25 października, 2016

Liga Tenisowa Kortland

 

LIGA TENISOWA KORTLAND

2020 / 2021

UWAGA!!!!!! Zmiana w terminarzu rund!!!! 

Ze względu na sytuację pandemiczną obowiązujące terminy są następujące:

III RUNDA 12.02.2021 – 30.04.2021

IV RUNDA 1.05.2021 – 15.05.2021

MASTERS:  16.05.2021 – 15.06.2021

FINAŁY MASTERS PIKNIK KORTLAND:  20.06.2021

 

Grupy rundy III (12.02.2021 – 30.04.2021)

mecze:

Liga obsługiwana jest przez usługę BeEasy App (© AKID SI Grzegorz Kadaj)

07-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Wojciech Pirożek,Krzysztof Broniec
07-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Dariusz Warnel,Eryk Mozer
07-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Jacek Kłos,Maciek Klimkiewicz
07-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Piotr Pawlak,Mirosław Berdowski
07-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Mateusz Nawrocki,Tomasz Raczyński
06-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Jarosław Studencki,Marcin Szafrański
06-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Sławomir Kalbarczyk,Łukasz Musiałkiewicz
06-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Grzegorz Kadaj,Jacek Paziewski6:3 6:2
04-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Sławomir Zakolski6:7 4:6
03-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Rafał Kalinowski,Jacek Paziewski6:2 7:5
03-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Brayan Brayan,Jacek Kłos6:2 0:6 5:7
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Jacek Kłos,Krzysztof Morawski1:6 6:4 4:6
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Jan Dąbrowa,Łukasz Musiałkiewicz7:5 6:4
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Grzegorz Kadaj,Jarosław Studencki6:1 7:5
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Sławomir Chmielewski,Sebastian Moraś3:6 3:6
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Paweł Sędek,Krzysztof Broniec3:6 1:6
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Mirosław Berdowski,Dariusz Warnel6:4 4:6 10:4
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Robert Andrzejuk,Mateusz Nawrocki6:4 6:7 (do dokończenia)
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Rafał Kalinowski,Adam Lewczuk6:1 7:6
27-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Sławomir Kalbarczyk,Piotr Pawlak2:6 2:6 (mecz kwalifikacyjny )
27-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Grzegorz Stefaniak7:5 6:3
27-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Piotr Mackiewicz,Wojciech Pirożek3:6 6:1 4:6
26-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Sławomir Mickowski,Sebastian Moraś4:6 6:3 5:7 (mecz kwalifikacyjny)
26-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Brayan Brayan6:7 3:6
25-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Krzysztof Morawski,Grzegorz Stefaniak4:6 4:6
25-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Łukasz Musiałkiewicz,Wojciech Pirożek0:6 6:3 2:6
22-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Brayan Brayan,Sławomir Zakolski5:7 6:3 7:6
21-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Rafał Kalinowski,Jarosław Studencki6:2 6:2
21-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Mirosław Berdowski,Eryk Mozer6:4 3:6 7:6
21-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Tomasz Jachimek,Mateusz Nawrocki4:6 2:6
21-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Wojciech Pirożek,Paweł Sędek6:4 6:1
20-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Krzysztof Broniec,Łukasz Musiałkiewicz6:2 6:2
20-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Grzegorz Kadaj,Rafał Kalinowski2:6 6:7
19-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Jacek Kłos,Sławomir Zakolski6:4 2:6 6:7
14-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Krzysztof Broniec,Piotr Mackiewicz2:6 6:1 7:11
14-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Mirosław Berdowski,Robert JR Warzecha1:6 6:4 6:4
14-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Karol Budzicki,Eryk Mozer0:6 0:6
13-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Piotr Mackiewicz,Łukasz Musiałkiewicz6:1 6:2

