Październik 25, 2016

Rozgrywki międzyklubowe Grand Prix Warszawy

Rozgrywki Międzyklubowe Grand Prix Warszawy 2017/2018

Składy drużyn jeszcze są w trakcie budowy ale trzon już jest. Kapitanem drużyny Klubowej jest Marcin Barwikowski a Seniorów i Amatorów Sandor Ladanyi.

Poniżej harmonogram meczów (na pierwszym miejscu jest Gospodarz spotkania):

LIGA KLUBOWA 2

22.10.2017
KT Break  – Kortland Jabłonna   2/3
WTS Orzeł – KT Break

19.11.2017
Kortland Jabłonna –  Frajda Łomianki    5/0
Frajda Łomianki – WTS Orzeł

10.12.2017
KT Break – Frajda Łomianki
Kortland Jabłonna – WTS Orzeł  5/0

07.01.2018
Frajda Łomianki – Kortland Jabłonna
KT Break – WTS Orzeł

04.02.2018
Kortland Jabłonna – KT Break
WTS Orzeł – Frajda Łomianki

04.03.2018
Frajda Łomianki – KT Break
WTS Orzeł – Kortland Jabłonna

 

LIGA KLUBOWA SENIORÓW

Wraz z TC Poland jesteśmy debiutantami w tym sezonie w Lidze Klubowej +50. W rozgrywkach weźmie udział siedem drużyn.

Liga jest niezwykle silna, występują byli Mistrzowie Warszawy w kategorii +50;  na grę w lidze zdecydował się w końcu ubiegłoroczny mistrz Warszawy +50 Włodek Brzusek, jak też inni znani przed laty seniorzy/amatorzy m.in. Andrzej Merski, Grzesiek Szelągowicz i Wojtek Jończyk.

Trzeba pamiętać  o tym, że w tym sezonie drugi debel gra dwóch 55-latków.

21.10.2017
Spójnia Dolna – TC Poland
TKKF Wars – Warszawianka
Olszynka Grochowska – Kortland Jabłonna       5-0

sing 1. Ryński Krzysztof –  Mickowski Sławomir     6/2  6/0

sing 2. Jażdrzyk Dariusz  –  Broniec Krzysztof    6/0  6/3

sing +55 Świerzbiński Waldemar  –  Świerzbiński Waldemar   4/6  1/6

debel open Myrcha S. , Rzeszotarski T.  –  Mickowski S., Kurowski P.    7/5  7/5

debel +55  Ryński K., Świerzbiński W. – Hadryś S., Pietrzykowski P.   6/1  6/1

WTS DeSki pauza

18.11.2017
Kortland Jabłonna – Warszawianka       0/5
Spójnia Dolna – WTS DeSki
TC Poland – Olszynka Grochowska (nd 19.11)
TKKF Wars pauza

09.12.2017
WTS DeSki – Kortland Jabłonna     4/1
Warszawianka – TC Poland
TKKF Wars – Olszynka Grochowska
Spójnia Dolna pauza

06.01.2018
TC Poland – TKKF Wars
Kortland Jabłonna – Spójnia Dolna
WTS DeSki – Olszynka Grochowska
Warszawianka pauza

03.02.2018
TC Poland – WTS DeSki
Spójnia Dolna – TKKF Wars
Olszynka Grochowska – Warszawianka
Kortland Jabłonna pauza

03.03.2018
TKKF Wars – Kortland Jabłonna
Warszawianka – WTS DeSki
Olszynka Grochowska – Spójnia Dolna
TC Poland pauza

07.04.2018
WTS DeSki – TKKF Wars
Warszawianka – Spójnia Dolna
Kortland Jabłonna – TC Poland
Olszynka Grochowska pauza

 

LIGA KLUBOWA AMATORÓW

Liga Klubowa Amatorów w tym sezonie bez zmian – te same drużyny co w roku poprzednim (ostatecznie Ganadorowi nie udało się zebrać składu). Zdecydowaliśmy się na system ligowy klasyczny – mecze każdy z każdym bez rewanżu. Czyli do końca kwietnia każda z drużyn będzie miała do rozegrania osiem spotkań.  Musimy pamiętać o kolejności według siły gry uwzględniającej 40-latków – to że ktoś przekroczył tę granicę wiekową nie oznacza, że nie może reprezentować klubu w kategorii open :).

