25 października, 2016

Liga Tenisowa Kortland

SEZON 2019- 2020

Szanowni Zawodnicy!

Wracamy z Ligą po przerwie epidemicznej. Ze względu na niemożność organizowania imprez masowych podjęliśmy decyzję o przedłużeniu sezonu do końca sierpnia. Finały i Piknik odbędzie się 27 września. Mamy więc jeszcze dwie rundy rozgrywek (maj-czerwiec i lipiec-sierpień).

Jeśli ktoś z zawodników nie chce kontynuować rozgrywki o ewentualnym wycofaniu lub zamrożeniu miejsca w turnieju będziemy decydować indywidualnie.

Harmonogram Ligii przedstawia się więc następująco:

I RUNDA 1.07.2019-30.08.2019

II RUNDA 14.09.2019-3.11.2019

III RUNDA 4.11.2019-31.12.2019

IV RUNDA 1.01.2020-28.02.2020

V RUNDA 1.05.2020-30.06.2020

VI RUNDA 1.07. 2020 – 30.09.2020

MASTERS:  1.09.2020 – 15.09.2020

FINAŁY MASTERS PIKNIK KORTLAND:  27.09.2020

 

 

mecze:

Liga obsługiwana jest przez usługę BeEasy App (© AKID SI Grzegorz Kadaj)

16-08-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Tomasz Jachimek,Przemek Gwóźdź
14-08-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Mateusz Nawrocki,Sławomir Zakolski
14-08-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Jacek Szafrański,Jarosław Studencki
13-08-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Jacek Kłos,Marcin Szafrański
12-08-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Przemek Gwóźdź,Mateusz Nawrocki6:1 6:7 6:2
12-08-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Piotr Mackiewicz,Jarosław Topolski0:6 7:6 1:6
12-08-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Sławomir Kalbarczyk,Jacek Szafrański6:4 6:4
11-08-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Tomasz Jachimek6:7 7:5 6:3
10-08-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Piotr Mackiewicz,Marcin Staroń0:6 1:6
10-08-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Krzysztof Morawski,Piotr Pietrzykowski6:2 4:6 10:5
10-08-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Grzegorz Marchwiński,Jacek Paziewski3:6 0:6
09-08-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Przemysław Górny,Adam Osiński4:6 6:4 5:10
07-08-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Łukasz Musiałkiewicz,Wojciech Pirożek3:6 4:6
06-08-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Brayan Brayan,Piotr Pietrzykowski7:5 6:1
05-08-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Karol Budzicki,Jacek Paziewski1:6 1:6
04-08-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Paweł Sędek,Andrzej Zych6:2 6:4
04-08-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Maciek Klimkiewicz6:2 6:0
03-08-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Grzegorz Stefaniak3:6 6:0 6:3
03-08-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Maciek Klimkiewicz,Mariusz Mąka1:6 4:6
02-08-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Mateusz Nawrocki,Patryk Borzęcki6:3 6:2
02-08-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Brayan Brayan,Sławomir Mickowski4:6 6:3 6:2
02-08-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Sławomir Chmielewski,Paweł Sędek6:4 3:6 8:10
01-08-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Grzegorz Marchwiński,Wojciech Pirożek3:6 1:6
01-08-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Grzegorz Kadaj,Jarosław Studencki6:2 7:6
01-08-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Karol Budzicki,Damian Tuszyński5:7 5:7
30-07-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Piotr Kalbarczyk,Andrzej Zych3:6 6:4 2:6
30-07-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Damian Tuszyński,Paweł Sędek2:6 2:6
30-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Jacek Paziewski,Wojciech Pirożek6:4 6:2
29-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Karol Budzicki,Dariusz Warnel0:6 0:6
29-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Sławomir Mickowski,Piotr Pietrzykowski6:4 5:7 3:10
29-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Mariusz Mąka5:7 3:6
28-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Adam Lewczuk,Jarosław Studencki6:3 (do dokończenia)
28-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Piotr Mackiewicz,Mirosław Berdowski6:1 1:6 6:4
28-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Mietek Traczyk,Sławomir Kalbarczyk4:6 7:5 7:5
27-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Jacek Paziewski,Robert JR Warzecha6:4 0:6 6:4
27-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Wojciech Pirożek,Karol Budzicki6:2 6:1
26-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Jacek Szafrański,Adam Lewczuk5:7 2:6
26-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Dariusz Warnel,Grzegorz Marchwiński7:5 6:1
25-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Mirosław Berdowski,Marcin Staroń7:6 4:6 1:6
25-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Jarosław Studencki,Mietek Traczyk6:3 6:4
24-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Krzysztof Morawski,Jacek Kłos7:6 6:2
24-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Piotr Pietrzykowski,Marcin Szafrański4:6 7:5 7:6
23-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Grzegorz Kadaj,Sławomir Kalbarczyk6:2 6:4
23-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Marcin Staroń,Jarosław Topolski6:3 6:3
23-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Robert JR Warzecha,Wojciech Pirożek3:6 6:2 6:0
23-07-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Andrzej Zych,Przemysław Górny6:3 6:1
22-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Mariusz Osiński,Piotr Mackiewicz6:1 4:6 6:1
21-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Przemek Gwóźdź,Mariusz Mąka5:7 5:7
21-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Marcin Staroń,Mirosław Berdowski6:7 6:4 (do dokończenia)
20-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Sławomir Zakolski6:7 4:6
20-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Sławomir Zakolski6:7 4:0
20-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Robert Andrzejuk,Piotr Pietrzykowski6:4 6:4
19-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:C) Mirosław Berdowski,Jarosław Topolski4:6 4:6
19-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Krzysztof Broniec,Jarosław Studencki6:3 3:6 6:1
19-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:B) Jacek Kłos,Sławomir Mickowski6:2 2:6 6:3
19-07-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Sławomir Chmielewski,Andrzej Zych3:6 6:2 10:5
19-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Łukasz Musiałkiewicz,Dariusz Warnel2:6 5:7
19-07-2020, (Liga:Zielona Grupa:A) Przemysław Górny,Paweł Sędek6:7 6:4 10:6
14-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:A) Maciek Klimkiewicz,Mateusz Nawrocki6:2 2:6 1:6
12-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:E) Grzegorz Marchwiński,Łukasz Musiałkiewicz6:4 6:4
09-07-2020, (Liga:Niebieska Grupa:D) Sławomir Kalbarczyk,Jarosław Studencki6:4 3:6 2:6