LIGA Niebieska

Grupa A

Brayan
Brayan
Grzegorz
Stefaniak
Jacek
Kłos
Krzysztof
Morawski
Maciek
Klimkiewicz
Marcin
Staroń
Patryk
Borzęcki
Sławomir
Zakolski
Brayan
Brayan
6:2 0:6 5:7 (9.50/18.50)7:6 6:3 (18.50/5.50)5:7 6:3 7:6 (18.50/9.50)
Grzegorz
Stefaniak
6:4 6:4 (18.50/5.50)5:7 3:6 (5.50/18.50)
Jacek
Kłos
2:6 6:0 7:5 (18.50/9.50)1:6 6:4 4:6 (9.50/18.50)6:4 2:6 6:7 (9.50/18.50)
Krzysztof
Morawski
4:6 4:6  (5.50/18.50)6:1 4:6 6:4 (18.50/9.50)
Maciek
Klimkiewicz
Marcin
Staroń
Patryk
Borzęcki
6:7 3:6  (5.50/18.50)7:5 6:3  (18.50/5.50)6:7 4:6  (5.50/18.50)
Sławomir
Zakolski
7:5 3:6 6:7 (9.50/18.50)4:6 6:2 7:6 (18.50/9.50)7:6 6:4 (18.50/5.50)

Grupa B

Jacek
Szafrański
Mariusz
Osiński
Mateusz
Nawrocki
Piotr
Pietrzykowski
Robert
Andrzejuk
Sławomir
Hadryś
Tomasz
Jachimek
Tomasz
Raczyński
Jacek
Szafrański
Mariusz
Osiński
Mateusz
Nawrocki
4:6 7:6 (!) (0.00/0.00)6:4 6:2 (16.00/5.00)
Piotr
Pietrzykowski
Robert
Andrzejuk
6:4 6:7  (!) (0.00/0.00)
Sławomir
Hadryś
Tomasz
Jachimek
4:6 2:6  (5.00/16.00)
Tomasz
Raczyński

Grupa C

Adam
Lewczuk
Grzegorz
Kadaj
Jacek
Paziewski
Jarosław
Studencki
Marcin
Szafrański
Mariusz
Mąka
Rafał
Kalinowski
Sławomir
Mickowski
Adam
Lewczuk
1:6 6:7 (4.50/14.00)
Grzegorz
Kadaj
6:3 6:2  (14.00/4.50)6:1 7:5  (14.00/4.50)2:6 6:7  (4.50/14.00)
Jacek
Paziewski
3:6 2:6 (4.50/14.00)2:6 5:7 (4.50/14.00)
Jarosław
Studencki
1:6 5:7 (4.50/14.00)2:6 2:6 (4.50/14.00)
Marcin
Szafrański
Mariusz
Mąka
Rafał
Kalinowski
6:1 7:6  (14.00/4.50)6:2 7:6 (14.00/4.50)6:2 7:5  (14.00/4.50)6:2 6:2  (14.00/4.50)
Sławomir
Mickowski

Grupa D

Jan
Dąbrowa
Jarosław
Topolski
Krzysztof
Broniec
Łukasz
Musiałkiewicz
Paweł
Sędek
Piotr
Mackiewicz
Sławomir
Kalbarczyk
Wojciech
Pirożek
Jan
Dąbrowa
7:5 6:4  (12.00/4.00)
Jarosław
Topolski
Krzysztof
Broniec
6:2 6:2  (12.00/4.00)6:3 6:1 (12.00/4.00)2:6 6:1 7:11 (6.50/12.00)
Łukasz
Musiałkiewicz
5:7 4:6 (4.00/12.00)2:6 2:6 (4.00/12.00)1:6 2:6 (4.00/12.00)0:6 6:3 2:6 (6.50/12.00)
Paweł
Sędek
3:6 1:6  (4.00/12.00)4:6 1:6 (4.00/12.00)
Piotr
Mackiewicz
6:2 1:6 11:7 (12.00/6.50)6:1 6:2  (12.00/4.00)3:6 6:1 4:6 (6.50/12.00)
Sławomir
Kalbarczyk
Wojciech
Pirożek
6:0 3:6 6:2 (12.00/6.50)6:4 6:1  (12.00/4.00)6:3 1:6 6:4 (12.00/6.50)

