowego im brak, więc wszystko przed nimi:)

Dwaj wielcy koledzy z kortów treningowych Mikołaje Walkiewicz i Tomczykowski rozegrali bratobójczy pojedynek w półfinale i tym razem górą był młodszy. W finale przegrał jednak (troszkę większą liczbą błędów) z Michałem Grzegorym.

Tylko 3 zawodników ma szansę na zwycięstwo w cyklu ale na ostateczny skład Masters walka jest jeszcze bardzo zacięta!

————————————————————————–

Ogłoszona półkolonia w pierwszym tygodniu ferii zimowych zostaje odwołana z powodu braku

odpowiedniej liczby chętnych.




Turniej Główny i Turniej Pocieszenia 🙂

Rozlosowane grupy 

g 1 9:00 balon ul. Przylesie 60

Rafal Sitarz, Grzegorz Stefaniak, Ireneusz Kadaj

gr 2 9:00 balon
Tymoteusz Kaczmarek, Grzegorz Kadaj, Robert Warzecha

gr 3 11:30 balon
Tomasz Szałowski, Maciej Żytkiewicz, Artur Witzke

gr 4 11:30 balon
Barwikowski Marcin, Maciek Klimkiewicz, Borys Borzęcki

gr 5 14:00 balon
Artur Paluszewski, Mirosław Berdowski, Mariusz Osiński

gr 6 14:00 balon
Nauka Tenisa Aleksander Junosza, Sławomir Zakolski, Krzysztof Micek Mickowski

gr 7 15:00 hala
Paweł Molendowicz, Andrzej Kamiński, Szymon Gil

gr 8 15:00 hala
Marcin Gwóźdź, Andrzej Łuczak, Rafał Jutrzenka

gr 9 15:00 hala
Przemysław Gwóźdź, Sławomir Hadryś, Remigiusz Szlubowski,

gr 10 17:30 hala
Bryan, Jacek Kłos, Mieczysław Traczyk

gr 11 17:30 hala
Kłos Kacper, Mario Grochowski, Wiesław Beszczyński

gr 12 17:30 hala
Sandor Ladanyi, Mariusz Piorun, Adam Studencki

Mecze grupowe gramy do wygrania 1 seta do 8 gemów, przy 7/7 tiebreak. Mecze z zasady zaczynają pierwsi z ostatnimi, następnie zwycięzca tego meczu decyduje cy gra dalej czy odpoczywa (wyjątek to gr 6- na życzenie Sławka Zakolskiego gra pierwszy mecz z Krzyśkiem Mickowskim).

Do turnieju głównego wychodzą dwaj zawodnicy z najlepszym dorobkiem zwycięstw.
Zawodnicy z III miejsc rozgrywać będą w niedzielę tuniej pocieszenia.

Życzymy połamania rakiet 

 

 

 

 Regulamin Turnieju KORTLAND CUP o Puchar Wójta gm. Jabłonna

  1. Organizatorem Turnieju Kortland Cup o Puchar Wójta gm. Jabłonna jest Klub Tenisowy Kortland.
  2. Uczestnikami Turnieju mogą być wyłącznie amatorzy, nie notowani obecnie i w przeszłości (do 10 lat wstecz) na jakichkolwiek listach klasyfikacyjnych PZT oraz zawodnicy nie notowani w Top Ten Ligi Amatorów GPW w kategorii singiel.
  3. Uczestnikami Ligi mogą być osoby posiadające licencje instruktora tenisa lub trenera, pod warunkiem spełnienia warunku wymienionego w punkcie 2.
  4. Turniej rozgrywany jest na dwóch obiektach Klubu – pod balonem (ul. Przylesie 60, Jabłonna) oraz na halach (ul. Modlińska 65, Jabłonna).
  5. Liczba zawodników zgłoszonych do turnieju nie może przekroczyć 42. O zapisie do turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.
  6. Rozgrywki toczą się dwufazowo – w pierwszej fazie (sobota) systemem grupowym (najwyżej 4 zawodników w grupie), mecze każdy z każdym. Rozstawienie zawodników przed losowaniem do grup odbędzie się metodą ekspercką. W drugiej fazie (niedziela) w turnieju głównym (drabinka na 16 zawodników) oraz turnieju pocieszenia (drabinka na 8 zawodników). Do turnieju głównego kwalifikują się zwycięzcy oraz zawodnicy z drugich miejsc rozgrywek grupowych, do turnieju pocieszenia kwalifikują się zawodnicy z trzecich miejsc rozgrywek grupowych. O kolejności w rozgrywkach grupowych decyduje:
  7. liczba zwycięstw
  8. bilans gemów
  9. wynik bezpośredniego wyniku pomiędzy zainteresowanymi
  10. pozycja w Rankingu Kortland Cup
  11. Pozycja w Rankingu Kortland Cup z poprzedniego roku.
  12. Do turnieju głównego rozstawienie zawodników odbędzie się na podstawie Kortland Cup a w drugiej kolejności Rankingu Generalnego Ligi Tenisowej Kortland.
  13. Cały turniej rozgrywany jest systemem do jednego wygranego seta do 8 gemów, bez przewag – przy stanie 40:40 w gemie rozgrywany jest decydujący punkt gemów). Począwszy od półfinałów na życzenie zawodników zainteresowanych (przy jednomyślnej decyzji) system ten może być zmieniony. Nie przewiduje się meczów o III miejsce.
  14. Punktacja Turnieju

