25 października, 2016

Liga Tenisowa Kortland

SEZON 2019- 2020

MASTERS

Ze względu na przekroczenie terminów rozegrania meczów grupowych oraz półfinałów, finały odbędą się w terminie dogodnym dla wszystkich uczestników. 

LIGA NIEBIESKA

FINAŁ

Borzęcki Patryk  –  Gwóźdź Przemysław

mecz o III m.

Zakolski Sławomir  –  Nawrocki Mateusz

Półfinały

Borzęcki P.  –  Nawrocki M.     6/2  6/2

Gwóźdź P.  –  Zakolski S.    6/7  6/2  7/5   

 

Liga Zielona 

FINAŁ

Pirożek W. –  …..

 

mecz o III m.

Sędek P. – ….

Półfinały

Pirożek W. –  Sędek P.  6/4  6/2

Budzicki K.  –  Krawczyk M.

                   ————————————-              

Mecze rozrywamy systemem tradycyjnym czyli do 2 setów wygranych (set decydujący w domyśle to set normalny – jeśli obie strony się zgadzają może być supertiebreak).
Prosimy o życzliwe podejście do ustalenia terminów meczów, by półfinały mogły się rozegrać najpóźniej w środę 23 września.
 
Finały odbędą się 4 października w niedzielę.
 
MASTERS A

MASTERS B
———–

 

LIGA TENISOWA KORTLAND

2020 / 2021

 

I RUNDA 1.09.2020 – 31.10.2020

II RUNDA 1.11.2020 – 31.12.2020

III RUNDA 1.01.2021 – 28.02.2021

IV RUNDA 1.03.2021 – 30.04.2021

V RUNDA 1.05.2021 – 15.05.2021

MASTERS:  16.05.2021 – 15.06.2021

FINAŁY MASTERS PIKNIK KORTLAND:  20.06.2021

 

 

mecze:

Liga obsługiwana jest przez usługę BeEasy App (© AKID SI Grzegorz Kadaj)

