25 października, 2016

Liga Tenisowa Kortland

SEZON 2019- 2020

MASTERS

Ze względu na przekroczenie terminów rozegrania meczów grupowych oraz półfinałów, finały odbędą się w terminie dogodnym dla wszystkich uczestników. 

LIGA NIEBIESKA

FINAŁ

Borzęcki Patryk  –  Gwóźdź Przemysław

mecz o III m.

Zakolski Sławomir  –  Nawrocki Mateusz

Półfinały

Borzęcki P.  –  Nawrocki M.     6/2  6/2

Gwóźdź P.  –  Zakolski S.    6/7  6/2  7/5   

 

Liga Zielona 

FINAŁ

…..  –  …..

 

mecz o III m.

….. – ….

Półfinały

W. Pirożek  –  P. Sędek  6/4  6/2

Budzicki K.  – …….

                   ————————————-              

Mecze rozrywamy systemem tradycyjnym czyli do 2 setów wygranych (set decydujący w domyśle to set normalny – jeśli obie strony się zgadzają może być supertiebreak).
Prosimy o życzliwe podejście do ustalenia terminów meczów, by półfinały mogły się rozegrać najpóźniej w środę 23 września.
 
Finały odbędą się 4 października w niedzielę.
 
MASTERS A

MASTERS B
———–

 

LIGA TENISOWA KORTLAND

2020 / 2021

 

I RUNDA 1.09.2020 – 31.10.2020

II RUNDA 1.11.2020 – 31.12.2020

III RUNDA 1.01.2021 – 28.02.2021

IV RUNDA 1.03.2021 – 30.04.2021

V RUNDA 1.05.2021 – 15.05.2021

MASTERS:  16.05.2021 – 15.06.2021

FINAŁY MASTERS PIKNIK KORTLAND:  20.06.2021

 

 

mecze:

Liga obsługiwana jest przez usługę BeEasy App (© AKID SI Grzegorz Kadaj)

