25 października, 2016

Liga Tenisowa Kortland

 

LIGA TENISOWA KORTLAND

2020 / 2021

UWAGA!!!!!! Zmiana w terminarzu rund!!!! 

Ze względu na sytuację pandemiczną obowiązujące terminy są następujące:

III RUNDA 12.02.2021 – 30.04.2021

IV RUNDA 1.05.2021 – 15.05.2021

MASTERS:  16.05.2021 – 15.06.2021

FINAŁY MASTERS PIKNIK KORTLAND:  20.06.2021

 

Grupy rundy III (12.02.2021 – 30.04.2021)

mecze:

Liga obsługiwana jest przez usługę BeEasy App (© AKID SI Grzegorz Kadaj)

14-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Marcin Staroń,Sławomir Zakolski6:7 2:6
12-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Jan Dąbrowa,Wojciech Pirożek4:6 6:3 6:2
11-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Dariusz Warnel,Robert JR Warzecha3:6 2:6
10-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Krzysztof Morawski,Sławomir Zakolski3:6 2:6
10-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Janusz Wasilewski,Maciej Żytkiewicz0:6 0:6
09-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Marcin Staroń7:6 7:5
08-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Karol Budzicki,Maciej Żytkiewicz0:6 0:6
06-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Mateusz Nawrocki,Piotr Pietrzykowski7:5 6:2
06-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Krzysztof Broniec,Jan Dąbrowa5:7 3:6
05-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Mariusz Osiński,Tomasz Raczyński6:4 7:6
04-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Jan Dąbrowa,Sławomir Kalbarczyk4:6 2:6
03-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Grzegorz Marchwiński,Dariusz Warnel6:3 4:6 3:6
03-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Tomasz Jachimek,Piotr Pietrzykowski0:6 0:6
02-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Mateusz Nawrocki,Mariusz Osiński4:6 6:1 6:2
31-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Mariusz Osiński,Jacek Szafrański6:2 6:3
30-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Piotr Pawlak,Maciej Żytkiewicz2:6 2:6
29-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Grzegorz Marchwiński,Dariusz Warnel6:4 3:5 (do dokończenia)
29-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Jan Dąbrowa,Paweł Sędek6:0 6:2
28-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Brayan Brayan,Grzegorz Stefaniak0:6 6:2 4:6
27-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Mirosław Berdowski,Maciej Żytkiewicz0:6 0:6
26-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Adam Lewczuk,Marcin Szafrański2:6 6:1 6:1
25-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Robert JR Warzecha,Maciej Żytkiewicz1:6 2:6
23-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Mirosław Berdowski,Grzegorz Marchwiński6:3 6:4
23-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Tomasz Jachimek,Tomasz Raczyński1:6 1:6
22-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Sławomir Kalbarczyk,Piotr Mackiewicz6:4 6:4
22-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Robert Andrzejuk,Mateusz Nawrocki4:6 7:5 6:3
21-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Sławomir Chmielewski,Maciej Żytkiewicz0:6 1:6
21-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Grzegorz Kadaj,Marcin Szafrański4:6 4:6
20-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Mateusz Nawrocki,Jacek Szafrański6:2 6:1
20-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Sebastian Moraś,Maciej Żytkiewicz0:6 0:6
20-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Robert Andrzejuk,Mariusz Osiński6:2 4:6 6:1
17-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Tomasz Jachimek,Maciej Żytkiewicz6:4 3:6 4:6 (mecz kw.)
17-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Piotr Pietrzykowski,Robert Andrzejuk2:6 2:6
16-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Piotr Mackiewicz,Paweł Sędek6:2 7:5
16-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Maciek Klimkiewicz,Krzysztof Morawski6:4 3:6 6:4
16-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Grzegorz Marchwiński,Piotr Pawlak2:6 1:6
14-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Dariusz Warnel,Janusz Wasilewski6:2 6:0
14-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Karol Budzicki,Grzegorz Marchwiński2:6 1:6
14-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Tomasz Jachimek,Jacek Szafrański3:6 6:0 7:5
14-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Mirosław Berdowski,Sławomir Chmielewski6:1 6:0
14-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Jarosław Studencki,Marcin Szafrański3:6 6:4 6:4
14-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Jacek Paziewski,Jarosław Studencki7:6 3:6 (do dokończenia)
13-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Jan Dąbrowa,Piotr Mackiewicz5:7 7:5 (do dokończenia)
12-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Piotr Pawlak,Dariusz Warnel6:2 6:2
12-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Łukasz Musiałkiewicz,Paweł Sędek7:5 7:6
12-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Maciek Klimkiewicz,Jacek Kłos6:2 7:5
11-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Krzysztof Morawski6:3 4:6 6:4
11-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Jacek Kłos,Marcin Staroń4:6 4:6
11-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Tomasz Raczyński,Jacek Szafrański6:4 6:3
10-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Sławomir Kalbarczyk,Paweł Sędek6:3 1:6 6:0
10-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Marcin Staroń,Grzegorz Stefaniak1:6 5:7
10-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Rafał Kalinowski,Marcin Szafrański6:2 7:5
09-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Janusz Wasilewski,Mirosław Berdowski1:6 0:6
09-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Mirosław Berdowski,Janusz Wasilewski6:1 6:0
08-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Marcin Szafrański,Jacek Paziewski6:4 6:1
07-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Krzysztof Broniec,Wojciech Pirożek6:0 6:3
07-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Eryk Mozer,Dariusz Warnel6:4 6:6 5:5(do dokończenia)
07-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Mirosław Berdowski,Piotr Pawlak3:6 3:6
07-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Piotr Pietrzykowski,Jacek Szafrański6:0 6:0
07-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Mateusz Nawrocki,Tomasz Raczyński7:5 6:2
06-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Sławomir Kalbarczyk,Łukasz Musiałkiewicz6:3 6:4
06-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Grzegorz Kadaj,Jacek Paziewski6:3 6:2
04-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Sławomir Zakolski6:7 4:6
03-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Rafał Kalinowski,Jacek Paziewski6:2 7:5
03-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Brayan Brayan,Jacek Kłos6:2 0:6 5:7
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Jacek Kłos,Krzysztof Morawski1:6 6:4 4:6
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Jan Dąbrowa,Łukasz Musiałkiewicz7:5 6:4
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Grzegorz Kadaj,Jarosław Studencki6:1 7:5
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Sławomir Chmielewski,Sebastian Moraś3:6 3:6
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Paweł Sędek,Krzysztof Broniec3:6 1:6
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Mirosław Berdowski,Dariusz Warnel6:4 4:6 10:4
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Robert Andrzejuk,Mateusz Nawrocki6:4 6:7 (do dokończenia)
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Rafał Kalinowski,Adam Lewczuk6:1 7:6
27-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Sławomir Kalbarczyk,Piotr Pawlak2:6 2:6 (mecz kwalifikacyjny )
27-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Grzegorz Stefaniak7:5 6:3
27-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Piotr Mackiewicz,Wojciech Pirożek3:6 6:1 4:6
26-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Sławomir Mickowski,Sebastian Moraś4:6 6:3 5:7 (mecz kwalifikacyjny)
26-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Brayan Brayan6:7 3:6
25-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Krzysztof Morawski,Grzegorz Stefaniak4:6 4:6
25-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Łukasz Musiałkiewicz,Wojciech Pirożek0:6 6:3 2:6
22-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Brayan Brayan,Sławomir Zakolski5:7 6:3 7:6
21-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Rafał Kalinowski,Jarosław Studencki6:2 6:2
21-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Mirosław Berdowski,Eryk Mozer6:4 3:6 7:6
21-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Tomasz Jachimek,Mateusz Nawrocki4:6 2:6
21-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Wojciech Pirożek,Paweł Sędek6:4 6:1
20-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Krzysztof Broniec,Łukasz Musiałkiewicz6:2 6:2
20-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Grzegorz Kadaj,Rafał Kalinowski2:6 6:7
19-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Jacek Kłos,Sławomir Zakolski6:4 2:6 6:7
14-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Krzysztof Broniec,Piotr Mackiewicz2:6 6:1 7:11
14-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Mirosław Berdowski,Robert JR Warzecha1:6 6:4 6:4
14-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Karol Budzicki,Eryk Mozer0:6 0:6
13-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Piotr Mackiewicz,Łukasz Musiałkiewicz6:1 6:2