27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Piotr Mackiewicz,Robert JR Warzecha6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Karol Budzicki,Mietek Traczyk6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Tomasz Radwan,Paweł Sędek0:6 0:6 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Mirosław Berdowski,Robert JR Warzecha6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Mietek Traczyk,Janusz Wasilewski0:6 0:6 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Krzysztof Broniec,Tomasz Radwan6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Łukasz Musiałkiewicz,Robert JR Warzecha6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Jan Dąbrowa,Mietek Traczyk6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Tomasz Jachimek,Jarosław Topolski6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Karol Budzicki,Tomasz Radwan6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Jarosław Studencki,Robert JR Warzecha6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Sławomir Chmielewski,Dariusz Warnel6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Sławomir Kalbarczyk,Jarosław Topolski6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Tomasz Radwan,Janusz Wasilewski0:6 0:6 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Grzegorz Marchwiński,Robert JR Warzecha6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Paweł Sędek,Dariusz Warnel6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Mariusz Osiński,Jarosław Topolski6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Jan Dąbrowa,Tomasz Radwan6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Grzegorz Kadaj,Robert JR Warzecha6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Krzysztof Broniec,Dariusz Warnel6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Jacek Szafrański,Jarosław Topolski6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Sławomir Chmielewski,Mietek Traczyk6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Robert Andrzejuk,Maciek Klimkiewicz6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Karol Budzicki,Dariusz Warnel6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Jacek Paziewski,Jarosław Topolski6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Paweł Sędek,Mietek Traczyk6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Dariusz Warnel,Janusz Wasilewski0:6 0:6 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Adam Lewczuk,Jarosław Topolski6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Krzysztof Broniec,Mietek Traczyk6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Brayan Brayan,Maciek Klimkiewicz6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Jan Dąbrowa,Dariusz Warnel6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Sławomir Hadryś,Maciek Klimkiewicz6:0 6:0 (walkower)
27-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Rafał Kalinowski,Robert JR Warzecha6:0 6:0 (walkower)
23-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Krzysztof Morawski,Marcin Szafrański6:1 6:3
22-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Sławomir Hadryś,Mateusz Nawrocki2:6 7:6 1:6
22-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Sławomir Zakolski6:1 7:6
20-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Mirosław Berdowski,Piotr Mackiewicz4:6 4:6
20-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Rafał Kalinowski,Grzegorz Marchwiński3:6 6:1 6:0
20-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Mateusz Nawrocki,Sławomir Zakolski3:6 6:4 3:6
20-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Sławomir Hadryś,Sławomir Zakolski1:6 3:6
20-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Brayan Brayan,Mateusz Nawrocki7:5 6:7 8:10
20-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Krzysztof Broniec,Sławomir Chmielewski5:7 5:7
20-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Wojciech Pirożek,Jacek Szafrański6:7 6:7
19-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Tomasz Jachimek,Adam Lewczuk3:6 6:2 6:10
19-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Robert Andrzejuk,Grzegorz Stefaniak0:6 3:6
18-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Sławomir Mickowski,Tomasz Raczyński6:4 4:6 0:6
18-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Grzegorz Kadaj,Rafał Kalinowski6:1 6:2
18-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Sławomir Hadryś6:4 6:4
18-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Grzegorz Stefaniak,Sławomir Zakolski4:6 4:6
16-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Brayan Brayan,Sławomir Hadryś5:7 6:3 6:3
16-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Piotr Pietrzykowski,Marcin Szafrański6:7 6:4 6:10
15-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Robert Andrzejuk,Patryk Borzęcki3:6 2:6
14-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Krzysztof Morawski,Tomasz Raczyński6:4 6:4
14-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Tomasz Jachimek,Sławomir Kalbarczyk6:0 5:7 10:4
13-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Rafał Kalinowski,Jarosław Studencki6:0 6:0
13-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Grzegorz Marchwiński,Łukasz Musiałkiewicz5:7 1:6
12-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Sławomir Mickowski,Marcin Szafrański6:3 6:4
11-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Jacek Kłos,Tomasz Raczyński7:6 6:2
08-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Mariusz Osiński,Jacek Paziewski6:1 6:0
07-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Krzysztof Morawski,Marcin Staroń6:4 4:6 7:10
06-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Mateusz Nawrocki,Grzegorz Stefaniak2:6 1:6
06-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Mirosław Berdowski,Grzegorz Kadaj1:6 2:6
06-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Grzegorz Marchwiński,Jarosław Studencki2:6 3:6
06-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Krzysztof Broniec,Paweł Sędek6:3 6:3
05-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Jacek Kłos,Tomasz Raczyński7:6 (do dokończenia)
04-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Adam Lewczuk,Jacek Szafrański6:2 6:2