Grupa E

Dariusz
Warnel
Eryk
Mozer
Grzegorz
Marchwiński
Janusz
Wasilewski
Karol
Budzicki
Mirosław
Berdowski
Piotr
Pawlak
Robert
JR
Warzecha
Sebastian
Moraś
Sławomir
Chmielewski
Dariusz
Warnel
4:6 6:4 4:10 (5.50/10.50)
Eryk
Mozer
6:0 6:0 (10.50/3.50)4:6 6:3 6:7 (5.50/10.50)
Grzegorz
Marchwiński
Janusz
Wasilewski
Karol
Budzicki
0:6 0:6  (3.50/10.50)
Mirosław
Berdowski
6:4 4:6 10:4 (10.50/5.50)6:4 3:6 7:6 (10.50/5.50)1:6 6:4 6:4 (10.50/5.50)
Piotr
Pawlak
Robert
JR
Warzecha
6:1 4:6 4:6 (5.50/10.50)
Sebastian
Moraś
6:3 6:3 (10.50/3.50)
Sławomir
Chmielewski
3:6 3:6  (3.50/10.50)
RankingZawodnikAktualna SUMA pkt.Runda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6Extra punkty
1Sławomir Zakolski270.50116.50107.5046.50
2Patryk Borzęcki261.50120.50111.5029.50
3Brayan Brayan234.0085.00102.5046.50
4Grzegorz Stefaniak205.0096.0085.0024.00
5Jacek Kłos180.5076.5066.5037.50
6Maciek Klimkiewicz169.50104.5065.00
7Grzegorz Kadaj168.5045.5090.5032.50
8Krzysztof Morawski168.0066.5077.5024.00
9Marcin Staroń160.0071.5088.50
10Rafał Kalinowski159.5021.0082.5056.00
11Mateusz Nawrocki155.0072.0067.0016.00
12Jacek Paziewski150.5078.5063.009.00
13Jacek Szafrański142.5073.0069.50
14Tomasz Raczyński142.0079.0063.00
15Sławomir Kalbarczyk141.5076.0061.504.00
16Mariusz Osiński139.0061.5077.50
17Mirosław Berdowski137.5059.5046.5031.50
18Robert Andrzejuk129.5089.0040.500.00
19Sławomir Hadryś126.0077.5048.50
20Paweł Sędek126.0048.0070.008.00
21Marcin Szafrański125.5065.0060.50
22Piotr Mackiewicz125.0033.5061.0030.50
23Wojciech Pirożek124.5052.0036.5036.00
24Sławomir Mickowski121.0068.0045.507.50
25Adam Lewczuk114.5054.0056.004.50
26Tomasz Jachimek114.0041.0068.005.00
27Piotr Pietrzykowski112.5056.0056.50
28Jarosław Studencki107.5036.0062.509.00
29Sławomir Chmielewski105.0052.5049.003.50
30Janusz Wasilewski105.0052.5052.50
31Jan Dąbrowa101.5089.5012.00
32Krzysztof Broniec90.0059.5030.50
33Łukasz Musiałkiewicz84.5014.0052.0018.50
34Karol Budzicki76.0027.0045.503.50
35Jarosław Topolski74.5060.5014.00
36Grzegorz Marchwiński47.0012.5034.50
37Eryk Mozer34.0018.0016.00
38Dariusz Warnel29.5024.000.005.50
39Mariusz Mąka24.500.0024.50
40Sebastian Moraś24.5024.50
41Robert JR Warzecha16.0010.500.005.50
42Piotr Pawlak12.0012.00

LIGA Zielona

Grupa A

Adam
Osiński
Andrzej
Natański
Anna
Sierant
Artur
Witzke
Damian
Tuszyński
Edyta
Dubiel
Karol
Sutkowski
Krzysztof
Andrzejewski
Mariusz
Krawczyk
Piotr
Kalbarczyk
Przemysław
Górny
Adam
Osiński
Andrzej
Natański
Anna
Sierant
Artur
Witzke
Damian
Tuszyński
Edyta
Dubiel
Karol
Sutkowski
Krzysztof
Andrzejewski
Mariusz
Krawczyk
Piotr
Kalbarczyk
Przemysław
Górny

Grupa B

RankingZawodnikAktualna SUMA pkt.Runda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6Extra punkty
1Edyta Dubiel21.0021.00
2Krzysztof Andrzejewski19.5019.50
3Przemysław Górny19.5010.509.00
4Mariusz Krawczyk18.009.009.00
5Andrzej Natański18.009.009.00
6Adam Osiński9.009.00
7Anna Sierant9.009.00
8Karol Sutkowski9.009.00
9Damian Tuszyński7.507.50
10Piotr Kalbarczyk
11Artur Witzke

 

PUNKTACJA LIGA NIEBIESKA
  Gr A Gr B Gr C Gr D Gr E
zwycięstwo 18,50 16,00 14,00 12,00 10,50
wygrana 6/0 6/0 (nie w/o) 9,50 8,50 7,50 6,50 5,50
wygrany set w przegranym meczu 9,50 8,50 7,50 6,50 5,50
udział w meczu 5,50 5,00 4,50 4,00 3,50
PUNKTACJA LIGA ZIELONA
  Gr A Gr B
zwycięstwo 9,00 6,00
wygrana 6/0 6/0 (nie w/o) 4,50 2,00
wygrany set w przegranym meczu 4,50 2,00
udział w meczu 3,00 1,00

——————————————————————————————————————–

MASTERS 2020

Ze względu na przekroczenie terminów rozegrania meczów grupowych oraz półfinałów, finały odbędą się w terminie dogodnym dla wszystkich uczestników. 