22.10.2017
WTS DeSki – Morelowa TC
KT Marki – Sportin Ożarów
KT Serock – WKT Mera
Kortland Jabłonna – VAMOS Otwock       3/2

sing 1. Sandor Ladanyi – Patryk Gryziak    6/2  6/4

sing 2. Krzysztof Morawski  –  Marek Rosiak    0/6 1/6

sing +40 Grzegorz Mickowski  –  Tomasz Nowakowski   2/6 6/2  6/10

debel Open Grochowski M., Barwikowski M.  –  Nowakowski T.,Piekut R.    4/6  6/2  10/4

debel +40  Stefaniak G., Kaczmarek T.  –  Rosiak M., Soszka G.     3/6  6/4  11/9

ATOL Legionowo pauza

19.11.2017
KT Marki – WTS DeSki
Morelowa TC – KT Serock
WKT Mera – Kortland Jabłonna    
ATOL Legionowo – VAMOS Otwock
Sportin Ożarów pauza

10.12.2017
WTS DeSki – WKT Mera
Sportin Ożarów – ATOL Legionowo
VAMOS Otwock – Morelowa TC
KT Marki – Kortland Jabłonna       4/1
KT Serock pauza

07.01.2018
Kortland Jabłonna – WTS DeSki
KT Serock – ATOL Legionowo
WKT Mera – KT Marki
Morelowa TC – Sportin Ożarów
VAMOS Otwock pauza

04.02.2018
ATOL Legionowo – WTS DeSki
VAMOS Otwock – WKT Mera
Kortland Jabłonna – Sportin Ożarów
KT Serock – KT Marki
Morelowa TC pauza

18.02.2018
WTS DeSki – KT Serock
Kortland Jabłonna – Morelowa TC
VAMOS Otwock – Sportin Ożarów
WKT Mera – ATOL Legionowo
KT Marki pauza

11.03.2018
Sportin Ożarów – WTS DeSki
WKT Mera – Morelowa TC
ATOL Legionowo – KT Marki
VAMOS Otwock – KT Serock
Kortland Jabłonna pauza

08.04.2018
WTS DeSki – VAMOS Otwock
ATOL Legionowo – Kortland Jabłonna
Sportin Ożarów – KT Serock
Morelowa TC – KT Marki
WKT Mera pauza

22.04.2018
KT Serock – Kortland Jabłonna
KT Marki – VAMOS Otwock
Morelowa TC – ATOL Legionowo
Sportin Ożarów – WKT Mera
WTS DeSki pauza

———————————————————————————————————————————–
Liga Klubowa 2 Grand Prix Warszawy 2016/2017
mecz barażowy 12 III  godz.: 14:30 Okęcie Tennis Club
Okęcie Tennis Club  –  Kortland Jabłonna 17:00
3:1
No niestety nie udało się drużynie klubowej dostać się do półfinału o wejście do I Ligi Klubowej 🙁
Przegraliśmy z Okęciem 1/3 choć mecze singiel 2 i debel +40 były w zasięgu. Proste błędy oraz brak doświadczenia turniejowego zaważyły na przegranej. Postanowieniem drużyny jest jednak zdwojone zaangażowanie w trenowaniu, by w przyszłym roku Kortland wprowadzić do elitarnej Ligi gdzie grają byli mistrzowie kraju.
Tymczasem dziękujemy drużynie za zaangażowanie i duch walki.
Marcin Barwikowski, Tymoteusz Kaczmarek, Aleksander Junosza-Piotrowski, Rafał Sitarz, Jędrek Domaszewicz, Dziękujemy Wam!