LIGA Niebieska

Grupa A

Brayan
Brayan
Grzegorz
Stefaniak
Jacek
Kłos
Krzysztof
Morawski
Maciek
Klimkiewicz
Marcin
Staroń
Patryk
Borzęcki
Sławomir
Zakolski
Brayan
Brayan
0:6 6:2 4:6 (9.50/18.50)6:2 0:6 5:7 (9.50/18.50)7:6 6:3 (18.50/5.50)5:7 6:3 7:6 (18.50/9.50)
Grzegorz
Stefaniak
6:0 2:6 6:4 (18.50/9.50)6:4 6:4 (18.50/5.50)6:1 7:5 (18.50/5.50)5:7 3:6 (5.50/18.50)
Jacek
Kłos
2:6 6:0 7:5 (18.50/9.50)1:6 6:4 4:6 (9.50/18.50)2:6 5:7 (5.50/18.50)4:6 4:6  (5.50/18.50)6:4 2:6 6:7 (9.50/18.50)
Krzysztof
Morawski
4:6 4:6  (5.50/18.50)6:1 4:6 6:4 (18.50/9.50)4:6 6:3 4:6 (9.50/18.50)3:6 6:4 4:6 (9.50/18.50)3:6 2:6  (5.50/18.50)
Maciek
Klimkiewicz
6:2 7:5  (18.50/5.50)6:4 3:6 6:4 (18.50/9.50)
Marcin
Staroń
1:6 5:7  (5.50/18.50)6:4 6:4 (18.50/5.50)6:7 5:7 (5.50/18.50)6:7 2:6  (5.50/18.50)
Patryk
Borzęcki
6:7 3:6  (5.50/18.50)7:5 6:3  (18.50/5.50)6:3 4:6 6:4 (18.50/9.50)7:6 7:5  (18.50/5.50)6:7 4:6  (5.50/18.50)
Sławomir
Zakolski
7:5 3:6 6:7 (9.50/18.50)4:6 6:2 7:6 (18.50/9.50)6:3 6:2 (18.50/5.50)7:6 6:2 (18.50/5.50)7:6 6:4 (18.50/5.50)

Grupa B

Jacek
Szafrański
Mariusz
Osiński
Mateusz
Nawrocki
Piotr
Pietrzykowski
Robert
Andrzejuk
Sławomir
Hadryś
Tomasz
Jachimek
Tomasz
Raczyński
Jacek
Szafrański
2:6 3:6 (5.00/16.00)2:6 1:6 (5.00/16.00)0:6 0:6 (5.00/24.50)6:3 0:6 5:7 (8.50/16.00)4:6 3:6 (5.00/16.00)
Mariusz
Osiński
6:2 6:3  (16.00/5.00)6:4 1:6 2:6 (8.50/16.00)2:6 6:4 1:6 (8.50/16.00)6:4 7:6  (16.00/5.00)
Mateusz
Nawrocki
6:2 6:1  (16.00/5.00)4:6 6:1 6:2 (16.00/8.50)7:5 6:2  (16.00/5.00)6:4 5:7 3:6 (8.50/16.00)6:4 6:2 (16.00/5.00)7:5 6:2  (16.00/5.00)
Piotr
Pietrzykowski
6:0 6:0  (24.50/5.00)5:7 2:6 (5.00/16.00)2:6 2:6  (5.00/16.00)6:0 6:0 (24.50/5.00)
Robert
Andrzejuk
6:2 4:6 6:1 (16.00/8.50)4:6 7:5 6:3 (16.00/8.50)6:2 6:2 (16.00/5.00)
Sławomir
Hadryś
Tomasz
Jachimek
3:6 6:0 7:5 (16.00/8.50)4:6 2:6  (5.00/16.00)0:6 0:6  (5.00/24.50)1:6 1:6  (5.00/16.00)
Tomasz
Raczyński
6:4 6:3  (16.00/5.00)4:6 6:7 (5.00/16.00)5:7 2:6 (5.00/16.00)6:1 6:1 (16.00/5.00)

Grupa C

Adam
Lewczuk
Grzegorz
Kadaj
Jacek
Paziewski
Jarosław
Studencki
Marcin
Szafrański
Mariusz
Mąka
Rafał
Kalinowski
Sławomir
Mickowski
Adam
Lewczuk
2:6 6:1 6:1 (14.00/7.50)1:6 6:7 (4.50/14.00)
Grzegorz
Kadaj
6:3 6:2  (14.00/4.50)6:1 7:5  (14.00/4.50)4:6 4:6  (4.50/14.00)2:6 6:7  (4.50/14.00)
Jacek
Paziewski
3:6 2:6 (4.50/14.00)7:6 3:6  (!) (0.00/0.00)4:6 1:6 (4.50/14.00)2:6 5:7 (4.50/14.00)
Jarosław
Studencki
1:6 5:7 (4.50/14.00)6:7 6:3 (!) (0.00/0.00)3:6 6:4 6:4 (14.00/7.50)2:6 2:6 (4.50/14.00)
Marcin
Szafrański
6:2 1:6 1:6 (7.50/14.00)6:4 6:4 (14.00/4.50)6:4 6:1  (14.00/4.50)6:3 4:6 4:6 (7.50/14.00)2:6 5:7 (4.50/14.00)
Mariusz
Mąka
Rafał
Kalinowski
6:1 7:6  (14.00/4.50)6:2 7:6 (14.00/4.50)6:2 7:5  (14.00/4.50)6:2 6:2  (14.00/4.50)6:2 7:5  (14.00/4.50)
Sławomir
Mickowski