LIGA Niebieska

Grupa A

Grzegorz
Stefaniak
Maciek
Klimkiewicz
Mariusz
Mąka
Mateusz
Nawrocki
Patryk
Borzęcki
Przemek
Gwóźdź
Sławomir
Zakolski
Tomasz
Jachimek
Grzegorz
Stefaniak
6:3 0:6 3:6 (9.50/18.50)
Maciek
Klimkiewicz
1:6 4:6  (5.50/18.50)6:2 2:6 1:6 (9.50/18.50)2:6 0:6 (5.50/18.50)
Mariusz
Mąka
6:1 6:4 (18.50/5.50)7:5 6:3 (18.50/5.50)7:5 7:5 (18.50/5.50)
Mateusz
Nawrocki
2:6 6:2 6:1 (18.50/9.50)6:3 6:2  (18.50/5.50)1:6 7:6 2:6 (9.50/18.50)
Patryk
Borzęcki
3:6 6:0 6:3 (18.50/9.50)6:2 6:0  (18.50/5.50)5:7 3:6  (5.50/18.50)3:6 2:6 (5.50/18.50)6:7 4:6  (5.50/18.50)6:7 7:5 6:3 (18.50/9.50)
Przemek
Gwóźdź
5:7 5:7  (5.50/18.50)6:1 6:7 6:2 (18.50/9.50)
Sławomir
Zakolski
7:6 6:4 (18.50/5.50)
Tomasz
Jachimek
7:6 5:7 3:6 (9.50/18.50)

Grupa B

Brayan
Brayan
Jacek
Kłos
Krzysztof
Morawski
Marcin
Szafrański
Piotr
Pietrzykowski
Robert
Andrzejuk
Sławomir
Hadryś
Sławomir
Mickowski
Brayan
Brayan
7:5 6:1  (16.00/5.00)4:6 6:3 6:2 (16.00/8.50)
Jacek
Kłos
6:7 2:6 (5.00/16.00)6:2 2:6 6:3 (16.00/8.50)
Krzysztof
Morawski
7:6 6:2  (16.00/5.00)6:2 4:6 10:5 (16.00/8.50)
Marcin
Szafrański
6:4 5:7 6:7 (8.50/16.00)
Piotr
Pietrzykowski
5:7 1:6 (5.00/16.00)2:6 6:4 5:10 (8.50/16.00)4:6 7:5 7:6 (16.00/8.50)4:6 4:6 (5.00/16.00)4:6 7:5 10:3 (16.00/8.50)
Robert
Andrzejuk
6:4 6:4  (16.00/5.00)
Sławomir
Hadryś
Sławomir
Mickowski
6:4 3:6 2:6 (8.50/16.00)2:6 6:2 3:6 (8.50/16.00)6:4 5:7 3:10 (8.50/16.00)