MECZE RAZEM
MECZE BEZPOŚREDNIE
M.
Pkt.
Gry
Sety
M.
Pkt.
Gry
Sety
1.
Okęcie Tennis Club
4
12
17:3
36:11
2.
WTS Orzeł
4
6
10:10
21:24
3.
TKKF Wars
4
5
10:10
27:23
0
0
0:0
0:0
4.
Kortland Jabłonna
4
5
9:11
23:25
0
0
0:0
0:0
5.
Frajda Łomianki
4
4
8:12
17:27
6.
KT Break
4
2
6:14
18:32

RUNDA 1
Frajda Łomianki vs Kortland Jabłonna (2016-10-16)
Frajda Łomianki
Kortland Jabłonna
Wynik
Wygrany
Kiełbasa Krystian
Domaszewicz Jędrzej
2:0
Kiełbasa Krystian 6/1 6/2
Daszkiewicz Szymon
Sitarz Rafał
2:1
Daszkiewicz Szymon 4/6 6/4 13:11
Różański Roman
Piotrowski Aleksander
0:2
Piotrowski Aleksander 6/2 6/1
Daszkiewicz Szymon
Sypniewski Maciej
Kaczmarek Tymoteusz
Barwikowski Marcin
2:0
Daszkiewicz Szymon
Sypniewski Maciej 6/3 6/2
Kiełbasa Krystian
Różański Roman
Piotrowski Aleksander
Sitarz Rafał
0:2
Piotrowski Aleksander
Sitarz Rafał 6/4 7/5
Frajda Łomianki vs Kortland Jabłonna
3:2

RUNDA 2
Kortland Jabłonna vs Okęcie Tennis Club (2016-11-06)
Kortland Jabłonna
Okęcie Tennis Club
Wynik
Wygrany
Sitarz Rafał
Hlubiński Radosław
1:2
Hlubiński Radosław 3/6 6/0 10:4
Barwikowski Marcin
Wójcicki Filip
1:2
Wójcicki Filip 2/6 6/4 11:9
Piotrowski Aleksander
Liepelt Artur
0:2
Liepelt Artur 6/4 6/4
Sitarz Rafał
Barwikowski Marcin
unknown
unknown
2:0
Sitarz Rafał
Barwikowski Marcin walkower
Kaczmarek Tymoteusz
Piotrowski Aleksander
Hlubiński Radosław
Liepelt Artur
1:2
Hlubiński Radosław
Liepelt Artur 3/6 6/4 10:6
Kortland Jabłonna vs Okęcie Tennis Club
1:4

RUNDA 3
Kortland Jabłonna vs KT Break (2016-12-18)
Kortland Jabłonna
KT Break
Wynik
Wygrany
Sitarz Rafał
Caruk Paweł
1:2
Caruk Paweł 1/6 6/3 10:4
Kaczmarek Tymoteusz
Guziński Adam
2:1
Kaczmarek Tymoteusz 6/0 4/6 10:8
Piotrowski Aleksander
Guziński Michał
2:0
Piotrowski Aleksander 7/6 6/3
Barwikowski Marcin
Kaczmarek Tymoteusz
Guziński Adam
Caruk Paweł
2:1
Barwikowski Marcin
Kaczmarek Tymoteusz 6/4 4/6 10:7
Piotrowski Aleksander
Domaszewicz Jędrzej
Guziński Michał
Caruk Michał
2:1
Piotrowski Aleksander
Domaszewicz Jędrzej 2/6 6/3 10:2
Kortland Jabłonna vs KT Break
4:1

RUNDA 4
WTS Orzeł vs Kortland Jabłonna (2017-01-15)
WTS Orzeł
Kortland Jabłonna
Wynik
Wygrany
Romanowski Artur
Domaszewicz Jędrzej
2:0
Romanowski Artur 6/2 6/0
Pelowski Łukasz
Barwikowski Marcin
2:0
Pelowski Łukasz 6/1 6/1
Szamocki Marek
Piotrowski Aleksander
0:2
Piotrowski Aleksander 6/2 6/0
Romanowski Artur
Pelowski Łukasz
Kaczmarek Tymoteusz
Barwikowski Marcin
2:0
Romanowski Artur
Pelowski Łukasz 6/4 7/5
WTS Orzeł vs Kortland Jabłonna
3:2

RUNDA 5
TKKF WARS  –  KORTLAND JABŁONNA
Skład naszej drużyny:
  1. Sitarz Rafał
  2. Jędrek Domaszewicz
  3. Sandor Ladanyi (+40)
  4. T. Kaczmarek, M. Barwikowski (debel open)
  5. J. Domaszewicz, S. Ladanyi (debel +40)