LIGA NIEBIESKA

FINAŁ

Borzęcki Patryk  –  Gwóźdź Przemysław

mecz o III m.

Zakolski Sławomir  –  Nawrocki Mateusz

Półfinały

Borzęcki P.  –  Nawrocki M.     6/2  6/2

Gwóźdź P.  –  Zakolski S.    6/7  6/2  7/5   

 

Liga Zielona 

FINAŁ

Pirożek W. –  …..

 

mecz o III m.

Sędek P. – ….

Półfinały

Pirożek W. –  Sędek P.  6/4  6/2

Budzicki K.  –  Krawczyk M.

  —————————————–

 

LIGA TENISOWA KORTLAND

2020 / 2021

UWAGA!!!!!! Zmiana w terminarzu rund!!!! 

Ze względu na sytuację pandemiczną obowiązujące terminy są następujące:

III RUNDA 12.02.2021 – 30.04.2021

IV RUNDA 1.05.2021 – 15.05.2021

MASTERS:  16.05.2021 – 15.06.2021

FINAŁY MASTERS PIKNIK KORTLAND:  20.06.2021

 

Grupy rundy III (12.02.2021 – 30.04.2021)

 

 

 
 
MASTERS A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEZON 2019 – 2020

 

MASTERS B

            

Mecze rozrywamy systemem tradycyjnym czyli do 2 setów wygranych (set decydujący w domyśle to set normalny – jeśli obie strony się zgadzają może być supertiebreak).
 

———–

 

LIGA TENISOWA KORTLAND

2020 / 2021

 

I RUNDA 1.09.2020 – 31.10.2020

II RUNDA 1.11.2020 – 31.12.2020

III RUNDA 1.01.2021 – 28.02.2021

IV RUNDA 1.03.2021 – 30.04.2021

V RUNDA 1.05.2021 – 15.05.2021

MASTERS:  16.05.2021 – 15.06.2021

FINAŁY MASTERS PIKNIK KORTLAND:  20.06.2021

 

mecze:

Liga obsługiwana jest przez usługę BeEasy App (© AKID SI Grzegorz Kadaj)

07-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Wojciech Pirożek,Krzysztof Broniec
07-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Dariusz Warnel,Eryk Mozer
07-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Jacek Kłos,Maciek Klimkiewicz
07-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Piotr Pawlak,Mirosław Berdowski
07-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Mateusz Nawrocki,Tomasz Raczyński
06-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Jarosław Studencki,Marcin Szafrański
06-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Sławomir Kalbarczyk,Łukasz Musiałkiewicz
06-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Grzegorz Kadaj,Jacek Paziewski6:3 6:2
04-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Sławomir Zakolski6:7 4:6
03-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Rafał Kalinowski,Jacek Paziewski6:2 7:5
03-03-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Brayan Brayan,Jacek Kłos6:2 0:6 5:7
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Jacek Kłos,Krzysztof Morawski1:6 6:4 4:6
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Jan Dąbrowa,Łukasz Musiałkiewicz7:5 6:4
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Grzegorz Kadaj,Jarosław Studencki6:1 7:5
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Sławomir Chmielewski,Sebastian Moraś3:6 3:6
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Paweł Sędek,Krzysztof Broniec3:6 1:6
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Mirosław Berdowski,Dariusz Warnel6:4 4:6 10:4
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Robert Andrzejuk,Mateusz Nawrocki6:4 6:7 (do dokończenia)
28-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Rafał Kalinowski,Adam Lewczuk6:1 7:6
27-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Sławomir Kalbarczyk,Piotr Pawlak2:6 2:6 (mecz kwalifikacyjny )
27-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Grzegorz Stefaniak7:5 6:3
27-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Piotr Mackiewicz,Wojciech Pirożek3:6 6:1 4:6
26-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Sławomir Mickowski,Sebastian Moraś4:6 6:3 5:7 (mecz kwalifikacyjny)
26-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Patryk Borzęcki,Brayan Brayan6:7 3:6
25-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Krzysztof Morawski,Grzegorz Stefaniak4:6 4:6
25-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Łukasz Musiałkiewicz,Wojciech Pirożek0:6 6:3 2:6
22-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Brayan Brayan,Sławomir Zakolski5:7 6:3 7:6
21-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Rafał Kalinowski,Jarosław Studencki6:2 6:2
21-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Mirosław Berdowski,Eryk Mozer6:4 3:6 7:6
21-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:B) Tomasz Jachimek,Mateusz Nawrocki4:6 2:6
21-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Wojciech Pirożek,Paweł Sędek6:4 6:1
20-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Krzysztof Broniec,Łukasz Musiałkiewicz6:2 6:2
20-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:C) Grzegorz Kadaj,Rafał Kalinowski2:6 6:7
19-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:A) Jacek Kłos,Sławomir Zakolski6:4 2:6 6:7
14-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Krzysztof Broniec,Piotr Mackiewicz2:6 6:1 7:11
14-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Mirosław Berdowski,Robert JR Warzecha1:6 6:4 6:4
14-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:E) Karol Budzicki,Eryk Mozer0:6 0:6
13-02-2021, (Liga:Niebieska Grupa:D) Piotr Mackiewicz,Łukasz Musiałkiewicz6:1 6:2