31-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Robert Andrzejuk,Mateusz Nawrocki
26-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Dariusz Warnel,Jacek Paziewski
25-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Adam Lewczuk,Piotr Mackiewicz
25-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Mirosław Berdowski,Jacek Szafrański
24-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Mateusz Nawrocki6:4 6:2
24-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Mirosław Berdowski,Sławomir Kalbarczyk7:6 5:7 4:6
24-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Grzegorz Kadaj,Piotr Pietrzykowski4:6 3:6
23-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Sławomir Mickowski,Marcin Szafrański6:0 6:7 5:7
23-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Wojciech Pirożek,Jacek Szafrański4:6 3:6
22-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Piotr Pietrzykowski,Tomasz Raczyński6:1 6:2
22-10-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Sławomir Chmielewski,Paweł Sędek2:6 0:6
21-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Robert Andrzejuk,Sławomir Zakolski4:6 4:6
21-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Robert Andrzejuk,Przemek Gwóźdź6:0 6:0 (walkower)
21-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Brayan Brayan,Przemek Gwóźdź6:0 6:0 (walkower)
20-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Sławomir Hadryś,Maciek Klimkiewicz2:6 6:2 (do dokończenia)
19-10-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Karol Budzicki,Edyta Dubiel6:1 6:3
19-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Maciek Klimkiewicz,Grzegorz Stefaniak7:6 3:6 7:10
19-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Brayan Brayan,Jacek Kłos3:6 6:4 6:2
18-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Przemek Gwóźdź,Patryk Borzęcki0:6 0:6 (walkower)
18-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Sławomir Hadryś,Marcin Staroń4:6 7:5 6:1
18-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Krzysztof Morawski,Jarosław Topolski6:1 7:6
18-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Piotr Mackiewicz,Jarosław Studencki5:7 6:4 10:5
18-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Mirosław Berdowski,Wojciech Pirożek1:6 6:2 0:6
18-10-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Sławomir Chmielewski,Mariusz Krawczyk6:3 3:6 5:10
18-10-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Przemysław Górny,Paweł Sędek2:6 2:6
17-10-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Adam Osiński,Anna Sierant6:4 6:3
17-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Mateusz Nawrocki,Brayan Brayan6:2 7:5
17-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Mirosław Berdowski,Jacek Paziewski2:6 6:1 7:5
16-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Sławomir Mickowski,Tomasz Raczyński6:4 6:0
16-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Adam Lewczuk,Marcin Szafrański6:3 6:0
16-10-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Paweł Sędek,Damian Tuszyński7:5 6:2
15-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Krzysztof Morawski,Grzegorz Stefaniak0:6 5:7
15-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Brayan Brayan,Sławomir Zakolski6:7 2:6
14-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Maciek Klimkiewicz,Jarosław Topolski6:4 6:4
13-10-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Damian Tuszyński,Andrzej Zych2:6 6:3 2:6
12-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Grzegorz Kadaj,Adam Lewczuk2:6 3:6
12-10-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Edyta Dubiel,Paweł Sędek0:6 1:6
11-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Krzysztof Morawski,Mariusz Osiński7:6 7:5
11-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Mateusz Nawrocki,Sławomir Zakolski5:7 3:6
11-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Sławomir Hadryś,Jarosław Topolski6:3 6:2
11-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Rafał Kalinowski,Grzegorz Marchwiński7:5 6:4
11-10-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Sławomir Chmielewski,Przemysław Górny6:2 6:2
09-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Adam Lewczuk,Tomasz Raczyński0:6 6:2 6:7
09-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Grzegorz Kadaj,Jarosław Studencki6:1 6:2
09-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Sławomir Mickowski,Piotr Pietrzykowski4:6 4:6
09-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Brayan Brayan6:4 2:6 4:6
08-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Marcin Staroń,Jarosław Topolski6:4 2:6 6:3
08-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Mariusz Osiński,Grzegorz Stefaniak1:6 2:6
07-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Grzegorz Kadaj,Marcin Szafrański1:6 6:2 2:6
06-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Rafał Kalinowski,Tomasz Radwan2:4 (do dokończenia)
06-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Sławomir Hadryś,Mariusz Osiński3:6 6:4 7:5
04-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Przemek Gwóźdź,Mateusz Nawrocki3:6 6:2 5:7
04-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Grzegorz Kadaj,Sławomir Mickowski3:6 6:4 3:6
04-10-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Karol Budzicki,Przemysław Górny6:4 3:6 10:8
04-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Mirosław Berdowski,Dariusz Warnel3:6 0:6
02-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Jarosław Studencki,Marcin Szafrański4:6 6:4 3:10
02-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Sławomir Kalbarczyk,Jacek Szafrański6:2 5:7 7:6
02-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Adam Lewczuk,Tomasz Raczyński0:6 6:2 1:2(do dokończenia)
01-10-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Jacek Kłos3:6 6:3 7:5
30-09-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Krzysztof Morawski,Marcin Staroń6:2 4:6 5:7
30-09-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Mariusz Osiński,Andrzej Zych1:6 0:6
30-09-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Tomasz Jachimek,Mariusz Osiński3:6 7:6 12:10
30-09-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Jacek Paziewski,Wojciech Pirożek6:1 6:1
29-09-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Andrzej Natański,Janusz Wasilewski7:6 6:1
26-09-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Grzegorz Kadaj,Tomasz Raczyński7:5 3:6 2:6
25-09-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Sławomir Mickowski,Jarosław Studencki7:5 6:0
25-09-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Karol Budzicki,Paweł Sędek3:6 0:6 (masters 3-6 0-6)
25-09-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Grzegorz Kadaj,Tomasz Raczyński7:5 4:4 (do dokończenia)
25-09-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Tomasz Jachimek,Grzegorz Stefaniak1:6 0:6
25-09-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Sławomir Zakolski6:4 7:5
24-09-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Sławomir Kalbarczyk,Wojciech Pirożek6:3 6:4
23-09-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Jacek Kłos,Mateusz Nawrocki6:3 7:6
23-09-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Edyta Dubiel,Janusz Wasilewski0:6 1:6
20-09-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Piotr Mackiewicz,Tomasz Raczyński4:6 7:6 3:6
19-09-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Janusz Wasilewski,Karol Budzicki6:0 6:1
18-09-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Przemek Gwóźdź,Jacek Kłos6:4 7:6
18-09-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Edyta Dubiel,Anna Sierant6:2 6:1
17-09-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Janusz Wasilewski,Andrzej Zych6:0 6:3
16-09-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Grzegorz Stefaniak,Jarosław Topolski6:3 6:1
13-09-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Grzegorz Marchwiński,Robert JR Warzecha1:6 4:6
13-09-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Piotr Mackiewicz,Tomasz Raczyński4:6 7:6 (do dokończenia)
12-09-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Rafał Kalinowski,Łukasz Musiałkiewicz6:0 6:1
11-09-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Adam Lewczuk,Jarosław Studencki6:4 6:7 6:2
10-09-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Wojciech Pirożek,Dariusz Warnel4:6 3:6
10-09-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Paweł Sędek,Janusz Wasilewski4:6 2:6
09-09-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Mariusz Osiński,Marcin Staroń6:4 6:2
08-09-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Damian Tuszyński,Janusz Wasilewski0:6 0:6 (walkower)
08-09-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Karol Budzicki,Sławomir Chmielewski2:6 1:6
08-09-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Sławomir Kalbarczyk,Jacek Paziewski5:7 4:6
06-09-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Grzegorz Marchwiński,Łukasz Musiałkiewicz1:6 6:4 2:7
06-09-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Sławomir Chmielewski,Janusz Wasilewski7:5 4:6 7:6
05-09-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Tomasz Raczyński,Jarosław Studencki6:4 6:3
05-09-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Jacek Paziewski,Jacek Szafrański6:1 3:6 6:2