Grupa C

Jarosław
Topolski
Łukasz
Parszewski
Marcin
Staroń
Mariusz
Osiński
Mirosław
Berdowski
Piotr
Mackiewicz
Robert
Warzecha
Tomasz
Raczyński
Jarosław
Topolski
3:6 3:6 (4.50/14.00)6:4 6:4 (14.00/4.50)6:0 6:7 6:1 (14.00/7.50)
Łukasz
Parszewski
Marcin
Staroń
6:3 6:3  (14.00/4.50)6:7 6:4 6:1 (14.00/7.50)6:0 6:1 (14.00/4.50)
Mariusz
Osiński
6:1 4:6 6:1 (14.00/7.50)
Mirosław
Berdowski
4:6 4:6  (4.50/14.00)7:6 4:6 1:6 (7.50/14.00)1:6 6:1 4:6 (7.50/14.00)
Piotr
Mackiewicz
0:6 7:6 1:6 (7.50/14.00)0:6 1:6  (4.50/14.00)1:6 6:4 1:6 (7.50/14.00)6:1 1:6 6:4 (14.00/7.50)
Robert
Warzecha
Tomasz
Raczyński

Grupa D

Adam
Lewczuk
Bogdan
Matyjasek
Grzegorz
Kadaj
Jacek
Szafrański
Jarosław
Studencki
Krzysztof
Broniec
Mietek
Traczyk
Sławomir
Kalbarczyk
Adam
Lewczuk
7:5 6:2 (12.00/4.00)6:3   (!) (0.00/0.00)
Bogdan
Matyjasek
Grzegorz
Kadaj
6:2 7:6  (12.00/4.00)6:2 6:4  (12.00/4.00)
Jacek
Szafrański
5:7 2:6  (4.00/12.00)4:6 4:6  (4.00/12.00)
Jarosław
Studencki
3:6 (!) (0.00/0.00)2:6 6:7 (4.00/12.00)3:6 6:3 1:6 (6.50/12.00)6:3 6:4  (12.00/4.00)4:6 6:3 6:2 (12.00/6.50)
Krzysztof
Broniec
6:3 3:6 6:1 (12.00/6.50)
Mietek
Traczyk
3:6 4:6 (4.00/12.00)4:6 7:5 7:5 (12.00/6.50)
Sławomir
Kalbarczyk
2:6 4:6 (4.00/12.00)6:4 6:4 (12.00/4.00)6:4 3:6 2:6 (6.50/12.00)6:4 5:7 5:7 (6.50/12.00)