04-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Piotr Pietrzykowski,Marcin Staroń6:7 6:3 7:5
04-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Brayan Brayan,Sławomir Zakolski6:3 3:6 4:6
03-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Sławomir Kalbarczyk,Wojciech Pirożek7:5 1:6 4:6
02-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Tomasz Raczyński,Marcin Staroń2:6 4:6
02-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Maciek Klimkiewicz,Grzegorz Stefaniak7:6 4:6 9:11
02-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Piotr Mackiewicz,Łukasz Musiałkiewicz7:5 6:2
02-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Robert Andrzejuk,Brayan Brayan2:6 4:6
02-12-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Jan Dąbrowa,Janusz Wasilewski6:0 6:0
29-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Sławomir Mickowski,Krzysztof Morawski1:6 2:6
29-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Piotr Mackiewicz,Jarosław Studencki6:4 5:7 6:3
29-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Tomasz Raczyński,Marcin Szafrański6:4 6:2
29-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Grzegorz Kadaj,Grzegorz Marchwiński6:0 6:0
29-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Mirosław Berdowski,Łukasz Musiałkiewicz6:7 6:2 6:10
26-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Jacek Kłos,Marcin Staroń1:6 4:6
25-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Mariusz Osiński,Jacek Szafrański6:0 6:0
25-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Brayan Brayan,Grzegorz Stefaniak7:5 6:2
25-11-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Krzysztof Andrzejewski,Eryk Mozer3:6 3:6
24-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Karol Budzicki,Janusz Wasilewski1:6 1:6
23-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Tomasz Jachimek,Mariusz Osiński5:7 5:7
22-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Wojciech Pirożek,Jarosław Topolski1:6 0:6
22-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Sławomir Chmielewski,Paweł Sędek4:6 1:6
22-11-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Krzysztof Andrzejewski,Przemysław Górny6:3 6:3
20-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Marcin Staroń,Marcin Szafrański6:3 6:2
20-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Maciek Klimkiewicz6:3 4:6 2:6
19-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Mirosław Berdowski,Rafał Kalinowski4:6 2:6
19-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Paweł Sędek,Janusz Wasilewski6:0 6:2
18-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Jacek Kłos,Marcin Szafrański4:6 6:3 6:1
18-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Mateusz Nawrocki6:3 6:3
18-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Karol Budzicki,Jan Dąbrowa0:6 2:6
17-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Robert Andrzejuk,Sławomir Zakolski5:7 1:6
15-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Krzysztof Broniec,Janusz Wasilewski6:0 6:2
15-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Jan Dąbrowa,Paweł Sędek7:5 6:1
15-11-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Przemysław Górny,Andrzej Natański4:6 2:6
14-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Maciek Klimkiewicz,Mateusz Nawrocki6:3 6:7 6:1
14-11-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Krzysztof Andrzejewski,Karol Sutkowski2:6 7:6 6:7
14-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Grzegorz Stefaniak4:6 7:6 3:6
13-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Jacek Kłos,Krzysztof Morawski4:6 6:4 3:6
13-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Sławomir Kalbarczyk,Jacek Paziewski4:6 6:0 6:1
11-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Sławomir Kalbarczyk,Adam Lewczuk0:6 2:6
11-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Grzegorz Kadaj,Łukasz Musiałkiewicz6:2 6:1
11-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Rafał Kalinowski,Piotr Mackiewicz6:2 3:6 6:3
11-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Mariusz Osiński,Wojciech Pirożek6:3 6:1
11-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Mirosław Berdowski,Jarosław Studencki4:6 2:6
11-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Mariusz Mąka,Piotr Pietrzykowski6:2 2:6 3:6
11-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Sławomir Chmielewski,Jan Dąbrowa1:6 0:6
11-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Tomasz Jachimek,Jacek Paziewski6:3 6:4
09-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Sławomir Kalbarczyk,Jacek Szafrański6:4 6:3
08-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Mariusz Mąka,Krzysztof Morawski6:3 6:2
08-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Grzegorz Marchwiński,Mirosław Berdowski4:6 2:6
08-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Grzegorz Kadaj,Piotr Mackiewicz6:2 5:7 6:3
08-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Paweł Sędek,Karol Budzicki6:3 6:2
08-11-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Krzysztof Andrzejewski,Mariusz Krawczyk1:6 1:6
08-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Tomasz Jachimek,Wojciech Pirożek6:0 6:1
08-11-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Przemysław Górny,Eryk Mozer3:6 0:6
07-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Rafał Kalinowski,Łukasz Musiałkiewicz6:2 7:5
07-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Krzysztof Broniec,Jan Dąbrowa3:6 2:6
07-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Karol Budzicki,Sławomir Chmielewski3:6 1:6
07-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Grzegorz Kadaj,Jarosław Studencki6:4 6:1
06-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Jacek Paziewski,Jacek Szafrański2:6 3:6
05-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Jacek Kłos,Piotr Pietrzykowski2:6 3:6
05-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Maciek Klimkiewicz,Sławomir Zakolski6:7 6:2 6:3
05-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Brayan Brayan4:6 6:3 6:3
04-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Łukasz Musiałkiewicz,Jarosław Studencki4:6 1:6
04-11-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Jacek Paziewski,Wojciech Pirożek6:4 7:6