Grupa D

Jan
Dąbrowa
Jarosław
Topolski
Krzysztof
Broniec
Łukasz
Musiałkiewicz
Paweł
Sędek
Piotr
Mackiewicz
Sławomir
Kalbarczyk
Wojciech
Pirożek
Jan
Dąbrowa
7:5 6:3 (12.00/4.00)7:5 6:4  (12.00/4.00)6:0 6:2  (12.00/4.00)5:7 7:5 (!) (0.00/0.00)4:6 2:6  (4.00/12.00)4:6 6:3 6:2 (12.00/6.50)
Jarosław
Topolski
Krzysztof
Broniec
5:7 3:6  (4.00/12.00)6:2 6:2  (12.00/4.00)6:3 6:1 (12.00/4.00)2:6 6:1 7:11 (6.50/12.00)6:0 6:3  (12.00/4.00)
Łukasz
Musiałkiewicz
5:7 4:6 (4.00/12.00)2:6 2:6 (4.00/12.00)7:5 7:6 (12.00/4.00)1:6 2:6 (4.00/12.00)3:6 4:6 (4.00/12.00)0:6 6:3 2:6 (6.50/12.00)
Paweł
Sędek
0:6 2:6 (4.00/12.00)3:6 1:6  (4.00/12.00)5:7 6:7  (4.00/12.00)2:6 5:7 (4.00/12.00)3:6 6:1 0:6 (6.50/12.00)4:6 1:6 (4.00/12.00)
Piotr
Mackiewicz
7:5 5:7  (!) (0.00/0.00)6:2 1:6 11:7 (12.00/6.50)6:1 6:2  (12.00/4.00)6:2 7:5  (12.00/4.00)4:6 4:6 (4.00/12.00)3:6 6:1 4:6 (6.50/12.00)
Sławomir
Kalbarczyk
6:4 6:2 (12.00/4.00)6:3 6:4  (12.00/4.00)6:3 1:6 6:0 (12.00/6.50)6:4 6:4  (12.00/4.00)
Wojciech
Pirożek
6:4 3:6 2:6 (6.50/12.00)0:6 3:6 (4.00/12.00)6:0 3:6 6:2 (12.00/6.50)6:4 6:1  (12.00/4.00)6:3 1:6 6:4 (12.00/6.50)

Grupa E

Dariusz
Warnel
Eryk
Mozer
Grzegorz
Marchwiński
Janusz
Wasilewski
Karol
Budzicki
Maciej
Żytkiewicz
Mirosław
Berdowski
Piotr
Pawlak
Robert
JR
Warzecha
Sebastian
Moraś
Sławomir
Chmielewski
Dariusz
Warnel
4:6 6:6 5:5 (!) (0.00/0.00)3:6 6:4 6:3 (10.50/5.50)6:2 6:0  (10.50/3.50)4:6 6:4 4:10 (5.50/10.50)2:6 2:6 (3.50/10.50)3:6 2:6  (3.50/10.50)
Eryk
Mozer
6:4 6:6 5:5 (!) (0.00/0.00)6:0 6:0 (16.00/3.50)4:6 6:3 6:7 (5.50/10.50)
Grzegorz
Marchwiński
6:3 4:6 3:6 (5.50/10.50)6:2 6:1 (10.50/3.50)3:6 4:6  (3.50/10.50)2:6 1:6 (3.50/10.50)
Janusz
Wasilewski
2:6 0:6 (3.50/10.50)0:6 0:6  (3.50/16.00)1:6 0:6 (3.50/10.50)
Karol
Budzicki
0:6 0:6  (3.50/16.00)2:6 1:6  (3.50/10.50)0:6 0:6  (3.50/16.00)
Maciej
Żytkiewicz
6:0 6:0 (16.00/3.50)6:0 6:0 (16.00/3.50)6:0 6:0 (16.00/3.50)6:2 6:2 (10.50/3.50)6:1 6:2 (10.50/3.50)6:0 6:0 (16.00/3.50)6:0 6:1  (10.50/3.50)
Mirosław
Berdowski
6:4 4:6 10:4 (10.50/5.50)6:4 3:6 7:6 (10.50/5.50)6:3 6:4 (10.50/3.50)6:1 6:0  (10.50/3.50)0:6 0:6  (3.50/16.00)3:6 3:6  (3.50/10.50)1:6 6:4 6:4 (10.50/5.50)6:1 6:0  (10.50/3.50)
Piotr
Pawlak
6:2 6:2  (10.50/3.50)6:2 6:1  (10.50/3.50)2:6 2:6  (3.50/10.50)6:3 6:3 (10.50/3.50)
Robert
JR
Warzecha
6:3 6:2 (10.50/3.50)1:6 2:6  (3.50/10.50)6:1 4:6 4:6 (5.50/10.50)
Sebastian
Moraś
0:6 0:6  (3.50/16.00)6:3 6:3 (10.50/3.50)
Sławomir
Chmielewski
0:6 1:6 (3.50/10.50)1:6 0:6 (3.50/10.50)3:6 3:6  (3.50/10.50)
RankingZawodnikAktualna SUMA pkt.Runda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6Extra punkty
1Sławomir Zakolski307.50116.50107.5083.50
2Patryk Borzęcki298.50120.50111.5066.50
3Brayan Brayan243.5085.00102.5056.00
4Grzegorz Stefaniak242.0096.0085.0061.00
5Mateusz Nawrocki227.5072.0067.0088.50
6Maciek Klimkiewicz206.50104.5065.0037.00
7Marcin Staroń195.0071.5088.5035.00
8Krzysztof Morawski192.5066.5077.5048.50
9Jacek Kłos191.5076.5066.5048.50
10Sławomir Kalbarczyk189.5076.0061.5052.00
11Mariusz Osiński188.0061.5077.5049.00
12Mirosław Berdowski186.5059.5046.5080.50
13Tomasz Raczyński184.0079.0063.0042.00
14Robert Andrzejuk177.5089.0040.5048.00
15Rafał Kalinowski173.5021.0082.5070.00
16Grzegorz Kadaj173.0045.5090.5037.00
17Marcin Szafrański173.0065.0060.5047.50
18Piotr Pietrzykowski171.5056.0056.5059.00
19Jacek Szafrański171.0073.0069.5028.50
20Jacek Paziewski155.0078.5063.0013.50
21Tomasz Jachimek148.5041.0068.0039.50
22Paweł Sędek144.5048.0070.0026.50
23Jan Dąbrowa141.5089.5052.00
24Piotr Mackiewicz141.0033.5061.0046.50
25Wojciech Pirożek135.0052.0036.5046.50
26Adam Lewczuk128.5054.0056.0018.50
27Sławomir Hadryś126.0077.5048.50
28Jarosław Studencki121.5036.0062.5023.00
29Sławomir Mickowski121.0068.0045.507.50
30Janusz Wasilewski119.0052.5052.5014.00
31Sławomir Chmielewski112.0052.5049.0010.50
32Maciej Żytkiewicz111.50111.50
33Krzysztof Broniec106.0059.5046.50
34Łukasz Musiałkiewicz100.5014.0052.0034.50
35Karol Budzicki83.0027.0045.5010.50
36Jarosław Topolski74.5060.5014.00
37Grzegorz Marchwiński70.0012.5034.5023.00
38Dariusz Warnel57.5024.000.0033.50
39Piotr Pawlak47.0047.00
40Eryk Mozer39.5018.0021.50
41Robert JR Warzecha30.0010.500.0019.50
42Sebastian Moraś28.0028.00
43Mariusz Mąka24.500.0024.50

