Październik 25, 2016

Liga Tenisowa Kortland

SEZON 2017/2018

MASTERS

Jutrzejsze finały odbędą się zgodnie z następującym harmonogramem:

a poniżej wyniki półfinałów:

Zasady awansu do półfinałów dostępne w zakładce Masters Ligi Tenisowej Kortland http://kortland.pl/regulaminy/

—————————————

RUNDA I

RUNDA II

RUNDA III

RUNDA IV

RUNDA V

(2 IV 2018 – 20 V 2018r.)

mecze:

Liga obsługiwana jest przez usługę BeEasy App (© AKID SI Grzegorz Kadaj)

LIGA Niebieska

Grupa A

Franek
Kłos
Grzegorz
Stefaniak
Jacek
Kłos
Mariusz
Grochowski
Robert
Warzecha
Sławomir
Hadryś
Sławomir
Zakolski
Tomasz
Jachimek
Franek
Kłos
Grzegorz
Stefaniak
Jacek
Kłos
Mariusz
Grochowski
Robert
Warzecha
Sławomir
Hadryś
Sławomir
Zakolski
Tomasz
Jachimek

Grupa B

August
Kwas
Brayan
Brayan
Jacek
Bienias
Marek
Korszeń
Piotr
Pietrzykowski
Przemek
Gwózdz
Remigiusz
Szlubowski
Robert
Andrzejuk
August
Kwas
Brayan
Brayan
Jacek
Bienias
Marek
Korszeń
Piotr
Pietrzykowski
Przemek
Gwózdz
Remigiusz
Szlubowski
Robert
Andrzejuk

Grupa C

Grzegorz
Kadaj
Janusz
Karwowski
Krzysztof
Broniec
Krzysztof
Morawski
Łukasz
Parszewski
Maciej
Sołdan
Mariusz
Osiński
Sławomir
Mickowski
Grzegorz
Kadaj
Janusz
Karwowski
Krzysztof
Broniec
Krzysztof
Morawski
Łukasz
Parszewski
Maciej
Sołdan
Mariusz
Osiński
Sławomir
Mickowski

Grupa D

Andrzej
Boukołowski
Andrzej
Łuczak
Artur
Zawada
Jarosław
Studencki
Maciej
Grajper
Maciek
Klimkiewicz
Marcin
Staroń
Patryk
Borzęcki
Andrzej
Boukołowski
Andrzej
Łuczak
Artur
Zawada
Jarosław
Studencki
Maciej
Grajper
Maciek
Klimkiewicz
Marcin
Staroń
Patryk
Borzęcki

Grupa E

Bogdan
Matyjasek
Jacek
Paziewski
Michał
Mroczkowski
Mietek
Traczyk
Mirosław
Berdowski
Piotr
Cholewiński
Rafał
Kalinowski
Robert
Zaczek
Bogdan
Matyjasek
Jacek
Paziewski
Michał
Mroczkowski
Mietek
Traczyk
Mirosław
Berdowski
Piotr
Cholewiński
Rafał
Kalinowski
Robert
Zaczek
Ranking Zawodnik Aktualna SUMA pkt. Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Runda 6 Extra punkty
1 Jacek Kłos 327.50 65.75 58.25 75.00 79.50 49.00
2 Sławomir Zakolski 321.75 65.75 62.75 65.75 84.00 43.50
3 Mariusz Grochowski 320.50 51.75 56.25 70.25 70.25 72.00
4 Jacek Bienias 280.00 70.25 61.25 61.00 52.00 35.50
5 Robert Warzecha 276.50 56.00 63.00 65.75 56.50 35.25
6 Tomasz Jachimek 254.25 42.00 56.00 61.00 49.00 46.25
7 Grzegorz Stefaniak 250.75 46.50 25.50 47.25 59.50 72.00
8 Brayan Brayan 247.75 47.00 56.00 42.75 49.00 47.50 5.50
9 Piotr Pietrzykowski 228.00 36.50 42.00 56.00 42.50 51.00
10 Krzysztof Morawski 202.50 42.00 50.50 38.00 31.50 40.50
11 Robert Andrzejuk 202.25 47.00 27.75 49.00 33.00 45.50
12 Marek Korszeń 198.00 56.00 10.25 54.00 28.75 49.00
13 Franek Kłos 190.50 24.00 25.00 34.00 52.50 53.50 1.50
14 Sławomir Hadryś 182.00 38.50 39.25 52.50 51.75
15 Przemek Gwózdz 163.75 36.00 28.00 40.50 52.50 6.75
16 August Kwas 159.50 79.00 26.00 35.00 44.50 54.00 -79.00
17 Łukasz Parszewski 156.25 15.00 35.25 35.25 33.00 37.75
18 Mariusz Osiński 141.50 19.00 39.25 49.00 20.50 13.75
19 Grzegorz Kadaj 127.25 24.50 24.50 24.75 31.50 22.00
20 Janusz Karwowski 124.25 39.25 33.00 4.00 31.25 16.75
21 Patryk Borzęcki 121.00 84.00 31.50 5.50 0.00
22 Maciek Klimkiewicz 112.75 10.00 33.00 27.25 23.50 15.00 4.00
23 Remigiusz Szlubowski 110.25 120.50 20.50 29.00 35.25 25.50 -120.50
24 Andrzej Łuczak 109.50 40.50 38.50 9.50 0.00 21.00
25 Krzysztof Broniec 104.75 20.00 22.00 23.00 22.00 17.75
26 Sławomir Mickowski 100.25 19.00 21.50 25.00 25.75 9.00
27 Maciej Grajper 83.25 29.75 20.00 16.50 16.00 1.00
28 Artur Zawada 82.50 8.50 25.00 13.00 24.00 12.00
29 Jarosław Studencki 78.00 23.50 19.00 13.00 16.50 6.00
30 Rafał Kalinowski 77.75 31.50 12.75 13.00 5.00 14.00 1.50
31 Mirosław Berdowski 75.00 19.00 10.50 17.00 15.50 13.00
32 Maciej Sołdan 56.50 0.00 0.00 18.50 38.00
33 Jacek Paziewski 47.50 117.50 18.00 10.00 31.50 19.50 -149.00
34 Andrzej Boukołowski 47.50 17.50 11.00 3.00 16.00
35 Marcin Staroń 40.50 1.00 0.50 50.75 22.00 17.00 -50.75
36 Mietek Traczyk 36.00 114.00 66.25 14.50 15.00 6.50 -180.25
37 Michał Mroczkowski 34.50 10.00 4.50 36.00 12.00 8.00 -36.00
38 Piotr Cholewiński 27.25 20.50 0.00 6.75
39 Bogdan Matyjasek 24.00 12.00 0.00 0.00 0.00 12.00
40 Robert Zaczek 18.00 36.00 34.25 13.50 60.00 4.50 -130.25