Ranga Turnieju:

Ranga 1  – 8-10 zawodników top 10 Rankingu Kortland Cup (aktualnego)

Ranga 2  –  4-7 zawodników top 10 Rankingu Kortland Cup

Ranga 3  –  3 zawodników top 10 Rankingu Kortland Cup

Ranga 4  –  <3 top 10 i <24 os. zgłoszonych zawodników

  1. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w trakcie trwania Cyklu, jednakże decyzje te muszą być z korzyścią dla Zawodników

—————————————

LIGI TENISOWE GRAND PRIX WARSZAWY

Tradycyjnie już, chyba po raz czwarty, Klub nasz zgłosił swój akces do międzyklubowych rozgrywek organizownych przez GPW.

W tym sezonie oprócz drużyny Klubowej i Amatorów zgłosiliśmy również drużynę Seniorów (+50).

Po więcej info zapraszamy tu:

Rozgrywki międzyklubowe Grand Prix Warszawy

———————————————————————————————–

 Mistrzostwa Legionowa Dzieci i Młodzieży w tenisie

          W miniony weekend 30.09-01.10 na kortach tenisowych w Legionowie w Klubie Tenisowym ATOL odbyły się kolejne Mistrzostwa Legionowa dla dzieci i młodzieży. Walka jak zwykle była zacięta, po której zostały przydzielone puchary oraz medale.  Wśród uczestników pojawiły się dzieci jedynie z okolic Legionowa, turniej miał charakter raczej wewnętrzny mimo, że był otwarty. Ze względu na słabe rozpropagowanie turnieju z naszego klubu na turniej zgłosił się jedynie Mikołaj Tomczykowski do kategorii Skrzaty.

Spodziewaliśmy się dobrego występu a Mikołaj nas nie zawiódł 🙂 Do tej kategorii zgłosiło się 10 zawodników.

W finale Miki pokonał zawodnika Gospodarzy Mikołaja Adamczuka i został Mistrzem Legionowa Skrzatów!

Bardzo bardzo serdecznie gratulujemy i już nie możemy się doczekać kiedy Miki zagra w kategorii Młodzików !

———————————————————————————————-

VII Otwarte Mistrzostwa Legionowa Amatorów w Tenisie

W miniony weekend zakończyły się VII Otwarte Mistrzostwa Legionowa Amatorów w Tenisie.

Nasz klub reprezentowała elitarna załoga, która cały rok przygotowywała się do tego, by na największym turnieju Powiatu Legionowskiego odcisnąć trwały ślad.

Organizator turnieju Klub Tenisowy ATOL LEGIONOWO zaprosiło do udziału w kategoriach Singiel Open, singiel +50, Debel Open oraz Mikst.

W najsilniejszej kategorii (SINGIEL Open) zwyciężył Olek Piotrowski z Nauka Tenisa Aleksander Junosza który w finale pokonał Tymoteusz Kaczmarek (obaj panowie to filar drużyny Kortland w lidze klubowej GPW). Meczu o III miejsce nie rozegrano, więc na najniższym stopniu podium stanęli panowie ex equo Daniel Dąbrowski (Atol) oraz Marcin Barwikowski (kapitan drużyny Kortland GPW).

W kategorii +50 również słychać było o Jabłonnie, gdyż II miejsce zajął pan Piotr Pietrzykowski (Kortland) a III (ex equo z Piotrem Pacholczykiem (Sporteum) i Markiem Korszeniem (Kortland).

Turniej deblowy również okazał się strzałem w dziesiątkę dla Kortlandu, gdyż dwaj starzy znajomi z kortów Mariusz Piorun oraz Marcin Barwikowski (Kortland) po bardzo ciężkich i obfitujących w niespodziewane emocje pojedynkach zajęli I miejsce pokonując w finale parę Maciej Górkier Artur Mądry.

Nasz trener Marcin Barwikowski okazał się MVP turnieju dopisując do swojego portfolio kolejny tytuł, mianowicie Mistrza Legionowa w Mikście w parze z panią Moniką Boguszewicz, pokonując w finale nie mniej znamienitą parę Magda Ptak/Czarek Goławski.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku podwoimy listę uczestników turnieju z naszego klubu a tym samym zwiększymy szansę na jeszcze lepsze wyniki:)

Bardzo dziękujemy Klubowi Tenisowemu ATOL za zorganizowanie turnieju i wysiłek, który włożyli w bezkolizyjny przebieg meczów a w szczególności Panom Wojtek Borucki oraz Maćkowi Żytkiewiczowi głównym supervisorom turnieju.