LIGA Niebieska

Grupa A

Brayan
Brayan
Jacek
Kłos
Mariusz
Mąka
Mateusz
Nawrocki
Patryk
Borzęcki
Przemek
Gwóźdź
Robert
Andrzejuk
Sławomir
Zakolski
Brayan
Brayan
3:6 6:4 6:2 (18.50/9.50)2:6 5:7 (5.50/18.50)4:6 6:2 6:4 (18.50/9.50)6:0 6:0  (18.50/0.00)6:7 2:6 (5.50/18.50)
Jacek
Kłos
6:3 4:6 2:6 (9.50/18.50)6:3 7:6  (18.50/5.50)6:3 3:6 5:7 (9.50/18.50)4:6 6:7 (5.50/18.50)
Mariusz
Mąka
Mateusz
Nawrocki
6:2 7:5  (18.50/5.50)3:6 6:7 (5.50/18.50)4:6 2:6 (5.50/18.50)6:3 2:6 7:5 (18.50/9.50)5:7 3:6  (5.50/18.50)
Patryk
Borzęcki
6:4 2:6 4:6 (9.50/18.50)3:6 6:3 7:5 (18.50/9.50)6:4 6:2  (18.50/5.50)6:0 6:0 (18.50/0.00)6:4 7:5  (18.50/5.50)
Przemek
Gwóźdź
0:6 0:6 (0.00/18.50)6:4 7:6  (18.50/5.50)3:6 6:2 5:7 (9.50/18.50)0:6 0:6  (0.00/18.50)0:6 0:6 (0.00/18.50)
Robert
Andrzejuk
6:0 6:0  (18.50/0.00)4:6 4:6  (5.50/18.50)
Sławomir
Zakolski
7:6 6:2  (18.50/5.50)7:5 6:3 (18.50/5.50)4:6 5:7 (5.50/18.50)6:4 6:4 (18.50/5.50)

Grupa B

Grzegorz
Stefaniak
Jarosław
Topolski
Krzysztof
Morawski
Maciek
Klimkiewicz
Marcin
Staroń
Mariusz
Osiński
Sławomir
Hadryś
Tomasz
Jachimek
Grzegorz
Stefaniak
6:3 6:1  (16.00/5.00)6:0 7:5 (16.00/5.00)6:7 6:3 10:7 (16.00/8.50)6:1 6:2 (16.00/5.00)6:1 6:0 (16.00/5.00)
Jarosław
Topolski
3:6 1:6 (5.00/16.00)1:6 6:7 (5.00/16.00)4:6 4:6 (5.00/16.00)4:6 6:2 3:6 (8.50/16.00)3:6 2:6 (5.00/16.00)
Krzysztof
Morawski
0:6 5:7  (5.00/16.00)6:1 7:6  (16.00/5.00)6:2 4:6 5:7 (8.50/16.00)7:6 7:5  (16.00/5.00)
Maciek
Klimkiewicz
7:6 3:6 7:10 (8.50/16.00)6:4 6:4  (16.00/5.00)6:2 2:6 (!) (0.00/0.00)
Marcin
Staroń
6:4 2:6 6:3 (16.00/8.50)2:6 6:4 7:5 (16.00/8.50)4:6 2:6 (5.00/16.00)6:4 5:7 1:6 (8.50/16.00)
Mariusz
Osiński
1:6 2:6  (5.00/16.00)6:7 5:7 (5.00/16.00)6:4 6:2  (16.00/5.00)6:3 4:6 5:7 (8.50/16.00)6:3 6:7 10:12 (8.50/16.00)
Sławomir
Hadryś
6:3 6:2  (16.00/5.00)2:6 6:2  (!) (0.00/0.00)4:6 7:5 6:1 (16.00/8.50)3:6 6:4 7:5 (16.00/8.50)
Tomasz
Jachimek
1:6 0:6  (5.00/16.00)3:6 7:6 12:10 (16.00/8.50)