Grupa E

Dariusz
Warnel
Grzegorz
Marchwiński
Jacek
Paziewski
Karol
Budzicki
Łukasz
Musiałkiewicz
Marcin
Żuchowski
Rafał
Kalinowski
Robert
JR
Warzecha
Wojciech
Pirożek
Dariusz
Warnel
7:5 6:1  (10.50/3.50)6:0 6:0 (16.00/3.50)6:2 7:5 (10.50/3.50)
Grzegorz
Marchwiński
5:7 1:6 (3.50/10.50)3:6 0:6  (3.50/10.50)6:4 6:4  (10.50/3.50)3:6 1:6 (3.50/10.50)
Jacek
Paziewski
6:3 6:0 (10.50/3.50)6:1 6:1  (10.50/3.50)6:4 0:6 6:4 (10.50/5.50)6:4 6:2  (10.50/3.50)
Karol
Budzicki
0:6 0:6  (3.50/16.00)1:6 1:6 (3.50/10.50)2:6 1:6 (3.50/10.50)
Łukasz
Musiałkiewicz
2:6 5:7  (3.50/10.50)4:6 4:6 (3.50/10.50)3:6 4:6  (3.50/10.50)
Marcin
Żuchowski
Rafał
Kalinowski
Robert
JR
Warzecha
4:6 6:0 4:6 (5.50/10.50)3:6 6:2 6:0 (10.50/5.50)
Wojciech
Pirożek
6:3 6:1  (10.50/3.50)4:6 2:6 (3.50/10.50)6:2 6:1  (10.50/3.50)6:3 6:4 (10.50/3.50)6:3 2:6 0:6 (5.50/10.50)
RankingZawodnikAktualna SUMA pkt.Runda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6Extra punkty
1Patryk Borzęcki632.50116.50116.50129.5085.00107.5077.50
2Sławomir Zakolski587.00129.50120.50107.5098.00107.5024.00
3Przemek Gwóźdź565.5093.50120.50107.50116.50103.5024.00
4Piotr Pietrzykowski469.0086.0098.5090.5054.0089.5050.50
5Brayan Brayan450.5094.5072.5085.5093.5072.5032.00
6Mateusz Nawrocki446.5086.0070.5072.5070.00101.0046.50
7Mariusz Mąka432.0082.5066.5063.5093.5070.5055.50
8Robert Andrzejuk395.5067.0068.50101.0080.0063.0016.00
9Sławomir Mickowski384.5057.0075.5082.5082.5061.5025.50
10Jacek Kłos379.5052.0064.0066.0078.5098.0021.00
11Marcin Staroń378.5061.5053.0079.0071.5071.5042.00
12Robert Warzecha325.5079.0076.5093.5076.500.00
13Sławomir Hadryś325.0056.0080.0085.5077.5026.00
14Maciek Klimkiewicz322.5056.5056.5058.5049.5081.0020.50
15Tomasz Raczyński322.5079.0071.5052.0057.0063.00
16Mirosław Berdowski317.0060.0047.0054.5065.5070.5019.50
17Krzysztof Morawski313.0067.0082.5054.000.0077.5032.00
18Grzegorz Kadaj300.0054.0046.5042.5084.0049.0024.00
19Jarosław Studencki288.5040.0039.5052.0060.0062.5034.50
20Jarosław Topolski288.5052.0065.0034.5027.5077.0032.50
21Grzegorz Stefaniak276.000.000.0070.00120.5076.009.50
22Marcin Szafrański274.0036.0028.5046.0073.0082.008.50
23Jacek Paziewski267.5065.0024.0040.5052.0044.0042.00
24Krzysztof Broniec256.5040.5056.0064.0039.5044.5012.00
25Sławomir Kalbarczyk247.5051.0033.5032.0042.0060.0029.00
26Mariusz Osiński246.0040.0026.0024.0058.0084.0014.00
27Tomasz Jachimek244.00107.500.000.0042.0085.009.50
28Mietek Traczyk239.5081.0054.5034.5018.5035.0016.00
29Łukasz Parszewski236.0075.0070.0034.5046.5010.00
30Dariusz Warnel224.0048.0042.0022.5033.5041.0037.00
31Piotr Mackiewicz220.5023.0014.5031.5047.5070.5033.50
32Jacek Szafrański189.5059.5023.5019.5035.0044.008.00
33Rafał Kalinowski178.0048.0044.5040.0035.0010.50
34Grzegorz Marchwiński155.5014.003.0045.0032.0040.5021.00
35Łukasz Musiałkiewicz133.006.0013.5027.0026.5049.5010.50
36Bogdan Matyjasek128.0064.0064.000.000.000.00
37Wojciech Pirożek111.506.007.0033.0025.0040.50
38Karol Budzicki94.5010.0016.5018.0036.0014.00
39Robert JR Warzecha94.502.006.0016.0040.5014.0016.00
40Marcin Żuchowski89.0020.0014.005.5039.0010.50
41Adam Lewczuk54.0042.0012.00

LIGA Zielona

Grupa A

Adam
Osiński
Andrzej
Natański
Andrzej
Zych
Aneta
Jankowska
Anna
Sierant
Artur
Witzke
Asia
Dzedzej
Damian
Tuszyński
Eryk
Mozer
Jakub
Szala
Krzysiek
Kubuj
Mariusz
Krawczyk
Paweł
Sędek
Piotr
Kalbarczyk
Przemysław
Górny
Sławomir
Chmielewski
Sławomir
Groszyk
Adam
Osiński
6:4 4:6 10:5 (9.00/4.50)
Andrzej
Natański
Andrzej
Zych
2:6 4:6 (3.00/9.00)6:3 4:6 6:2 (9.00/4.50)6:3 6:1  (9.00/3.00)6:3 2:6 5:10 (4.50/9.00)
Aneta
Jankowska
Anna
Sierant
Artur
Witzke
Asia
Dzedzej
Damian
Tuszyński
2:6 2:6  (3.00/9.00)
Eryk
Mozer
Jakub
Szala
Krzysiek
Kubuj
Mariusz
Krawczyk
Paweł
Sędek
6:2 6:4  (9.00/3.00)6:2 6:2 (9.00/3.00)7:6 4:6 6:10 (4.50/9.00)4:6 6:3 10:8 (9.00/4.50)
Piotr
Kalbarczyk
3:6 6:4 2:6 (4.50/9.00)
Przemysław
Górny
4:6 6:4 5:10 (4.50/9.00)3:6 1:6 (3.00/9.00)6:7 6:4 10:6 (9.00/4.50)
Sławomir
Chmielewski
3:6 6:2 10:5 (9.00/4.50)6:4 3:6 8:10 (4.50/9.00)
Sławomir
Groszyk