LIGA Niebieska

Grupa A

Brayan
Brayan
Grzegorz
Stefaniak
Maciek
Klimkiewicz
Mateusz
Nawrocki
Patryk
Borzęcki
Robert
Andrzejuk
Sławomir
Hadryś
Sławomir
Zakolski
Brayan
Brayan
7:5 6:2  (18.50/5.50)6:0 6:0  (18.50/0.00)7:5 6:7 8:10 (9.50/18.50)6:4 3:6 3:6 (9.50/18.50)6:2 6:4 (18.50/5.50)5:7 6:3 6:3 (18.50/9.50)6:3 3:6 4:6 (9.50/18.50)
Grzegorz
Stefaniak
5:7 2:6 (5.50/18.50)6:7 6:4 11:9 (18.50/9.50)6:2 6:1  (18.50/5.50)6:4 6:7 6:3 (18.50/9.50)6:0 6:3 (18.50/5.50)4:6 4:6  (5.50/18.50)
Maciek
Klimkiewicz
0:6 0:6 (0.00/18.50)7:6 4:6 9:11 (9.50/18.50)6:3 6:7 6:1 (18.50/9.50)3:6 6:4 6:2 (18.50/9.50)0:6 0:6 (0.00/18.50)0:6 0:6 (0.00/18.50)6:7 6:2 6:3 (18.50/9.50)
Mateusz
Nawrocki
5:7 7:6 10:8 (18.50/9.50)2:6 1:6 (5.50/18.50)3:6 7:6 1:6 (9.50/18.50)3:6 3:6 (5.50/18.50)6:2 6:7 6:1 (18.50/9.50)3:6 6:4 3:6 (9.50/18.50)
Patryk
Borzęcki
4:6 6:3 6:3 (18.50/9.50)4:6 7:6 3:6 (9.50/18.50)6:3 4:6 2:6 (9.50/18.50)6:3 6:3  (18.50/5.50)6:3 6:2 (18.50/5.50)6:4 6:4  (18.50/5.50)6:1 7:6  (18.50/5.50)
Robert
Andrzejuk
2:6 4:6  (5.50/18.50)0:6 3:6  (5.50/18.50)6:0 6:0  (18.50/0.00)3:6 2:6  (5.50/18.50)5:7 1:6  (5.50/18.50)
Sławomir
Hadryś
7:5 3:6 3:6 (9.50/18.50)6:0 6:0  (18.50/0.00)2:6 7:6 1:6 (9.50/18.50)4:6 4:6 (5.50/18.50)1:6 3:6  (5.50/18.50)
Sławomir
Zakolski
3:6 6:3 6:4 (18.50/9.50)6:4 6:4 (18.50/5.50)7:6 2:6 3:6 (9.50/18.50)6:3 4:6 6:3 (18.50/9.50)1:6 6:7 (5.50/18.50)7:5 6:1 (18.50/5.50)6:1 6:3 (18.50/5.50)

Grupa B

Jacek
Kłos
Krzysztof
Morawski
Marcin
Staroń
Marcin
Szafrański
Mariusz
Mąka
Piotr
Pietrzykowski
Sławomir
Mickowski
Tomasz
Raczyński
Jacek
Kłos
4:6 6:4 3:6 (8.50/16.00)1:6 4:6  (5.00/16.00)4:6 6:3 6:1 (16.00/8.50)2:6 3:6  (5.00/16.00)7:6 6:2  (16.00/5.00)
Krzysztof
Morawski
6:4 4:6 6:3 (16.00/8.50)6:4 4:6 7:10 (8.50/16.00)6:1 6:3  (16.00/5.00)3:6 2:6 (5.00/16.00)6:1 6:2  (16.00/5.00)6:4 6:4  (16.00/5.00)
Marcin
Staroń
6:1 6:4 (16.00/5.00)4:6 6:4 10:7 (16.00/8.50)6:3 6:2  (16.00/5.00)7:6 3:6 5:7 (8.50/16.00)6:2 6:4  (16.00/5.00)
Marcin
Szafrański
6:4 3:6 1:6 (8.50/16.00)1:6 3:6 (5.00/16.00)3:6 2:6 (5.00/16.00)7:6 4:6 10:6 (16.00/8.50)3:6 4:6  (5.00/16.00)4:6 2:6  (5.00/16.00)
Mariusz
Mąka
6:3 6:2  (16.00/5.00)6:2 2:6 3:6 (8.50/16.00)
Piotr
Pietrzykowski
6:2 6:3 (16.00/5.00)6:7 6:3 7:5 (16.00/8.50)6:7 6:4 6:10 (8.50/16.00)2:6 6:2 6:3 (16.00/8.50)
Sławomir
Mickowski
1:6 2:6 (5.00/16.00)6:3 6:4 (16.00/5.00)6:4 4:6 0:6 (8.50/16.00)
Tomasz
Raczyński
6:7 2:6 (5.00/16.00)4:6 4:6 (5.00/16.00)2:6 4:6 (5.00/16.00)6:4 6:2 (16.00/5.00)4:6 6:4 6:0 (16.00/8.50)