Grupa C

Adam
Lewczuk
Grzegorz
Kadaj
Jarosław
Studencki
Marcin
Szafrański
Piotr
Mackiewicz
Piotr
Pietrzykowski
Sławomir
Mickowski
Tomasz
Raczyński
Adam
Lewczuk
6:2 6:3 (14.00/4.50)6:4 6:7 6:2 (14.00/7.50)6:3 6:0  (14.00/4.50)0:6 6:2 6:7 (7.50/14.00)
Grzegorz
Kadaj
2:6 3:6  (4.50/14.00)6:1 6:2  (14.00/4.50)1:6 6:2 2:6 (7.50/14.00)4:6 3:6  (4.50/14.00)3:6 6:4 3:6 (7.50/14.00)7:5 3:6 2:6 (7.50/14.00)
Jarosław
Studencki
4:6 7:6 2:6 (7.50/14.00)1:6 2:6 (4.50/14.00)4:6 6:4 3:10 (7.50/14.00)7:5 4:6 5:10 (7.50/14.00)5:7 0:6 (4.50/14.00)4:6 3:6 (4.50/14.00)
Marcin
Szafrański
3:6 0:6 (4.50/14.00)6:1 2:6 6:2 (14.00/7.50)6:4 4:6 10:3 (14.00/7.50)0:6 7:6 7:5 (14.00/7.50)
Piotr
Mackiewicz
5:7 6:4 10:5 (14.00/7.50)4:6 7:6 3:6 (7.50/14.00)
Piotr
Pietrzykowski
6:4 6:3 (14.00/4.50)6:4 6:4 (14.00/4.50)6:1 6:2  (14.00/4.50)
Sławomir
Mickowski
6:3 4:6 6:3 (14.00/7.50)7:5 6:0  (14.00/4.50)6:0 6:7 5:7 (7.50/14.00)4:6 4:6  (4.50/14.00)6:4 6:0 (14.00/4.50)
Tomasz
Raczyński
6:0 2:6 7:6 (14.00/7.50)5:7 6:3 6:2 (14.00/7.50)6:4 6:3  (14.00/4.50)6:4 6:7 6:3 (14.00/7.50)1:6 2:6 (4.50/14.00)4:6 0:6  (4.50/14.00)

Grupa D

Dariusz
Warnel
Jacek
Paziewski
Jacek
Szafrański
Mietek
Traczyk
Mirosław
Berdowski
Sławomir
Kalbarczyk
Wojciech
Pirożek
Dariusz
Warnel
6:3 6:0 (12.00/4.00)6:4 6:3 (12.00/4.00)
Jacek
Paziewski
6:1 3:6 6:2 (12.00/6.50)6:2 1:6 5:7 (6.50/12.00)7:5 6:4 (12.00/4.00)6:1 6:1  (12.00/4.00)
Jacek
Szafrański
1:6 6:3 2:6 (6.50/12.00)2:6 7:5 6:7 (6.50/12.00)6:4 6:3 (12.00/4.00)
Mietek
Traczyk
Mirosław
Berdowski
3:6 0:6  (4.00/12.00)2:6 6:1 7:5 (12.00/6.50)7:6 5:7 4:6 (6.50/12.00)1:6 6:2 0:6 (6.50/12.00)
Sławomir
Kalbarczyk
5:7 4:6  (4.00/12.00)6:2 5:7 7:6 (12.00/6.50)6:7 7:5 6:4 (12.00/6.50)6:3 6:4  (12.00/4.00)
Wojciech
Pirożek
4:6 3:6  (4.00/12.00)1:6 1:6 (4.00/12.00)4:6 3:6  (4.00/12.00)6:1 2:6 6:0 (12.00/6.50)3:6 4:6 (4.00/12.00)