LIGA Niebieska

Grupa A

Brayan
Brayan
Grzegorz
Stefaniak
Jacek
Kłos
Krzysztof
Morawski
Maciek
Klimkiewicz
Marcin
Staroń
Patryk
Borzęcki
Sławomir
Zakolski
Brayan
Brayan
6:2 0:6 5:7 (9.50/18.50)7:6 6:3 (18.50/5.50)5:7 6:3 7:6 (18.50/9.50)
Grzegorz
Stefaniak
6:4 6:4 (18.50/5.50)5:7 3:6 (5.50/18.50)
Jacek
Kłos
2:6 6:0 7:5 (18.50/9.50)1:6 6:4 4:6 (9.50/18.50)6:4 2:6 6:7 (9.50/18.50)
Krzysztof
Morawski
4:6 4:6  (5.50/18.50)6:1 4:6 6:4 (18.50/9.50)
Maciek
Klimkiewicz
Marcin
Staroń
Patryk
Borzęcki
6:7 3:6  (5.50/18.50)7:5 6:3  (18.50/5.50)6:7 4:6  (5.50/18.50)
Sławomir
Zakolski
7:5 3:6 6:7 (9.50/18.50)4:6 6:2 7:6 (18.50/9.50)7:6 6:4 (18.50/5.50)

Grupa B

Jacek
Szafrański
Mariusz
Osiński
Mateusz
Nawrocki
Piotr
Pietrzykowski
Robert
Andrzejuk
Sławomir
Hadryś
Tomasz
Jachimek
Tomasz
Raczyński
Jacek
Szafrański
Mariusz
Osiński
Mateusz
Nawrocki
4:6 7:6 (!) (0.00/0.00)6:4 6:2 (16.00/5.00)
Piotr
Pietrzykowski
Robert
Andrzejuk
6:4 6:7  (!) (0.00/0.00)
Sławomir
Hadryś
Tomasz
Jachimek
4:6 2:6  (5.00/16.00)
Tomasz
Raczyński

Grupa C

Adam
Lewczuk
Grzegorz
Kadaj
Jacek
Paziewski
Jarosław
Studencki
Marcin
Szafrański
Mariusz
Mąka
Rafał
Kalinowski
Sławomir
Mickowski
Adam
Lewczuk
1:6 6:7 (4.50/14.00)
Grzegorz
Kadaj
6:3 6:2  (14.00/4.50)6:1 7:5  (14.00/4.50)2:6 6:7  (4.50/14.00)
Jacek
Paziewski
3:6 2:6 (4.50/14.00)2:6 5:7 (4.50/14.00)
Jarosław
Studencki
1:6 5:7 (4.50/14.00)2:6 2:6 (4.50/14.00)
Marcin
Szafrański
Mariusz
Mąka
Rafał
Kalinowski
6:1 7:6  (14.00/4.50)6:2 7:6 (14.00/4.50)6:2 7:5  (14.00/4.50)6:2 6:2  (14.00/4.50)
Sławomir
Mickowski