Grupa C

Adam
Lewczuk
Jacek
Paziewski
Jacek
Szafrański
Jarosław
Topolski
Mariusz
Osiński
Sławomir
Kalbarczyk
Tomasz
Jachimek
Wojciech
Pirożek
Adam
Lewczuk
6:2 6:2  (14.00/4.50)6:0 6:0  (14.00/0.00)6:0 6:2 (14.00/4.50)6:3 2:6 10:6 (14.00/7.50)
Jacek
Paziewski
2:6 3:6  (4.50/14.00)6:0 6:0 (14.00/0.00)1:6 0:6  (4.50/14.00)6:4 0:6 1:6 (7.50/14.00)3:6 4:6 (4.50/14.00)6:4 7:6  (14.00/4.50)
Jacek
Szafrański
2:6 2:6 (4.50/14.00)6:2 6:3 (14.00/4.50)6:0 6:0  (14.00/0.00)0:6 0:6 (4.50/21.50)4:6 3:6 (4.50/14.00)7:6 7:6 (14.00/4.50)
Jarosław
Topolski
0:6 0:6 (0.00/14.00)0:6 0:6  (0.00/14.00)0:6 0:6 (0.00/14.00)0:6 0:6 (0.00/14.00)0:6 0:6 (0.00/14.00)0:6 0:6  (0.00/14.00)6:1 6:0  (14.00/4.50)
Mariusz
Osiński
6:1 6:0 (14.00/4.50)6:0 6:0  (21.50/4.50)6:0 6:0  (14.00/0.00)7:5 7:5 (14.00/4.50)6:3 6:1  (14.00/4.50)
Sławomir
Kalbarczyk
0:6 2:6  (4.50/14.00)4:6 6:0 6:1 (14.00/7.50)6:4 6:3  (14.00/4.50)6:0 6:0  (14.00/0.00)0:6 7:5 4:10 (7.50/14.00)7:5 1:6 4:6 (7.50/14.00)
Tomasz
Jachimek
3:6 6:2 6:10 (7.50/14.00)6:3 6:4  (14.00/4.50)6:0 6:0 (14.00/0.00)5:7 5:7  (4.50/14.00)6:0 5:7 10:4 (14.00/7.50)6:0 6:1  (14.00/4.50)
Wojciech
Pirożek
4:6 6:7 (4.50/14.00)6:7 6:7  (4.50/14.00)1:6 0:6 (4.50/14.00)3:6 1:6 (4.50/14.00)5:7 6:1 6:4 (14.00/7.50)0:6 1:6 (4.50/14.00)