LIGA Zielona

Grupa A

Adam
Osiński
Andrzej
Natański
Anna
Sierant
Artur
Witzke
Damian
Tuszyński
Edyta
Dubiel
Karol
Sutkowski
Krzysztof
Andrzejewski
Mariusz
Krawczyk
Piotr
Kalbarczyk
Przemysław
Górny
Adam
Osiński
Andrzej
Natański
Anna
Sierant
Artur
Witzke
Damian
Tuszyński
Edyta
Dubiel
Karol
Sutkowski
Krzysztof
Andrzejewski
Mariusz
Krawczyk
Piotr
Kalbarczyk
Przemysław
Górny

Grupa B

RankingZawodnikAktualna SUMA pkt.Runda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6Extra punkty
1Edyta Dubiel21.0021.00
2Krzysztof Andrzejewski19.5019.50
3Przemysław Górny19.5010.509.00
4Mariusz Krawczyk18.009.009.00
5Andrzej Natański18.009.009.00
6Adam Osiński9.009.00
7Anna Sierant9.009.00
8Karol Sutkowski9.009.00
9Damian Tuszyński7.507.50
10Piotr Kalbarczyk
11Artur Witzke

 

PUNKTACJA LIGA NIEBIESKA
  Gr A Gr B Gr C Gr D Gr E
zwycięstwo 18,50 16,00 14,00 12,00 10,50
wygrana 6/0 6/0 (nie w/o) 9,50 8,50 7,50 6,50 5,50
wygrany set w przegranym meczu 9,50 8,50 7,50 6,50 5,50
udział w meczu 5,50 5,00 4,50 4,00 3,50
PUNKTACJA LIGA ZIELONA
  Gr A Gr B
zwycięstwo 9,00 6,00
wygrana 6/0 6/0 (nie w/o) 4,50 2,00
wygrany set w przegranym meczu 4,50 2,00
udział w meczu 3,00 1,00

——————————————————————————————————————–

MASTERS 2020

Ze względu na przekroczenie terminów rozegrania meczów grupowych oraz półfinałów, finały odbędą się w terminie dogodnym dla wszystkich uczestników. 

LIGA NIEBIESKA

FINAŁ

Borzęcki Patryk  –  Gwóźdź Przemysław

mecz o III m.

Zakolski Sławomir  –  Nawrocki Mateusz

Półfinały

Borzęcki P.  –  Nawrocki M.     6/2  6/2

Gwóźdź P.  –  Zakolski S.    6/7  6/2  7/5   

 

Liga Zielona 

FINAŁ

Pirożek W. –  …..

 

mecz o III m.

Sędek P. – ….

Półfinały

Pirożek W. –  Sędek P.  6/4  6/2

Budzicki K.  –  Krawczyk M.

  —————————————–

 

LIGA TENISOWA KORTLAND

2020 / 2021

UWAGA!!!!!! Zmiana w terminarzu rund!!!! 

Ze względu na sytuację pandemiczną obowiązujące terminy są następujące:

III RUNDA 12.02.2021 – 30.04.2021

IV RUNDA 1.05.2021 – 15.05.2021

MASTERS:  16.05.2021 – 15.06.2021

FINAŁY MASTERS PIKNIK KORTLAND:  20.06.2021

 

Grupy rundy III (12.02.2021 – 30.04.2021)

 

 

 
 
MASTERS A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEZON 2019 – 2020

 

MASTERS B

            

Mecze rozrywamy systemem tradycyjnym czyli do 2 setów wygranych (set decydujący w domyśle to set normalny – jeśli obie strony się zgadzają może być supertiebreak).
 

———–

 

LIGA TENISOWA KORTLAND

2020 / 2021

 

I RUNDA 1.09.2020 – 31.10.2020

II RUNDA 1.11.2020 – 31.12.2020

III RUNDA 1.01.2021 – 28.02.2021

IV RUNDA 1.03.2021 – 30.04.2021

V RUNDA 1.05.2021 – 15.05.2021

MASTERS:  16.05.2021 – 15.06.2021

FINAŁY MASTERS PIKNIK KORTLAND:  20.06.2021

 

mecze:

Liga obsługiwana jest przez usługę BeEasy App (© AKID SI Grzegorz Kadaj)