Grupa D

Jan
Dąbrowa
Jarosław
Topolski
Krzysztof
Broniec
Łukasz
Musiałkiewicz
Paweł
Sędek
Piotr
Mackiewicz
Sławomir
Kalbarczyk
Wojciech
Pirożek
Jan
Dąbrowa
7:5 6:4  (12.00/4.00)
Jarosław
Topolski
Krzysztof
Broniec
6:2 6:2  (12.00/4.00)6:3 6:1 (12.00/4.00)2:6 6:1 7:11 (6.50/12.00)
Łukasz
Musiałkiewicz
5:7 4:6 (4.00/12.00)2:6 2:6 (4.00/12.00)1:6 2:6 (4.00/12.00)0:6 6:3 2:6 (6.50/12.00)
Paweł
Sędek
3:6 1:6  (4.00/12.00)4:6 1:6 (4.00/12.00)
Piotr
Mackiewicz
6:2 1:6 11:7 (12.00/6.50)6:1 6:2  (12.00/4.00)3:6 6:1 4:6 (6.50/12.00)
Sławomir
Kalbarczyk
Wojciech
Pirożek
6:0 3:6 6:2 (12.00/6.50)6:4 6:1  (12.00/4.00)6:3 1:6 6:4 (12.00/6.50)

Grupa E

Dariusz
Warnel
Eryk
Mozer
Grzegorz
Marchwiński
Janusz
Wasilewski
Karol
Budzicki
Mirosław
Berdowski
Piotr
Pawlak
Robert
JR
Warzecha
Sebastian
Moraś
Sławomir
Chmielewski
Dariusz
Warnel
4:6 6:4 4:10 (5.50/10.50)
Eryk
Mozer
6:0 6:0 (10.50/3.50)4:6 6:3 6:7 (5.50/10.50)
Grzegorz
Marchwiński
Janusz
Wasilewski
Karol
Budzicki
0:6 0:6  (3.50/10.50)
Mirosław
Berdowski
6:4 4:6 10:4 (10.50/5.50)6:4 3:6 7:6 (10.50/5.50)1:6 6:4 6:4 (10.50/5.50)
Piotr
Pawlak
Robert
JR
Warzecha
6:1 4:6 4:6 (5.50/10.50)
Sebastian
Moraś
6:3 6:3 (10.50/3.50)
Sławomir
Chmielewski
3:6 3:6  (3.50/10.50)
RankingZawodnikAktualna SUMA pkt.Runda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6Extra punkty
1Sławomir Zakolski270.50116.50107.5046.50
2Patryk Borzęcki261.50120.50111.5029.50
3Brayan Brayan234.0085.00102.5046.50
4Grzegorz Stefaniak205.0096.0085.0024.00
5Jacek Kłos180.5076.5066.5037.50
6Maciek Klimkiewicz169.50104.5065.00
7Grzegorz Kadaj168.5045.5090.5032.50
8Krzysztof Morawski168.0066.5077.5024.00
9Marcin Staroń160.0071.5088.50
10Rafał Kalinowski159.5021.0082.5056.00
11Mateusz Nawrocki155.0072.0067.0016.00
12Jacek Paziewski150.5078.5063.009.00
13Jacek Szafrański142.5073.0069.50
14Tomasz Raczyński142.0079.0063.00
15Sławomir Kalbarczyk141.5076.0061.504.00
16Mariusz Osiński139.0061.5077.50
17Mirosław Berdowski137.5059.5046.5031.50
18Robert Andrzejuk129.5089.0040.500.00
19Sławomir Hadryś126.0077.5048.50
20Paweł Sędek126.0048.0070.008.00
21Marcin Szafrański125.5065.0060.50
22Piotr Mackiewicz125.0033.5061.0030.50
23Wojciech Pirożek124.5052.0036.5036.00
24Sławomir Mickowski121.0068.0045.507.50
25Adam Lewczuk114.5054.0056.004.50
26Tomasz Jachimek114.0041.0068.005.00
27Piotr Pietrzykowski112.5056.0056.50
28Jarosław Studencki107.5036.0062.509.00
29Sławomir Chmielewski105.0052.5049.003.50
30Janusz Wasilewski105.0052.5052.50
31Jan Dąbrowa101.5089.5012.00
32Krzysztof Broniec90.0059.5030.50
33Łukasz Musiałkiewicz84.5014.0052.0018.50
34Karol Budzicki76.0027.0045.503.50
35Jarosław Topolski74.5060.5014.00
36Grzegorz Marchwiński47.0012.5034.50
37Eryk Mozer34.0018.0016.00
38Dariusz Warnel29.5024.000.005.50
39Mariusz Mąka24.500.0024.50
40Sebastian Moraś24.5024.50
41Robert JR Warzecha16.0010.500.005.50
42Piotr Pawlak12.0012.00