Grupa E

Grzegorz
Marchwiński
Krzysztof
Broniec
Łukasz
Musiałkiewicz
Rafał
Kalinowski
Robert
JR
Warzecha
Tomasz
Radwan
Grzegorz
Marchwiński
1:6 6:4 2:7 (5.50/10.50)5:7 4:6 (3.50/10.50)1:6 4:6  (3.50/10.50)
Krzysztof
Broniec
Łukasz
Musiałkiewicz
6:1 4:6 7:2 (10.50/5.50)0:6 1:6 (3.50/10.50)
Rafał
Kalinowski
7:5 6:4  (10.50/3.50)6:0 6:1  (10.50/3.50)2:4   (!) (0.00/0.00)
Robert
JR
Warzecha
6:1 6:4 (10.50/3.50)
Tomasz
Radwan
4:2 (!) (0.00/0.00)
RankingZawodnikAktualna SUMA pkt.Runda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6Extra punkty
1Patryk Borzęcki83.5083.50
2Grzegorz Stefaniak80.0080.00
3Brayan Brayan66.5066.50
4Tomasz Raczyński65.0065.00
5Sławomir Zakolski61.0061.00
6Sławomir Mickowski54.0054.00
7Mateusz Nawrocki53.5053.50
8Sławomir Hadryś53.0053.00
9Adam Lewczuk49.5049.50
10Mariusz Osiński48.0048.00
11Marcin Szafrański46.5046.50
12Grzegorz Kadaj45.5045.50
13Krzysztof Morawski45.5045.50
14Marcin Staroń45.5045.50
15Jacek Kłos43.0043.00
16Jacek Paziewski42.5042.50
17Piotr Pietrzykowski42.0042.00
18Sławomir Kalbarczyk40.0040.00
19Jarosław Studencki36.0036.00
20Mirosław Berdowski29.0029.00
21Jarosław Topolski28.5028.50
22Przemek Gwóźdź28.0028.00
23Wojciech Pirożek28.0028.00
24Jacek Szafrański25.0025.00
25Maciek Klimkiewicz24.5024.50
26Robert Andrzejuk24.0024.00
27Dariusz Warnel24.0024.00
28Piotr Mackiewicz21.5021.50
29Tomasz Jachimek21.0021.00
30Rafał Kalinowski21.0021.00
31Tomasz Radwan16.0016.00
32Łukasz Musiałkiewicz14.0014.00
33Grzegorz Marchwiński12.5012.50
34Robert JR Warzecha10.5010.50
35Krzysztof Broniec
36Mariusz Mąka
37Mietek Traczyk

LIGA Zielona

Grupa A

Adam
Osiński
Andrzej
Natański
Andrzej
Zych
Anna
Sierant
Artur
Witzke
Damian
Tuszyński
Edyta
Dubiel
Janusz
Wasilewski
Karol
Budzicki
Mariusz
Krawczyk
Paweł
Sędek
Piotr
Kalbarczyk
Przemysław
Górny
Sławomir
Chmielewski
Adam
Osiński
6:4 6:3  (9.00/3.00)
Andrzej
Natański
7:6 6:1  (9.00/3.00)
Andrzej
Zych
6:2 3:6 6:2 (9.00/4.50)0:6 3:6 (3.00/9.00)
Anna
Sierant
4:6 3:6 (3.00/9.00)2:6 1:6 (3.00/9.00)
Artur
Witzke
Damian
Tuszyński
2:6 6:3 2:6 (4.50/9.00)0:6 0:6  (0.00/9.00)5:7 2:6 (3.00/9.00)
Edyta
Dubiel
6:2 6:1  (9.00/3.00)0:6 1:6  (3.00/9.00)1:6 3:6 (3.00/9.00)0:6 1:6  (3.00/9.00)
Janusz
Wasilewski
6:7 1:6 (3.00/9.00)6:0 6:3  (9.00/3.00)6:0 6:0 (9.00/0.00)6:0 6:1 (9.00/3.00)6:0 6:1  (9.00/3.00)6:4 6:2 (9.00/3.00)5:7 6:4 6:7 (4.50/9.00)
Karol
Budzicki
6:1 6:3  (9.00/3.00)0:6 1:6 (3.00/9.00)3:6 0:6  (3.00/9.00)6:4 3:6 10:8 (9.00/4.50)2:6 1:6  (3.00/9.00)
Mariusz
Krawczyk
3:6 6:3 10:5 (9.00/4.50)
Paweł
Sędek
7:5 6:2  (9.00/3.00)6:0 6:1 (9.00/3.00)4:6 2:6  (3.00/9.00)6:3 6:0 (9.00/3.00)6:2 6:2 (9.00/3.00)6:2 6:0 (9.00/3.00)
Piotr
Kalbarczyk
Przemysław
Górny
4:6 6:3 8:10 (4.50/9.00)2:6 2:6  (3.00/9.00)2:6 2:6  (3.00/9.00)
Sławomir
Chmielewski
7:5 4:6 7:6 (9.00/4.50)6:2 6:1 (9.00/3.00)6:3 3:6 5:10 (4.50/9.00)2:6 0:6  (3.00/9.00)6:2 6:2 (9.00/3.00)