Grupa B

RankingZawodnikAktualna SUMA pkt.Runda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6Extra punkty
1Jakub Szala75.503.006.0022.5040.503.50
2Paweł Sędek69.503.0021.0014.0031.50
3Mariusz Krawczyk58.502.007.0025.5021.003.00
4Damian Tuszyński39.000.001.008.0016.5013.50
5Artur Witzke30.0015.009.003.003.00
6Sławomir Chmielewski28.5015.0013.50
7Andrzej Natański25.5012.0013.50
8Andrzej Zych25.5025.50
9Przemysław Górny24.007.5016.50
10Adam Osiński23.507.007.509.00
11Krzysiek Kubuj22.5022.50
12Sławomir Groszyk8.002.006.00
13Eryk Mozer7.507.50
14Piotr Kalbarczyk4.504.50
15Anna Sierant1.001.00
16Asia Dzedzej
17Aneta Jankowska

 

PUNKTACJA LIGA NIEBIESKA
  Gr A Gr B Gr C Gr D Gr E
zwycięstwo 18,50 16,00 14,00 12,00 10,50
wygrana 6/0 6/0 (nie w/o) 9,50 8,50 7,50 6,50 5,50
wygrany set w przegranym meczu 9,50 8,50 7,50 6,50 5,50
udział w meczu 5,50 5,00 4,50 4,00 3,50
PUNKTACJA LIGA ZIELONA
  Gr A Gr B
zwycięstwo 9,00 6,00
wygrana 6/0 6/0 (nie w/o) 4,50 2,00
wygrany set w przegranym meczu 4,50 2,00
udział w meczu 3,00 1,00

——————————————————————————————————————–

RUNDA I

 

—————————————————————-

SEZON 2018/2019

MASTERS

 ———————–

Półfinały MASTERS Ligi Niebieskiej

T. Jachimek  –  P. Gwóźdź

6/1  6/0

S. Zakolski  –  F. Kłos

2/6  6/4  5/7


Półfinały MASTERS Ligi Zielonej

Ze względu na okoliczności, które sprawiły, że grupa B nie rozegrała dostatecznej liczby meczów do wyłonienia par półfinałowych, Organizator zdecydował, że najlepsi z grupy A G. Marchwiński i S. Moraś walczą w finale.

III miejsce w turnieju Masters Ligi Zielonej przypada Damianowi Tuszyńskiego

FINAŁ

G. Marchwiński  –  S. Moraś

III m.

Damian Tuszyński

————-

Półfinały MASTERS Młodzieżowej Ligi Kortland

kat. dzieci

B. Prusinowski  –  J.Kamola    9/8 (5)

B. Żuchowski  –  T. Popielarz       9/4

FINAŁ

B. Prusinowski  –  T. Popielarz

mecz o IIIm.

J.Kamola  –  B. Żuchowski

————

Półfinały MASTERS Młodzieżowej Ligi Kortland

kat. dziewczęta

K. Grajper  –  K. Szlubowska   9/5

K. Krawczak  –  W. Traczyk        9/0

FINAŁ

K. Grajper  –  K. Krawczak

mecz o III m.

K. Szlubowska  –  W. Traczyk


Półfinały MASTERS Młodzieżowej Ligi Kortland

kat. Open

A. Migliorisi  – M. Kochański   9/2

Kubuj K.  –  O. Sawicki   obaj zawodnicy nie pojawili się na meczu półfinałowym więc decyzja Organizatorów odbyty mecz półfinałowy jest jednocześnie finałem

FINAŁ

A. Migliorisi  – M. Kochański   9/2

—————–

Niestety Patryk Borzęcki również musiał się wycofać z turnieju.  Piotr Pietrzykowski jest kolejnym zawodnikiem z listy rezerwowej do grupy A.

—————

Niestety z powodu urazu Grzegorz Stefaniak musiał wycofać się z rozgrywek MASTERS. Zgodnie z Regulaminem miejsce to przypada Patrykowi Borzęckiemu, kolejnej osobie z Rankingu. Patryk wchodzi do rozgrywek grupowych bez wyniku meczu z Robertem Andrzejukiem.

Przypominamy, że mecze grupowe najlepiej rozegrać do wtorku, by do soboty odbyły się mecze półfinałowe.

Finały na Pikniku KORTLAND 16 VI od godz. 12:00 🙂

 ————————-

SEZON 2016/2017

SEZON 2017/2018

 

 


PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com