LIGA Zielona

Grupa A

Artur
Witzke
Jarosław
Topolski
Karol
Sutkowski
Łukasz
Musiałkiewicz
Marcin
Żuchowski
Mariusz
Krawczyk
Sławomir
Kalbarczyk
Tomasz
Raczyński
Artur
Witzke
Jarosław
Topolski
Karol
Sutkowski
Łukasz
Musiałkiewicz
Marcin
Żuchowski
Mariusz
Krawczyk
Sławomir
Kalbarczyk
Tomasz
Raczyński

Grupa B

Adam
Siwicki
Adam
Studencki
Andrzej
Rusek
Borys
Borzęcki
Damian
Tuszyński
Dariusz
Warnel
Jacek
Szafrański
Łukasz
Flaszewski
Marcin
Szafrański
Marcin
Zawadzki
Mariusz
Mazanka
Rafał
Sotowski
Sebastian
Prusinowski
Sławomir
Groszyk
Stanisław
Wasilewski
Wojciech
Pirożek
Wojtek
Żuchowski
Adam
Siwicki
Adam
Studencki
Andrzej
Rusek
Borys
Borzęcki
Damian
Tuszyński
Dariusz
Warnel
Jacek
Szafrański
Łukasz
Flaszewski
Marcin
Szafrański
Marcin
Zawadzki
Mariusz
Mazanka
Rafał
Sotowski
Sebastian
Prusinowski
Sławomir
Groszyk
Stanisław
Wasilewski
Wojciech
Pirożek
Wojtek
Żuchowski
Ranking Zawodnik Aktualna SUMA pkt. Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Runda 6 Extra punkty
1 Mariusz Krawczyk 176.25 41.50 53.50 47.00 8.25 26.00
2 Sławomir Kalbarczyk 133.75 74.75 9.00 62.75 8.50 41.50 -62.75
3 Jarosław Topolski 118.25 10.00 17.00 19.50 5.50 66.25
4 Adam Studencki 104.00 34.50 60.00 9.50 0.00
5 Karol Sutkowski 97.50 20.00 35.00 10.25 32.25
6 Łukasz Musiałkiewicz 96.50 12.50 13.00 4.50 38.75 27.75
7 Tomasz Raczyński 96.00 16.50 79.50
8 Sławomir Groszyk 83.25 50.75 14.75 10.25 7.50
9 Artur Witzke 70.00 7.50 30.50 5.50 9.00 17.50
10 Damian Tuszyński 59.00 44.25 14.75
11 Marcin Żuchowski 44.25 8.50 12.00 9.00 14.75
12 Dariusz Warnel 43.50 43.50
13 Andrzej Rusek 37.50 10.00 22.00 5.50
14 Adam Siwicki 36.00 12.00 15.00 9.00
15 Wojtek Żuchowski 32.25 4.00 5.50 18.00 2.75 2.00
16 Stanisław Wasilewski 31.50 6.00 20.00 5.50
17 Borys Borzęcki 29.00 0.00 18.00 9.00 2.00
18 Rafał Sotowski 29.00 18.00 2.00 9.00
19 Wojciech Pirożek 28.50 4.00 7.50 2.00 15.00
20 Jacek Szafrański 27.50 27.50
21 Łukasz Flaszewski 27.00 27.00
22 Mariusz Mazanka 26.75 5.50 15.75 5.50
23 Sebastian Prusinowski 23.50 5.50 18.00
24 Marcin Szafrański 13.00 13.00
25 Marcin Zawadzki 5.50 0.00 5.50