LIGA Zielona

Grupa A

Adam
Osiński
Andrzej
Natański
Anna
Sierant
Artur
Witzke
Damian
Tuszyński
Edyta
Dubiel
Karol
Sutkowski
Krzysztof
Andrzejewski
Mariusz
Krawczyk
Piotr
Kalbarczyk
Przemysław
Górny
Adam
Osiński
Andrzej
Natański
Anna
Sierant
Artur
Witzke
Damian
Tuszyński
Edyta
Dubiel
Karol
Sutkowski
Krzysztof
Andrzejewski
Mariusz
Krawczyk
Piotr
Kalbarczyk
Przemysław
Górny

Grupa B

RankingZawodnikAktualna SUMA pkt.Runda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6Extra punkty
1Edyta Dubiel21.0021.00
2Krzysztof Andrzejewski19.5019.50
3Przemysław Górny19.5010.509.00
4Mariusz Krawczyk18.009.009.00
5Andrzej Natański18.009.009.00
6Adam Osiński9.009.00
7Anna Sierant9.009.00
8Karol Sutkowski9.009.00
9Damian Tuszyński7.507.50
10Piotr Kalbarczyk
11Artur Witzke

 

PUNKTACJA LIGA NIEBIESKA
  Gr A Gr B Gr C Gr D Gr E
zwycięstwo 18,50 16,00 14,00 12,00 10,50
wygrana 6/0 6/0 (nie w/o) 9,50 8,50 7,50 6,50 5,50
wygrany set w przegranym meczu 9,50 8,50 7,50 6,50 5,50
udział w meczu 5,50 5,00 4,50 4,00 3,50
PUNKTACJA LIGA ZIELONA
  Gr A Gr B
zwycięstwo 9,00 6,00
wygrana 6/0 6/0 (nie w/o) 4,50 2,00
wygrany set w przegranym meczu 4,50 2,00
udział w meczu 3,00 1,00

——————————————————————————————————————–

MASTERS 2020

MASTERS 2020

Ze względu na przekroczenie terminów rozegrania meczów grupowych oraz półfinałów, finały odbędą się w terminie dogodnym dla wszystkich uczestników. 

LIGA NIEBIESKA

FINAŁ

Borzęcki Patryk  –  Gwóźdź Przemysław

mecz o III m.

Zakolski Sławomir  –  Nawrocki Mateusz

Półfinały

Borzęcki P.  –  Nawrocki M.     6/2  6/2

Gwóźdź P.  –  Zakolski S.    6/7  6/2  7/5   

 

Liga Zielona 

FINAŁ

Pirożek W. –  …..

 

mecz o III m.

Sędek P. – ….

Półfinały

Pirożek W. –  Sędek P.  6/4  6/2

Budzicki K.  –  Krawczyk M.

 

—————————————————————-

SEZON 2018/2019

MASTERS

 ———————–

Półfinały MASTERS Ligi Niebieskiej

T. Jachimek  –  P. Gwóźdź

6/1  6/0

S. Zakolski  –  F. Kłos

2/6  6/4  5/7


Półfinały MASTERS Ligi Zielonej

Ze względu na okoliczności, które sprawiły, że grupa B nie rozegrała dostatecznej liczby meczów do wyłonienia par półfinałowych, Organizator zdecydował, że najlepsi z grupy A G. Marchwiński i S. Moraś walczą w finale.

III miejsce w turnieju Masters Ligi Zielonej przypada Damianowi Tuszyńskiego

FINAŁ

G. Marchwiński  –  S. Moraś

III m.

Damian Tuszyński

————-

Półfinały MASTERS Młodzieżowej Ligi Kortland

kat. dzieci

B. Prusinowski  –  J.Kamola    9/8 (5)

B. Żuchowski  –  T. Popielarz       9/4

FINAŁ

B. Prusinowski  –  T. Popielarz

mecz o IIIm.