14-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Marcin Staroń,Sławomir Zakolski6:7 2:6
12-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Jan Dąbrowa,Wojciech Pirożek4:6 6:3 6:2
11-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Dariusz Warnel,Robert JR Warzecha3:6 2:6
10-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Krzysztof Morawski,Sławomir Zakolski3:6 2:6
10-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Janusz Wasilewski,Maciej Żytkiewicz0:6 0:6
09-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Marcin Staroń7:6 7:5
08-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Karol Budzicki,Maciej Żytkiewicz0:6 0:6
06-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Mateusz Nawrocki,Piotr Pietrzykowski7:5 6:2
06-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Krzysztof Broniec,Jan Dąbrowa5:7 3:6
05-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Mariusz Osiński,Tomasz Raczyński6:4 7:6
04-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Jan Dąbrowa,Sławomir Kalbarczyk4:6 2:6
03-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Grzegorz Marchwiński,Dariusz Warnel6:3 4:6 3:6
03-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Tomasz Jachimek,Piotr Pietrzykowski0:6 0:6
02-06-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Mateusz Nawrocki,Mariusz Osiński4:6 6:1 6:2
31-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Mariusz Osiński,Jacek Szafrański6:2 6:3
30-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Piotr Pawlak,Maciej Żytkiewicz2:6 2:6
29-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Grzegorz Marchwiński,Dariusz Warnel6:4 3:5 (do dokończenia)
29-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Jan Dąbrowa,Paweł Sędek6:0 6:2
28-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Brayan Brayan,Grzegorz Stefaniak0:6 6:2 4:6
27-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Mirosław Berdowski,Maciej Żytkiewicz0:6 0:6
26-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Adam Lewczuk,Marcin Szafrański2:6 6:1 6:1
25-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Robert JR Warzecha,Maciej Żytkiewicz1:6 2:6
23-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Mirosław Berdowski,Grzegorz Marchwiński6:3 6:4
23-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Tomasz Jachimek,Tomasz Raczyński1:6 1:6
22-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Sławomir Kalbarczyk,Piotr Mackiewicz6:4 6:4
22-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Robert Andrzejuk,Mateusz Nawrocki4:6 7:5 6:3
21-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Sławomir Chmielewski,Maciej Żytkiewicz0:6 1:6
21-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Grzegorz Kadaj,Marcin Szafrański4:6 4:6
20-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Mateusz Nawrocki,Jacek Szafrański6:2 6:1
20-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Sebastian Moraś,Maciej Żytkiewicz0:6 0:6
20-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Robert Andrzejuk,Mariusz Osiński6:2 4:6 6:1
17-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Tomasz Jachimek,Maciej Żytkiewicz6:4 3:6 4:6 (mecz kw.)
17-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Piotr Pietrzykowski,Robert Andrzejuk2:6 2:6
16-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Piotr Mackiewicz,Paweł Sędek6:2 7:5
16-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Maciek Klimkiewicz,Krzysztof Morawski6:4 3:6 6:4
16-05-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Grzegorz Marchwiński,Piotr Pawlak2:6 1:6
14-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Dariusz Warnel,Janusz Wasilewski6:2 6:0
14-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Karol Budzicki,Grzegorz Marchwiński2:6 1:6
14-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Tomasz Jachimek,Jacek Szafrański3:6 6:0 7:5
14-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Mirosław Berdowski,Sławomir Chmielewski6:1 6:0
14-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Jarosław Studencki,Marcin Szafrański3:6 6:4 6:4
14-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Jacek Paziewski,Jarosław Studencki7:6 3:6 (do dokończenia)
13-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Jan Dąbrowa,Piotr Mackiewicz5:7 7:5 (do dokończenia)
12-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Piotr Pawlak,Dariusz Warnel6:2 6:2
12-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Łukasz Musiałkiewicz,Paweł Sędek7:5 7:6
12-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Maciek Klimkiewicz,Jacek Kłos6:2 7:5
11-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Krzysztof Morawski6:3 4:6 6:4
11-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Jacek Kłos,Marcin Staroń4:6 4:6
11-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Tomasz Raczyński,Jacek Szafrański6:4 6:3
10-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Sławomir Kalbarczyk,Paweł Sędek6:3 1:6 6:0
10-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Marcin Staroń,Grzegorz Stefaniak1:6 5:7
10-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Rafał Kalinowski,Marcin Szafrański6:2 7:5
09-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Janusz Wasilewski,Mirosław Berdowski1:6 0:6
09-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Mirosław Berdowski,Janusz Wasilewski6:1 6:0
08-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Marcin Szafrański,Jacek Paziewski6:4 6:1
07-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Krzysztof Broniec,Wojciech Pirożek6:0 6:3
07-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Eryk Mozer,Dariusz Warnel6:4 6:6 5:5(do dokończenia)
07-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Mirosław Berdowski,Piotr Pawlak3:6 3:6
07-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Piotr Pietrzykowski,Jacek Szafrański6:0 6:0
07-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Mateusz Nawrocki,Tomasz Raczyński7:5 6:2
06-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Sławomir Kalbarczyk,Łukasz Musiałkiewicz6:3 6:4
06-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Grzegorz Kadaj,Jacek Paziewski6:3 6:2
04-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Sławomir Zakolski6:7 4:6
03-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Rafał Kalinowski,Jacek Paziewski6:2 7:5
03-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Brayan Brayan,Jacek Kłos6:2 0:6 5:7
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Jacek Kłos,Krzysztof Morawski1:6 6:4 4:6
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Jan Dąbrowa,Łukasz Musiałkiewicz7:5 6:4
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Grzegorz Kadaj,Jarosław Studencki6:1 7:5
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Sławomir Chmielewski,Sebastian Moraś3:6 3:6
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Paweł Sędek,Krzysztof Broniec3:6 1:6
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Mirosław Berdowski,Dariusz Warnel6:4 4:6 10:4
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Robert Andrzejuk,Mateusz Nawrocki6:4 6:7 (do dokończenia)
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Rafał Kalinowski,Adam Lewczuk6:1 7:6
27-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Sławomir Kalbarczyk,Piotr Pawlak2:6 2:6 (mecz kwalifikacyjny )
27-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Grzegorz Stefaniak7:5 6:3
27-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Piotr Mackiewicz,Wojciech Pirożek3:6 6:1 4:6
26-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Sławomir Mickowski,Sebastian Moraś4:6 6:3 5:7 (mecz kwalifikacyjny)
26-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Brayan Brayan6:7 3:6
25-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Krzysztof Morawski,Grzegorz Stefaniak4:6 4:6
25-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Łukasz Musiałkiewicz,Wojciech Pirożek0:6 6:3 2:6
22-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Brayan Brayan,Sławomir Zakolski5:7 6:3 7:6
21-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Rafał Kalinowski,Jarosław Studencki6:2 6:2
21-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Mirosław Berdowski,Eryk Mozer6:4 3:6 7:6
21-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Tomasz Jachimek,Mateusz Nawrocki4:6 2:6
21-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Wojciech Pirożek,Paweł Sędek6:4 6:1
20-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Krzysztof Broniec,Łukasz Musiałkiewicz6:2 6:2
20-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Grzegorz Kadaj,Rafał Kalinowski2:6 6:7
19-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Jacek Kłos,Sławomir Zakolski6:4 2:6 6:7
14-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Krzysztof Broniec,Piotr Mackiewicz2:6 6:1 7:11
14-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Mirosław Berdowski,Robert JR Warzecha1:6 6:4 6:4
14-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Karol Budzicki,Eryk Mozer0:6 0:6
13-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Piotr Mackiewicz,Łukasz Musiałkiewicz6:1 6:2