Grupa B

RankingZawodnikAktualna SUMA pkt.Runda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6Extra punkty
1Janusz Wasilewski52.5052.50
2Paweł Sędek48.0048.00
3Sławomir Chmielewski34.5034.50
4Andrzej Zych28.0028.00
5Karol Budzicki27.0027.00
6Edyta Dubiel18.0018.00
7Przemysław Górny10.5010.50
8Mariusz Krawczyk9.009.00
9Andrzej Natański9.009.00
10Adam Osiński9.009.00
11Damian Tuszyński7.507.50
12Anna Sierant6.006.00
13Piotr Kalbarczyk
14Artur Witzke

 

PUNKTACJA LIGA NIEBIESKA
  Gr A Gr B Gr C Gr D Gr E
zwycięstwo 18,50 16,00 14,00 12,00 10,50
wygrana 6/0 6/0 (nie w/o) 9,50 8,50 7,50 6,50 5,50
wygrany set w przegranym meczu 9,50 8,50 7,50 6,50 5,50
udział w meczu 5,50 5,00 4,50 4,00 3,50
PUNKTACJA LIGA ZIELONA
  Gr A Gr B
zwycięstwo 9,00 6,00
wygrana 6/0 6/0 (nie w/o) 4,50 2,00
wygrany set w przegranym meczu 4,50 2,00
udział w meczu 3,00 1,00

——————————————————————————————————————–

RUNDA I

 

—————————————————————-

SEZON 2018/2019

MASTERS

 ———————–

Półfinały MASTERS Ligi Niebieskiej

T. Jachimek  –  P. Gwóźdź

6/1  6/0

S. Zakolski  –  F. Kłos

2/6  6/4  5/7


Półfinały MASTERS Ligi Zielonej

Ze względu na okoliczności, które sprawiły, że grupa B nie rozegrała dostatecznej liczby meczów do wyłonienia par półfinałowych, Organizator zdecydował, że najlepsi z grupy A G. Marchwiński i S. Moraś walczą w finale.

III miejsce w turnieju Masters Ligi Zielonej przypada Damianowi Tuszyńskiego

FINAŁ

G. Marchwiński  –  S. Moraś

III m.

Damian Tuszyński

————-

Półfinały MASTERS Młodzieżowej Ligi Kortland

kat. dzieci

B. Prusinowski  –  J.Kamola    9/8 (5)

B. Żuchowski  –  T. Popielarz       9/4

FINAŁ

B. Prusinowski  –  T. Popielarz

mecz o IIIm.

J.Kamola  –  B. Żuchowski

————

Półfinały MASTERS Młodzieżowej Ligi Kortland

kat. dziewczęta

K. Grajper  –  K. Szlubowska   9/5

K. Krawczak  –  W. Traczyk        9/0

FINAŁ

K. Grajper  –  K. Krawczak

mecz o III m.

K. Szlubowska  –  W. Traczyk


Półfinały MASTERS Młodzieżowej Ligi Kortland

kat. Open

A. Migliorisi  – M. Kochański   9/2

Kubuj K.  –  O. Sawicki   obaj zawodnicy nie pojawili się na meczu półfinałowym więc decyzja Organizatorów odbyty mecz półfinałowy jest jednocześnie finałem

FINAŁ

A. Migliorisi  – M. Kochański   9/2

—————–

Niestety Patryk Borzęcki również musiał się wycofać z turnieju.  Piotr Pietrzykowski jest kolejnym zawodnikiem z listy rezerwowej do grupy A.

—————

Niestety z powodu urazu Grzegorz Stefaniak musiał wycofać się z rozgrywek MASTERS. Zgodnie z Regulaminem miejsce to przypada Patrykowi Borzęckiemu, kolejnej osobie z Rankingu. Patryk wchodzi do rozgrywek grupowych bez wyniku meczu z Robertem Andrzejukiem.

Przypominamy, że mecze grupowe najlepiej rozegrać do wtorku, by do soboty odbyły się mecze półfinałowe.

Finały na Pikniku KORTLAND 16 VI od godz. 12:00 🙂

 ————————-

SEZON 2016/2017

SEZON 2017/2018

 

 


PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com