Grupa D

Grzegorz
Kadaj
Grzegorz
Marchwiński
Jarosław
Studencki
Łukasz
Musiałkiewicz
Mirosław
Berdowski
Piotr
Mackiewicz
Rafał
Kalinowski
Robert
JR
Warzecha
Grzegorz
Kadaj
6:0 6:0  (18.50/4.00)6:4 6:1  (12.00/4.00)6:2 6:1  (12.00/4.00)6:1 6:2 (12.00/4.00)6:2 5:7 6:3 (12.00/6.50)6:1 6:2  (12.00/4.00)6:0 6:0  (12.00/0.00)
Grzegorz
Marchwiński
0:6 0:6 (4.00/18.50)2:6 3:6  (4.00/12.00)5:7 1:6  (4.00/12.00)4:6 2:6  (4.00/12.00)6:3 1:6 0:6 (6.50/12.00)6:0 6:0  (12.00/0.00)
Jarosław
Studencki
4:6 1:6 (4.00/12.00)6:2 6:3 (12.00/4.00)6:4 6:1 (12.00/4.00)6:4 6:2 (12.00/4.00)4:6 7:5 3:6 (6.50/12.00)0:6 0:6 (4.00/18.50)6:0 6:0  (12.00/0.00)
Łukasz
Musiałkiewicz
2:6 1:6 (4.00/12.00)7:5 6:1 (12.00/4.00)4:6 1:6  (4.00/12.00)7:6 2:6 10:6 (12.00/6.50)5:7 2:6 (4.00/12.00)2:6 5:7 (4.00/12.00)6:0 6:0  (12.00/0.00)
Mirosław
Berdowski
1:6 2:6  (4.00/12.00)6:4 6:2 (12.00/4.00)4:6 2:6  (4.00/12.00)6:7 6:2 6:10 (6.50/12.00)4:6 4:6  (4.00/12.00)4:6 2:6  (4.00/12.00)6:0 6:0  (12.00/0.00)
Piotr
Mackiewicz
2:6 7:5 3:6 (6.50/12.00)6:4 5:7 6:3 (12.00/6.50)7:5 6:2  (12.00/4.00)6:4 6:4 (12.00/4.00)2:6 6:3 3:6 (6.50/12.00)6:0 6:0  (12.00/0.00)
Rafał
Kalinowski
1:6 2:6 (4.00/12.00)3:6 6:1 6:0 (12.00/6.50)6:0 6:0  (18.50/4.00)6:2 7:5  (12.00/4.00)6:4 6:2 (12.00/4.00)6:2 3:6 6:3 (12.00/6.50)6:0 6:0  (12.00/0.00)
Robert
JR
Warzecha
0:6 0:6 (0.00/12.00)0:6 0:6 (0.00/12.00)0:6 0:6 (0.00/12.00)0:6 0:6 (0.00/12.00)0:6 0:6 (0.00/12.00)0:6 0:6 (0.00/12.00)0:6 0:6 (0.00/12.00)