LIGA Niebieska

Grupa A

Brayan
Brayan
Grzegorz
Stefaniak
Jacek
Kłos
Krzysztof
Morawski
Maciek
Klimkiewicz
Marcin
Staroń
Patryk
Borzęcki
Sławomir
Zakolski
Brayan
Brayan
0:6 6:2 4:6 (9.50/18.50)6:2 0:6 5:7 (9.50/18.50)7:6 6:3 (18.50/5.50)5:7 6:3 7:6 (18.50/9.50)
Grzegorz
Stefaniak
6:0 2:6 6:4 (18.50/9.50)6:4 6:4 (18.50/5.50)6:1 7:5 (18.50/5.50)5:7 3:6 (5.50/18.50)
Jacek
Kłos
2:6 6:0 7:5 (18.50/9.50)1:6 6:4 4:6 (9.50/18.50)2:6 5:7 (5.50/18.50)4:6 4:6  (5.50/18.50)6:4 2:6 6:7 (9.50/18.50)
Krzysztof
Morawski
4:6 4:6  (5.50/18.50)6:1 4:6 6:4 (18.50/9.50)4:6 6:3 4:6 (9.50/18.50)3:6 6:4 4:6 (9.50/18.50)3:6 2:6  (5.50/18.50)
Maciek
Klimkiewicz
6:2 7:5  (18.50/5.50)6:4 3:6 6:4 (18.50/9.50)
Marcin
Staroń
1:6 5:7  (5.50/18.50)6:4 6:4 (18.50/5.50)6:7 5:7 (5.50/18.50)6:7 2:6  (5.50/18.50)
Patryk
Borzęcki
6:7 3:6  (5.50/18.50)7:5 6:3  (18.50/5.50)6:3 4:6 6:4 (18.50/9.50)7:6 7:5  (18.50/5.50)6:7 4:6  (5.50/18.50)
Sławomir
Zakolski
7:5 3:6 6:7 (9.50/18.50)4:6 6:2 7:6 (18.50/9.50)6:3 6:2 (18.50/5.50)7:6 6:2 (18.50/5.50)7:6 6:4 (18.50/5.50)

Grupa B

Jacek
Szafrański
Mariusz
Osiński
Mateusz
Nawrocki
Piotr
Pietrzykowski
Robert
Andrzejuk
Sławomir
Hadryś
Tomasz
Jachimek
Tomasz
Raczyński
Jacek
Szafrański
2:6 3:6 (5.00/16.00)2:6 1:6 (5.00/16.00)0:6 0:6 (5.00/24.50)6:3 0:6 5:7 (8.50/16.00)4:6 3:6 (5.00/16.00)
Mariusz
Osiński
6:2 6:3  (16.00/5.00)6:4 1:6 2:6 (8.50/16.00)2:6 6:4 1:6 (8.50/16.00)6:4 7:6  (16.00/5.00)
Mateusz
Nawrocki
6:2 6:1  (16.00/5.00)4:6 6:1 6:2 (16.00/8.50)7:5 6:2  (16.00/5.00)6:4 5:7 3:6 (8.50/16.00)6:4 6:2 (16.00/5.00)7:5 6:2  (16.00/5.00)
Piotr
Pietrzykowski
6:0 6:0  (24.50/5.00)5:7 2:6 (5.00/16.00)2:6 2:6  (5.00/16.00)6:0 6:0 (24.50/5.00)
Robert
Andrzejuk
6:2 4:6 6:1 (16.00/8.50)4:6 7:5 6:3 (16.00/8.50)6:2 6:2 (16.00/5.00)
Sławomir
Hadryś
Tomasz
Jachimek
3:6 6:0 7:5 (16.00/8.50)4:6 2:6  (5.00/16.00)0:6 0:6  (5.00/24.50)1:6 1:6  (5.00/16.00)
Tomasz
Raczyński
6:4 6:3  (16.00/5.00)4:6 6:7 (5.00/16.00)5:7 2:6 (5.00/16.00)6:1 6:1 (16.00/5.00)

Grupa C

Adam
Lewczuk
Grzegorz
Kadaj
Jacek
Paziewski
Jarosław
Studencki
Marcin
Szafrański
Mariusz
Mąka
Rafał
Kalinowski
Sławomir
Mickowski
Adam
Lewczuk
2:6 6:1 6:1 (14.00/7.50)1:6 6:7 (4.50/14.00)
Grzegorz
Kadaj
6:3 6:2  (14.00/4.50)6:1 7:5  (14.00/4.50)4:6 4:6  (4.50/14.00)2:6 6:7  (4.50/14.00)
Jacek
Paziewski
3:6 2:6 (4.50/14.00)7:6 3:6  (!) (0.00/0.00)4:6 1:6 (4.50/14.00)2:6 5:7 (4.50/14.00)
Jarosław
Studencki
1:6 5:7 (4.50/14.00)6:7 6:3 (!) (0.00/0.00)3:6 6:4 6:4 (14.00/7.50)2:6 2:6 (4.50/14.00)
Marcin
Szafrański
6:2 1:6 1:6 (7.50/14.00)6:4 6:4 (14.00/4.50)6:4 6:1  (14.00/4.50)6:3 4:6 4:6 (7.50/14.00)2:6 5:7 (4.50/14.00)
Mariusz
Mąka
Rafał
Kalinowski
6:1 7:6  (14.00/4.50)6:2 7:6 (14.00/4.50)6:2 7:5  (14.00/4.50)6:2 6:2  (14.00/4.50)6:2 7:5  (14.00/4.50)
Sławomir
Mickowski

Grupa D

Jan
Dąbrowa
Jarosław
Topolski
Krzysztof
Broniec
Łukasz
Musiałkiewicz
Paweł
Sędek
Piotr
Mackiewicz
Sławomir
Kalbarczyk
Wojciech
Pirożek
Jan
Dąbrowa
7:5 6:3 (12.00/4.00)7:5 6:4  (12.00/4.00)6:0 6:2  (12.00/4.00)5:7 7:5 (!) (0.00/0.00)4:6 2:6  (4.00/12.00)4:6 6:3 6:2 (12.00/6.50)
Jarosław
Topolski
Krzysztof
Broniec
5:7 3:6  (4.00/12.00)6:2 6:2  (12.00/4.00)6:3 6:1 (12.00/4.00)2:6 6:1 7:11 (6.50/12.00)6:0 6:3  (12.00/4.00)
Łukasz
Musiałkiewicz
5:7 4:6 (4.00/12.00)2:6 2:6 (4.00/12.00)7:5 7:6 (12.00/4.00)1:6 2:6 (4.00/12.00)3:6 4:6 (4.00/12.00)0:6 6:3 2:6 (6.50/12.00)
Paweł
Sędek
0:6 2:6 (4.00/12.00)3:6 1:6  (4.00/12.00)5:7 6:7  (4.00/12.00)2:6 5:7 (4.00/12.00)3:6 6:1 0:6 (6.50/12.00)4:6 1:6 (4.00/12.00)
Piotr
Mackiewicz
7:5 5:7  (!) (0.00/0.00)6:2 1:6 11:7 (12.00/6.50)6:1 6:2  (12.00/4.00)6:2 7:5  (12.00/4.00)4:6 4:6 (4.00/12.00)3:6 6:1 4:6 (6.50/12.00)
Sławomir
Kalbarczyk
6:4 6:2 (12.00/4.00)6:3 6:4  (12.00/4.00)6:3 1:6 6:0 (12.00/6.50)6:4 6:4  (12.00/4.00)
Wojciech
Pirożek
6:4 3:6 2:6 (6.50/12.00)0:6 3:6 (4.00/12.00)6:0 3:6 6:2 (12.00/6.50)6:4 6:1  (12.00/4.00)6:3 1:6 6:4 (12.00/6.50)