J.Kamola  –  B. Żuchowski

————

Półfinały MASTERS Młodzieżowej Ligi Kortland

kat. dziewczęta

K. Grajper  –  K. Szlubowska   9/5

K. Krawczak  –  W. Traczyk        9/0

FINAŁ

K. Grajper  –  K. Krawczak

mecz o III m.

K. Szlubowska  –  W. Traczyk


Półfinały MASTERS Młodzieżowej Ligi Kortland

kat. Open

A. Migliorisi  – M. Kochański   9/2

Kubuj K.  –  O. Sawicki   obaj zawodnicy nie pojawili się na meczu półfinałowym więc decyzja Organizatorów odbyty mecz półfinałowy jest jednocześnie finałem

FINAŁ

A. Migliorisi  – M. Kochański   9/2

—————–

Niestety Patryk Borzęcki również musiał się wycofać z turnieju.  Piotr Pietrzykowski jest kolejnym zawodnikiem z listy rezerwowej do grupy A.

—————

Niestety z powodu urazu Grzegorz Stefaniak musiał wycofać się z rozgrywek MASTERS. Zgodnie z Regulaminem miejsce to przypada Patrykowi Borzęckiemu, kolejnej osobie z Rankingu. Patryk wchodzi do rozgrywek grupowych bez wyniku meczu z Robertem Andrzejukiem.

Przypominamy, że mecze grupowe najlepiej rozegrać do wtorku, by do soboty odbyły się mecze półfinałowe.

Finały na Pikniku KORTLAND 16 VI od godz. 12:00 🙂

 ————————-

SEZON 2016/2017

SEZON 2017/2018

 

 

—————————————————————-

SEZON 2018/2019

MASTERS

 ———————–

Półfinały MASTERS Ligi Niebieskiej

T. Jachimek  –  P. Gwóźdź

6/1  6/0

S. Zakolski  –  F. Kłos

2/6  6/4  5/7


Półfinały MASTERS Ligi Zielonej

Ze względu na okoliczności, które sprawiły, że grupa B nie rozegrała dostatecznej liczby meczów do wyłonienia par półfinałowych, Organizator zdecydował, że najlepsi z grupy A G. Marchwiński i S. Moraś walczą w finale.

III miejsce w turnieju Masters Ligi Zielonej przypada Damianowi Tuszyńskiego

FINAŁ

G. Marchwiński  –  S. Moraś

III m.

Damian Tuszyński

————-

Półfinały MASTERS Młodzieżowej Ligi Kortland

kat. dzieci

B. Prusinowski  –  J.Kamola    9/8 (5)

B. Żuchowski  –  T. Popielarz       9/4

FINAŁ

B. Prusinowski  –  T. Popielarz

mecz o IIIm.

J.Kamola  –  B. Żuchowski

————

Półfinały MASTERS Młodzieżowej Ligi Kortland

kat. dziewczęta

K. Grajper  –  K. Szlubowska   9/5

K. Krawczak  –  W. Traczyk        9/0

FINAŁ

K. Grajper  –  K. Krawczak

mecz o III m.

K. Szlubowska  –  W. Traczyk


Półfinały MASTERS Młodzieżowej Ligi Kortland

kat. Open

A. Migliorisi  – M. Kochański   9/2

Kubuj K.  –  O. Sawicki   obaj zawodnicy nie pojawili się na meczu półfinałowym więc decyzja Organizatorów odbyty mecz półfinałowy jest jednocześnie finałem

FINAŁ

A. Migliorisi  – M. Kochański   9/2

—————–

Niestety Patryk Borzęcki również musiał się wycofać z turnieju.  Piotr Pietrzykowski jest kolejnym zawodnikiem z listy rezerwowej do grupy A.

—————

Niestety z powodu urazu Grzegorz Stefaniak musiał wycofać się z rozgrywek MASTERS. Zgodnie z Regulaminem miejsce to przypada Patrykowi Borzęckiemu, kolejnej osobie z Rankingu. Patryk wchodzi do rozgrywek grupowych bez wyniku meczu z Robertem Andrzejukiem.

Przypominamy, że mecze grupowe najlepiej rozegrać do wtorku, by do soboty odbyły się mecze półfinałowe.

Finały na Pikniku KORTLAND 16 VI od godz. 12:00 🙂

 ————————-

SEZON 2016/2017

SEZON 2017/2018

 

 


PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com