Grupa E

Dariusz
Warnel
Jan
Dąbrowa
Janusz
Wasilewski
Karol
Budzicki
Krzysztof
Broniec
Mietek
Traczyk
Paweł
Sędek
Sławomir
Chmielewski
Tomasz
Radwan
Dariusz
Warnel
0:6 0:6 (0.00/10.50)0:6 0:6  (0.00/10.50)0:6 0:6 (0.00/10.50)0:6 0:6 (0.00/10.50)0:6 0:6 (0.00/10.50)0:6 0:6 (0.00/10.50)
Jan
Dąbrowa
6:0 6:0  (10.50/0.00)6:0 6:0  (16.00/3.50)6:0 6:2  (10.50/3.50)6:3 6:2 (10.50/3.50)6:0 6:0  (10.50/0.00)7:5 6:1  (10.50/3.50)6:1 6:0 (10.50/3.50)6:0 6:0  (10.50/0.00)
Janusz
Wasilewski
6:0 6:0 (10.50/0.00)0:6 0:6 (3.50/16.00)6:1 6:1  (10.50/3.50)0:6 2:6 (3.50/10.50)6:0 6:0 (10.50/0.00)0:6 2:6 (3.50/10.50)6:0 6:0 (10.50/0.00)
Karol
Budzicki
6:0 6:0  (10.50/0.00)0:6 2:6 (3.50/10.50)1:6 1:6 (3.50/10.50)6:0 6:0  (10.50/0.00)3:6 2:6 (3.50/10.50)3:6 1:6  (3.50/10.50)6:0 6:0 (10.50/0.00)
Krzysztof
Broniec
6:0 6:0  (10.50/0.00)3:6 2:6  (3.50/10.50)6:0 6:2  (10.50/3.50)6:0 6:0  (10.50/0.00)6:3 6:3  (10.50/3.50)5:7 5:7  (3.50/10.50)6:0 6:0  (10.50/0.00)
Mietek
Traczyk
0:6 0:6 (0.00/10.50)0:6 0:6  (0.00/10.50)0:6 0:6 (0.00/10.50)0:6 0:6 (0.00/10.50)0:6 0:6 (0.00/10.50)0:6 0:6 (0.00/10.50)
Paweł
Sędek
6:0 6:0  (10.50/0.00)5:7 1:6 (3.50/10.50)6:0 6:2  (10.50/3.50)6:3 6:2  (10.50/3.50)3:6 3:6 (3.50/10.50)6:0 6:0  (10.50/0.00)6:4 6:1 (10.50/3.50)6:0 6:0 (10.50/0.00)
Sławomir
Chmielewski
6:0 6:0  (10.50/0.00)1:6 0:6  (3.50/10.50)6:3 6:1 (10.50/3.50)7:5 7:5 (10.50/3.50)6:0 6:0  (10.50/0.00)4:6 1:6  (3.50/10.50)
Tomasz
Radwan
0:6 0:6 (0.00/10.50)0:6 0:6  (0.00/10.50)0:6 0:6  (0.00/10.50)0:6 0:6 (0.00/10.50)0:6 0:6  (0.00/10.50)
RankingZawodnikAktualna SUMA pkt.Runda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6Extra punkty
1Patryk Borzęcki232.00120.50111.50
2Sławomir Zakolski224.00116.50107.50
3Brayan Brayan187.5085.00102.50
4Grzegorz Stefaniak181.0096.0085.00
5Maciek Klimkiewicz169.50104.5065.00
6Krzysztof Morawski144.0066.5077.50
7Marcin Staroń144.0071.5072.50
8Mateusz Nawrocki139.0072.0067.00
9Mariusz Osiński139.0061.5077.50
10Sławomir Kalbarczyk137.5076.0061.50
11Grzegorz Kadaj136.0045.5090.50
12Robert Andrzejuk129.5089.0040.50
13Jacek Szafrański128.5073.0055.50
14Jacek Paziewski127.5078.5049.00
15Jacek Kłos127.0076.5050.50
16Sławomir Hadryś126.0077.5048.50
17Tomasz Raczyński126.0079.0047.00
18Paweł Sędek118.0048.0070.00
19Piotr Pietrzykowski112.5056.0056.50
20Adam Lewczuk110.0054.0056.00
21Marcin Szafrański109.5065.0044.50
22Tomasz Jachimek109.0041.0068.00
23Mirosław Berdowski106.0059.5046.50
24Janusz Wasilewski105.0052.5052.50
25Rafał Kalinowski103.5021.0082.50
26Sławomir Chmielewski101.5052.5049.00
27Jarosław Studencki98.5036.0062.50
28Sławomir Mickowski97.5068.0029.50
29Piotr Mackiewicz94.5033.5061.00
30Jan Dąbrowa89.5089.50
31Wojciech Pirożek88.5052.0036.50
32Jarosław Topolski74.5060.5014.00
33Karol Budzicki72.5027.0045.50
34Łukasz Musiałkiewicz66.0014.0052.00
35Krzysztof Broniec59.5059.50
36Grzegorz Marchwiński47.0012.5034.50
37Mariusz Mąka24.500.0024.50
38Dariusz Warnel24.0024.000.00
39Tomasz Radwan16.0016.000.00
40Robert JR Warzecha10.5010.500.00
41Mietek Traczyk0.000.000.00

LIGA Zielona

Grupa A

Adam
Osiński
Andrzej
Natański
Anna
Sierant
Artur
Witzke
Damian
Tuszyński
Edyta
Dubiel
Eryk
Mozer
Karol
Sutkowski
Krzysztof
Andrzejewski
Mariusz
Krawczyk
Piotr
Kalbarczyk
Przemysław
Górny
Adam
Osiński
Andrzej
Natański
6:4 6:2 (9.00/3.00)
Anna
Sierant
Artur
Witzke
Damian
Tuszyński
Edyta
Dubiel
Eryk
Mozer
6:3 6:3 (9.00/3.00)6:3 6:0 (9.00/3.00)
Karol
Sutkowski
6:2 6:7 7:6 (9.00/4.50)
Krzysztof
Andrzejewski
3:6 3:6  (3.00/9.00)2:6 7:6 6:7 (4.50/9.00)1:6 1:6  (3.00/9.00)6:3 6:3  (9.00/3.00)
Mariusz
Krawczyk
6:1 6:1 (9.00/3.00)
Piotr
Kalbarczyk
Przemysław
Górny
4:6 2:6  (3.00/9.00)3:6 0:6  (3.00/9.00)3:6 3:6 (3.00/9.00)