Grupa E

Dariusz
Warnel
Eryk
Mozer
Grzegorz
Marchwiński
Janusz
Wasilewski
Karol
Budzicki
Maciej
Żytkiewicz
Mirosław
Berdowski
Piotr
Pawlak
Robert
JR
Warzecha
Sebastian
Moraś
Sławomir
Chmielewski
Dariusz
Warnel
4:6 6:6 5:5 (!) (0.00/0.00)3:6 6:4 6:3 (10.50/5.50)6:2 6:0  (10.50/3.50)4:6 6:4 4:10 (5.50/10.50)2:6 2:6 (3.50/10.50)3:6 2:6  (3.50/10.50)
Eryk
Mozer
6:4 6:6 5:5 (!) (0.00/0.00)6:0 6:0 (16.00/3.50)4:6 6:3 6:7 (5.50/10.50)
Grzegorz
Marchwiński
6:3 4:6 3:6 (5.50/10.50)6:2 6:1 (10.50/3.50)3:6 4:6  (3.50/10.50)2:6 1:6 (3.50/10.50)
Janusz
Wasilewski
2:6 0:6 (3.50/10.50)0:6 0:6  (3.50/16.00)1:6 0:6 (3.50/10.50)
Karol
Budzicki
0:6 0:6  (3.50/16.00)2:6 1:6  (3.50/10.50)0:6 0:6  (3.50/16.00)
Maciej
Żytkiewicz
6:0 6:0 (16.00/3.50)6:0 6:0 (16.00/3.50)6:0 6:0 (16.00/3.50)6:2 6:2 (10.50/3.50)6:1 6:2 (10.50/3.50)6:0 6:0 (16.00/3.50)6:0 6:1  (10.50/3.50)
Mirosław
Berdowski
6:4 4:6 10:4 (10.50/5.50)6:4 3:6 7:6 (10.50/5.50)6:3 6:4 (10.50/3.50)6:1 6:0  (10.50/3.50)0:6 0:6  (3.50/16.00)3:6 3:6  (3.50/10.50)1:6 6:4 6:4 (10.50/5.50)6:1 6:0  (10.50/3.50)
Piotr
Pawlak
6:2 6:2  (10.50/3.50)6:2 6:1  (10.50/3.50)2:6 2:6  (3.50/10.50)6:3 6:3 (10.50/3.50)
Robert
JR
Warzecha
6:3 6:2 (10.50/3.50)1:6 2:6  (3.50/10.50)6:1 4:6 4:6 (5.50/10.50)
Sebastian
Moraś
0:6 0:6  (3.50/16.00)6:3 6:3 (10.50/3.50)
Sławomir
Chmielewski
0:6 1:6 (3.50/10.50)1:6 0:6 (3.50/10.50)3:6 3:6  (3.50/10.50)
RankingZawodnikAktualna SUMA pkt.Runda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6Extra punkty
1Sławomir Zakolski307.50116.50107.5083.50
2Patryk Borzęcki298.50120.50111.5066.50
3Brayan Brayan243.5085.00102.5056.00
4Grzegorz Stefaniak242.0096.0085.0061.00
5Mateusz Nawrocki227.5072.0067.0088.50
6Maciek Klimkiewicz206.50104.5065.0037.00
7Marcin Staroń195.0071.5088.5035.00
8Krzysztof Morawski192.5066.5077.5048.50
9Jacek Kłos191.5076.5066.5048.50
10Sławomir Kalbarczyk189.5076.0061.5052.00
11Mariusz Osiński188.0061.5077.5049.00
12Mirosław Berdowski186.5059.5046.5080.50
13Tomasz Raczyński184.0079.0063.0042.00
14Robert Andrzejuk177.5089.0040.5048.00
15Rafał Kalinowski173.5021.0082.5070.00
16Grzegorz Kadaj173.0045.5090.5037.00
17Marcin Szafrański173.0065.0060.5047.50
18Piotr Pietrzykowski171.5056.0056.5059.00
19Jacek Szafrański171.0073.0069.5028.50
20Jacek Paziewski155.0078.5063.0013.50
21Tomasz Jachimek148.5041.0068.0039.50
22Paweł Sędek144.5048.0070.0026.50
23Jan Dąbrowa141.5089.5052.00
24Piotr Mackiewicz141.0033.5061.0046.50
25Wojciech Pirożek135.0052.0036.5046.50
26Adam Lewczuk128.5054.0056.0018.50
27Sławomir Hadryś126.0077.5048.50
28Jarosław Studencki121.5036.0062.5023.00
29Sławomir Mickowski121.0068.0045.507.50
30Janusz Wasilewski119.0052.5052.5014.00
31Sławomir Chmielewski112.0052.5049.0010.50
32Maciej Żytkiewicz111.50111.50
33Krzysztof Broniec106.0059.5046.50
34Łukasz Musiałkiewicz100.5014.0052.0034.50
35Karol Budzicki83.0027.0045.5010.50
36Jarosław Topolski74.5060.5014.00
37Grzegorz Marchwiński70.0012.5034.5023.00
38Dariusz Warnel57.5024.000.0033.50
39Piotr Pawlak47.0047.00
40Eryk Mozer39.5018.0021.50
41Robert JR Warzecha30.0010.500.0019.50
42Sebastian Moraś28.0028.00
43Mariusz Mąka24.500.0024.50

LIGA Zielona

Grupa A

Adam
Osiński
Andrzej
Natański
Anna
Sierant
Artur
Witzke
Damian
Tuszyński
Edyta
Dubiel
Karol
Sutkowski
Krzysztof
Andrzejewski
Mariusz
Krawczyk
Piotr
Kalbarczyk
Przemysław
Górny
Adam
Osiński
Andrzej
Natański
Anna
Sierant
Artur
Witzke
Damian
Tuszyński
Edyta
Dubiel
Karol
Sutkowski
Krzysztof
Andrzejewski
Mariusz
Krawczyk
Piotr
Kalbarczyk
Przemysław
Górny

Grupa B

RankingZawodnikAktualna SUMA pkt.Runda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6Extra punkty
1Edyta Dubiel21.0021.00
2Krzysztof Andrzejewski19.5019.50
3Przemysław Górny19.5010.509.00
4Mariusz Krawczyk18.009.009.00
5Andrzej Natański18.009.009.00
6Adam Osiński9.009.00
7Anna Sierant9.009.00
8Karol Sutkowski9.009.00
9Damian Tuszyński7.507.50
10Piotr Kalbarczyk
11Artur Witzke

 

PUNKTACJA LIGA NIEBIESKA
  Gr A Gr B Gr C Gr D Gr E
zwycięstwo 18,50 16,00 14,00 12,00 10,50
wygrana 6/0 6/0 (nie w/o) 9,50 8,50 7,50 6,50 5,50
wygrany set w przegranym meczu 9,50 8,50 7,50 6,50 5,50
udział w meczu 5,50 5,00 4,50 4,00 3,50
PUNKTACJA LIGA ZIELONA
  Gr A Gr B
zwycięstwo 9,00 6,00
wygrana 6/0 6/0 (nie w/o) 4,50 2,00
wygrany set w przegranym meczu 4,50 2,00
udział w meczu 3,00 1,00

——————————————————————————————————————–

MASTERS 2020

MASTERS 2020

Ze względu na przekroczenie terminów rozegrania meczów grupowych oraz półfinałów, finały odbędą się w terminie dogodnym dla wszystkich uczestników. 