Liga Amatorów 2016/2017

więcej tu: http://gpw.tenis.net.pl/la/

Skład drużyny:

  1. Kacper Kłos (kpt.)
    2. Jacek Adamiak (+40)
    3. Bogdan Matyjasek (+40)
    4. Stefaniak Grzegorz (+40)
    5. Krzysztof Morawski (+40)
    6. Jacek Kłos (+40)
    7. Mariusz Grochowski (+40)
    8. Bryan (+40)
    9. Michał Mroczkowski
    10. Andrzej Boukołowski (+40)
    11. Grzegorz Kadaj (+40)
    12. Robert Warzecha (+40)

Tabela po 5 kolejce

lp Drużyna Punkty Gry Sety
1. WKT Mera 12 18:7 (40-16)
2. Morelowa TC 9 15:10 (32-21)
3. Sportin Ożarów 8 12:8 (28-19)
4. WTS DeSki 7 12:8 (26-18)
5. KT Serock 6 12:13 (24-30)
6. ATOL Legionowo 3 6:14 (14-30)
7. KT Marki 1 4:16 (9-34)
8. Kortland Jabłonna 0 0:20 (1-40)
9. Vamos Otwock * 0 0:0 (0-0)

TERMINARZ
12.03.2017 Runda 5
WTS DeSki-ATOL Legionowo
WKT Mera-VAMOS Otwock
Sportin Ożarów-Kortland Jabłonna
Morelowa TC pauza
KT Marki-KT Serock
02.04.2017 Runda 6
VAMOS Otwock-WTS DeSki
Kortland Jabłonna-ATOL Legionowo
WKT Mera pauza
KT Serock-Sportin Ożarów
KT Marki-Morelowa TC
23.04.2017 Runda 7
WTS DeSki-Kortland Jabłonna
VAMOS Otwock pauza
ATOL Legionowo-KT Serock
KT Marki-WKT Mera
Sportin Ożarów-Morelowa TC

1 RUNDA
Kortland Jabłonna – KT Serock 0:5 (0-10)
Jacek Kłos – Jarosław Styczeń 2/6 3/6
Mariusz Grochowski – Artur Paluszewski 3/6 0/6
40+ Sławomir Mickowski – Sławomir Zakolski 3/6 6/7
Michał Mroczkowski, Kacper Kłos – Cezary Witeszczak, Adam Tyczyński 4/6 6/7
Andrzej Boukołowski, Sławek Mickowski – Mirosław Zalewski, Styczeń 4/6 2/6

2 RUNDA
Morelowa TC – Kortland Jabłonna 5:0 (10-1)
Maciej Sośnicki – Kacper Kłos 6/4 6/2
Krzysztof Zbyrasz – Grzegorz Stefaniak 6/0 6/2
40+ Tomasz Szałowski – Bogdan Matyjasek 6/2 6/1
Cezary Pytel, Szałowski – Michał Mroczkowski, Kłos 6/2 6/2
Piotr Pacholczyk, Robert Bartoszewicz – Andrzej Boukołowski, Sławek Mickowski 4/6 6/0 10:4

3 RUNDA
Kortland Jabłonna – WKT Mera 0:5 (0-10)
Jacek Adamiak – Karol Jankowski 4/6 4/6
Jacek Kłos – Dominik Latos 4/6 3/6
40+ Sławomir Mickowski – Krzysztof Zgliński 2/6 1/6
Kacper Kłos, Michał Mroczkowski – Jankowski, Konrad Góra 4/6 5/7
Mickowski, Andrzej Boukołowski – Zgliński, Latos 1/6 2/6

4 RUNDA
VAMOS Otwock – Kortland Jabłonna 5:0 (10-0)
walkower dla Vamosa

5 RUNDA  15/01/2017r.
Kortland Jabłonna pauza

6 RUNDA  05/02/2017r.
Kortland JabłonnaKT Marki  walkover dla Kortlandu

/7 RUNDA  12/03/2017r.
Sportin Ożarów – Kortland Jabłonna

8 RUNDA  02/04/2017r.
Kortland Jabłonna ATOL Legionowo

9 RUNDA  23/04/2017r.
Kortland Jabłonna ATOL Legionowo