Poniżej wszystkie wyniki:

KAT. +50:
I MIEJSCE – Naskręcki Leszek
II MIEJSCE – PIETRZYKOWSKI PIOTR (Kortland Jabłonna)
III i IV MIEJSCE – Piotr Pacholczyk, MAREK KORSZEŃ (Kortland Jabłonna)

SINGIEL OPEN:
I MIEJSCE – Trener Tenisa Aleksander Junosza-Piotrowski (Kortland Jabłonna)
II MIEJSCE – Tymoteusz Kaczmarek (Kortland Jabłonna)
III i IV MIEJSCE – Daniel Dąbrowski i MARCIN BARWIKOWSKI (Kortland Jabłonna)

MIKST:
I MIEJSCE – MARCIN BARWIKOWSKI (Kortland Jabłonna), Monika Boguszewicz
II MIEJSCE – Cezary Goławski, Magdalena Ptak
III i IV MIEJSCE – Rafał Jutrzenka, Aneta Koczerska i Mariusz Piorun, Agnieszka Krauze

DEBEL:
I MIEJSCE – BARWIKOWSKI MARCIN (Kortland Jabłonna), Mariusz Piorun
II MIEJSCE – Maciej Górkier, Artur Mądry
III i IV MIEJSCE – Grzegorz Soszka, Tomasz Nowakowski i Czarek Witeszczak, Trener Tenisa Aleksander Junosza-Piotrowski (Kortland Jabłonna)

—————————————————–

PIKNIK RODZINNY – FINAŁY

Wraz z naszymi sponsorami serdecznie zapraszamy Klubowiczów (i nie tylko) na podsumowanie sezonu tenisowego przy grillu, kiełbaskach, ciastkach 🙂 w niedzielę 18 czerwca od godz. 11:00.
Podczas Pikniku odbędą się finały turniejów Pań, Panów i Młodzieży oraz dekoracja zwycięzców Kortland Cup o Puchar Wójta Gminy Jabłonna pan Jarosław Chodorski. Zapraszamy wszystkich uczestników naszych turniejów w sezonie 2016/2017, wśród których rozlosowane będą nagrody (tylko wśród obecnych na Pikniku).
KIA Krzewscy Bielany, FAAC Polska Simply Automatic, ROWAMEX Robert Warzecha, Gabinet Modelowania Sylwetki Edyta Witzke, Figlarium Warszawa, Fundacja na Rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa, Sport Halls, Gospodarstwo Ogrodnicze Berdowski, Fizjo-Clinica Gabinet Fizjoterapii i Osteopatii

————————

KORTLAND KID’S CUP

Turniej V

23 IV 2017r.

 

ZAPRASZAMY  NA  WAKACJE


 

Drabinka turniejowa oraz harmonogram gier:

Zapisy do czwartku 2 II godz.: 20:00

Szczegółowe info i harmonogram gier dostępny będzie w piątek 3 II br.

KORTLAND CUP o Puchar Wójta Gminy Jabłonna

Zwycięzcą po raz trzeci z rzędu został Rafał Sitarz pokonując Marcina Barwikowskiego 9/5.

Rafał tym samym zapewnił sobie zwycięstwo w całym cyklu. Poniżej oczekiwań zagrał poprzedni finalista Aleksander Junosza-Piotrowski, który już w w 1/16 finału musiał uznać wyższość młodego Tymka Kaczmarka. Czwarty a zarazem ostatni turniej z pewnością zapewni niesamowite emocje, gdyż o II miejsce w Cyklu będzie walczyć aż 7 zawodników. Wszystko może się zdarzyć!

Turniej pocieszenia również obfitował w zacięte mecze, ostatecznie zwyciężył Maciej Klimkiewicz, który w finale pokonał Andrzeja Boukołowskiego. Szczególne uznania należą się Maćkowi, który jeszcze w sobotę w trakcie sobotnich meczy grupowych narzekał na bolący łokieć i tylko medykamenty pozwoliły mu na dokończenie  turnieju.

Szczególne podziękowania pragniemy złożyć Wójtowi panu Jarosławowi Chodorskiemu oraz pracownikom Urzędu Gminy Jabłonna, którzy zaangażowali się przy organizacji i przeprowadzeniu turnieju.

Podziękowania należą się również   wszystkim przybyłym zawodnikom za fantastyczną postawę, kibicom za wytrwałe i gorące dopingowanie.

Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy ! ! !

Ostatni a tym samym finałowy turniej z cyklu odbędzie się pod koniec marca  2017r.

 TURNIEJ GŁÓWNY

I m. Rafał Sitarz

II m. Marcin Barwikowski

IIIm. ex-equo  Artur Paluszewski, Tymoteusz Kaczmarek

TURNIEJ POCIESZENIA

I m. Maciej Klimkiewicz

II m. Andrzej Boukołowski

III m. ex-equo  Borys Borzęcki, Mirosław Berdowski

Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy !!!
Ostatni a tym samym finałowy turniej z cyklu odbędzie się pod koniec marca 2017 r.

ZWYCIĘZCY:  Rafał Sitarz, Marcin Barwikowski, Maciek Klimkieiwcz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com