LIGA NIEBIESKA

FINAŁ

Borzęcki Patryk  –  Gwóźdź Przemysław

mecz o III m.

Zakolski Sławomir  –  Nawrocki Mateusz

Półfinały

Borzęcki P.  –  Nawrocki M.     6/2  6/2

Gwóźdź P.  –  Zakolski S.    6/7  6/2  7/5   

 

Liga Zielona 

FINAŁ

Pirożek W. –  …..

 

mecz o III m.

Sędek P. – ….

Półfinały

Pirożek W. –  Sędek P.  6/4  6/2

Budzicki K.  –  Krawczyk M.

 

—————————————————————-

SEZON 2018/2019

MASTERS

 ———————–

Półfinały MASTERS Ligi Niebieskiej

T. Jachimek  –  P. Gwóźdź

6/1  6/0

S. Zakolski  –  F. Kłos

2/6  6/4  5/7


Półfinały MASTERS Ligi Zielonej

Ze względu na okoliczności, które sprawiły, że grupa B nie rozegrała dostatecznej liczby meczów do wyłonienia par półfinałowych, Organizator zdecydował, że najlepsi z grupy A G. Marchwiński i S. Moraś walczą w finale.

III miejsce w turnieju Masters Ligi Zielonej przypada Damianowi Tuszyńskiego

FINAŁ

G. Marchwiński  –  S. Moraś

III m.

Damian Tuszyński

————-

Półfinały MASTERS Młodzieżowej Ligi Kortland

kat. dzieci

B. Prusinowski  –  J.Kamola    9/8 (5)

B. Żuchowski  –  T. Popielarz       9/4

FINAŁ

B. Prusinowski  –  T. Popielarz

mecz o IIIm.

J.Kamola  –  B. Żuchowski

————

Półfinały MASTERS Młodzieżowej Ligi Kortland

kat. dziewczęta

K. Grajper  –  K. Szlubowska   9/5

K. Krawczak  –  W. Traczyk        9/0

FINAŁ

K. Grajper  –  K. Krawczak

mecz o III m.

K. Szlubowska  –  W. Traczyk


Półfinały MASTERS Młodzieżowej Ligi Kortland

kat. Open

A. Migliorisi  – M. Kochański   9/2

Kubuj K.  –  O. Sawicki   obaj zawodnicy nie pojawili się na meczu półfinałowym więc decyzja Organizatorów odbyty mecz półfinałowy jest jednocześnie finałem

FINAŁ

A. Migliorisi  – M. Kochański   9/2

—————–

Niestety Patryk Borzęcki również musiał się wycofać z turnieju.  Piotr Pietrzykowski jest kolejnym zawodnikiem z listy rezerwowej do grupy A.

—————

Niestety z powodu urazu Grzegorz Stefaniak musiał wycofać się z rozgrywek MASTERS. Zgodnie z Regulaminem miejsce to przypada Patrykowi Borzęckiemu, kolejnej osobie z Rankingu. Patryk wchodzi do rozgrywek grupowych bez wyniku meczu z Robertem Andrzejukiem.

Przypominamy, że mecze grupowe najlepiej rozegrać do wtorku, by do soboty odbyły się mecze półfinałowe.

Finały na Pikniku KORTLAND 16 VI od godz. 12:00 🙂

 ————————-

SEZON 2016/2017

SEZON 2017/2018

 

 

—————————————————————-

SEZON 2018/2019

MASTERS

 ———————–

Półfinały MASTERS Ligi Niebieskiej

T. Jachimek  –  P. Gwóźdź

6/1  6/0

S. Zakolski  –  F. Kłos

2/6  6/4  5/7


Półfinały MASTERS Ligi Zielonej

Ze względu na okoliczności, które sprawiły, że grupa B nie rozegrała dostatecznej liczby meczów do wyłonienia par półfinałowych, Organizator zdecydował, że najlepsi z grupy A G. Marchwiński i S. Moraś walczą w finale.

III miejsce w turnieju Masters Ligi Zielonej przypada Damianowi Tuszyńskiego

FINAŁ

G. Marchwiński  –  S. Moraś

III m.

Damian Tuszyński

————-

Półfinały MASTERS Młodzieżowej Ligi Kortland

kat. dzieci

B. Prusinowski  –  J.Kamola    9/8 (5)

B. Żuchowski  –  T. Popielarz       9/4

FINAŁ

B. Prusinowski  –  T. Popielarz

mecz o IIIm.

J.Kamola  –  B. Żuchowski

————

Półfinały MASTERS Młodzieżowej Ligi Kortland

kat. dziewczęta

K. Grajper  –  K. Szlubowska   9/5

K. Krawczak  –  W. Traczyk        9/0

FINAŁ

K. Grajper  –  K. Krawczak

mecz o III m.

K. Szlubowska  –  W. Traczyk


Półfinały MASTERS Młodzieżowej Ligi Kortland

kat. Open

A. Migliorisi  – M. Kochański   9/2

Kubuj K.  –  O. Sawicki   obaj zawodnicy nie pojawili się na meczu półfinałowym więc decyzja Organizatorów odbyty mecz półfinałowy jest jednocześnie finałem

FINAŁ

A. Migliorisi  – M. Kochański   9/2

—————–

Niestety Patryk Borzęcki również musiał się wycofać z turnieju.  Piotr Pietrzykowski jest kolejnym zawodnikiem z listy rezerwowej do grupy A.

—————

Niestety z powodu urazu Grzegorz Stefaniak musiał wycofać się z rozgrywek MASTERS. Zgodnie z Regulaminem miejsce to przypada Patrykowi Borzęckiemu, kolejnej osobie z Rankingu. Patryk wchodzi do rozgrywek grupowych bez wyniku meczu z Robertem Andrzejukiem.

Przypominamy, że mecze grupowe najlepiej rozegrać do wtorku, by do soboty odbyły się mecze półfinałowe.

Finały na Pikniku KORTLAND 16 VI od godz. 12:00 🙂

 ————————-

SEZON 2016/2017

SEZON 2017/2018

 

 


PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com