Grupa B

RankingZawodnikAktualna SUMA pkt.Runda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6Extra punkty
1Edyta Dubiel21.0021.00
2Krzysztof Andrzejewski19.5019.50
3Przemysław Górny19.5010.509.00
4Mariusz Krawczyk18.009.009.00
5Eryk Mozer18.0018.00
6Andrzej Natański18.009.009.00
7Adam Osiński9.009.00
8Anna Sierant9.009.00
9Karol Sutkowski9.009.00
10Damian Tuszyński7.507.50
11Piotr Kalbarczyk
12Artur Witzke

 

PUNKTACJA LIGA NIEBIESKA
  Gr A Gr B Gr C Gr D Gr E
zwycięstwo 18,50 16,00 14,00 12,00 10,50
wygrana 6/0 6/0 (nie w/o) 9,50 8,50 7,50 6,50 5,50
wygrany set w przegranym meczu 9,50 8,50 7,50 6,50 5,50
udział w meczu 5,50 5,00 4,50 4,00 3,50
PUNKTACJA LIGA ZIELONA
  Gr A Gr B
zwycięstwo 9,00 6,00
wygrana 6/0 6/0 (nie w/o) 4,50 2,00
wygrany set w przegranym meczu 4,50 2,00
udział w meczu 3,00 1,00

——————————————————————————————————————–

RUNDA I

 

—————————————————————-

SEZON 2018/2019

MASTERS

 ———————–

Półfinały MASTERS Ligi Niebieskiej

T. Jachimek  –  P. Gwóźdź

6/1  6/0

S. Zakolski  –  F. Kłos

2/6  6/4  5/7


Półfinały MASTERS Ligi Zielonej

Ze względu na okoliczności, które sprawiły, że grupa B nie rozegrała dostatecznej liczby meczów do wyłonienia par półfinałowych, Organizator zdecydował, że najlepsi z grupy A G. Marchwiński i S. Moraś walczą w finale.

III miejsce w turnieju Masters Ligi Zielonej przypada Damianowi Tuszyńskiego

FINAŁ

G. Marchwiński  –  S. Moraś

III m.

Damian Tuszyński

————-

Półfinały MASTERS Młodzieżowej Ligi Kortland

kat. dzieci

B. Prusinowski  –  J.Kamola    9/8 (5)

B. Żuchowski  –  T. Popielarz       9/4

FINAŁ

B. Prusinowski  –  T. Popielarz

mecz o IIIm.

J.Kamola  –  B. Żuchowski

————

Półfinały MASTERS Młodzieżowej Ligi Kortland

kat. dziewczęta

K. Grajper  –  K. Szlubowska   9/5

K. Krawczak  –  W. Traczyk        9/0

FINAŁ

K. Grajper  –  K. Krawczak

mecz o III m.

K. Szlubowska  –  W. Traczyk


Półfinały MASTERS Młodzieżowej Ligi Kortland

kat. Open

A. Migliorisi  – M. Kochański   9/2

Kubuj K.  –  O. Sawicki   obaj zawodnicy nie pojawili się na meczu półfinałowym więc decyzja Organizatorów odbyty mecz półfinałowy jest jednocześnie finałem

FINAŁ

A. Migliorisi  – M. Kochański   9/2

—————–

Niestety Patryk Borzęcki również musiał się wycofać z turnieju.  Piotr Pietrzykowski jest kolejnym zawodnikiem z listy rezerwowej do grupy A.

—————

Niestety z powodu urazu Grzegorz Stefaniak musiał wycofać się z rozgrywek MASTERS. Zgodnie z Regulaminem miejsce to przypada Patrykowi Borzęckiemu, kolejnej osobie z Rankingu. Patryk wchodzi do rozgrywek grupowych bez wyniku meczu z Robertem Andrzejukiem.

Przypominamy, że mecze grupowe najlepiej rozegrać do wtorku, by do soboty odbyły się mecze półfinałowe.

Finały na Pikniku KORTLAND 16 VI od godz. 12:00 🙂

 ————————-

SEZON 2016/2017

SEZON 2017/2018

 

 


PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com